0 oy
592 göst.
Diğer kategorisinde (143 puan) tarafından
Kızım bir haftadır böyle altına kaka yapıyor bezinin lastikli elletiyle açıp ordan elini sokup kakasını alıyor ağzına atarken yakaladim kaç sever etrafada sürmüştü kaka yapmadığı zamanlarda organıyla oynuyor napicam şaşırdım valla 

24 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Kaç aylık ki yapar yapmaz değiştir ilk defa böyle birşey duyuyorum altına birşey giydirmiyor musun nasıl elini sokup alabiliyor
(9,630 puan) tarafından
Vallahi doğru nerden gördü kıyafet varksn nasıl elini sokup yapabiliyor hayret ettim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayy ne dıyım sasırıdm nıye yapıyor bunu ya 
(143 puan) tarafından
Bilmiyorum iyice alisknalik yaptı :(
tarafından
Organlarını tanıması normal ama kaka yemesı asla degıl dıkkat cekmeye calısıyor muhtmelene ama mıkrop kapar Allah korusun bunun zemınınde psıkolojık hır sorun vardır mutlaka
(143 puan) tarafından
3 ay önce doğum yaptım acaba kardeşi oldugu için mi yapıyor bilemedim
tarafından
Kardeş kıskançlığı yüzünden davranışlarında gerileme olabilir. Pedagoga götürün.
tarafından
Yas farkı azsa olur tabı severken bokunu yiyn falan mı dedı bırı bebegı acaba ya benıö ananem derdı mesela pedagoga lutfen gotur
0 oy
(1,271 puan) tarafından
Kaç aylık cnm
(143 puan) tarafından
16 aylık
(1,271 puan) tarafından
Bnm kızım da 16 aylık ama cnm daha acamaz bezi falan seninki açıyorsa ustunu iyi giydir pantolon falan açamasin unuutr öyle
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kaç yasında kres yasındakı cocuklar kendını tanıma aşamasında oldugu ıcın cınsel organlarını kurcalsr evet tanımaya calısır ama sızınkı coookk fazla sen bıran once götür canm egıtım alması sart Allah korusun rahatsızlanııırrrr
(143 puan) tarafından
16 aylık daha
(2,705 puan) tarafından
Ooo nerden görmüş olabılırkı 16aylık farletmesı ımkansız yapmaması ıcın sız kuşaklı kemerlı seyler giydirin en azndan unutana kadar engel olun bence
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Nasıl acabiliyorki kilot bezmiki kac aylik 
(143 puan) tarafından
16 aylık cırt cırtlı bezlerden
(7,272 puan) tarafından
Canim kemer filan tak unutana kadar daha çok kucuk nasil fark edecekki daha
0 oy
(17,834 puan) tarafından
Engel ol kaç aylık ya biraz kızgın baksan hayır felan desen 
(143 puan) tarafından
Yapıyorum 16 aylık alışkanlık yaptı valla
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ay tövbeler olsun benim ablamın kızıda yapardı onu halinin orta yerine yapar bide oturur oynar oynar yerdi uufff cildirmalik "))) oda vajinasiyla çok oynardı conta ablam çocuk doktoruna götürdü yapışıklık var mis meğer açtı doktor sonra sonra unuttu 
tarafından
Oynar oynar yerdi ne demek çocuk o kadar oynarken kimse yok mu bakan
0 oy
tarafından
3_4_5 yaşındaki kızın. O yaşlardaysa cinsel organıyla oynaması gayet normal. Anal donemdeler cunku
tarafından
Daha iki yaşında bile değilmiş ki 16 aylıkmış
tarafından
He o zmn bilmiyorum valla. Benim kızımda 16 aylık ben daha hiç öyle birşey yaptığını gormedim
tarafından
Benim oğlum 27 aylık çok şükür bizde yaşamadık ama fazla inatçıyız bizde sormayın herşeye hayır diyo :/
0 oy
tarafından
Mikrop kapar yaptığı gibi değiştir gözün üzerinde olsun ince pijama ve şort giydir elini atamaz
0 oy
tarafından
Dr götür bence hic normal degil buuu 
0 oy
tarafından
Canım mutlaka doktora götür 
0 oy
(952 puan) tarafından
Ay ne desem bilemedim ya. Yaşı kaç bir pedagoga götür bence
0 oy
(986 puan) tarafından
Sıkı sıkı guyindir.unutur inşallah.hic duymadım daha önce 
0 oy
tarafından

Direk gelişimsel pediatriye götür canım hemen bugün bulabiliyosan randevu bugün götür Allah korusun hasta olur nasıl yiyo onu ya tadı kötü gelmiyo mu çok şaşkınım Allah kolaylık versin sana :(

0 oy
(678 puan) tarafından
Çok dikkat edip kakasini yapar yapmaz altını degistirceksiniz 
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Psikolojik boyutunu bilmiyorum ama Allah korusun salgın var diyolar hasta olur lütfen çok dikkat et muhtemelen kardeşini kıskanıyor.. ona iş çıkar mesela sen bebekle ilgilenirken ona da görev ver mesela kardeşinin bezini getirsin sen onu emzirirken elini tutsun hadi kardeşine masal anlat uyusun falan diye oyalayabilirsin mutlaka zordur ama birşeyler yapmak lazım ya kıyamam 
0 oy
tarafından

Bokunu yiyen zengin olur derler;)

0 oy
(483 puan) tarafından
Sevdiği bir şeyden tiksindirmek için kaka lafını kullandınız mı belki de o sevdiği şeyi kaka da arıyordur 
0 oy
tarafından
Ayyy kesinlikle pedagoga git kuzum. Ihmal etme lütfen.
0 oy
(1,405 puan) tarafından
çıtçıtlı zibin giydiriyor musun?  
(143 puan) tarafından
Yok sadece bezle ev güneş cephesine bakıyor o yüzden çok sıcak oluyor ev ve 4 katta ondan bezle duruyor sadece
tarafından
E öyle tabi çıkarır kakasını.benimoglum da 14 aylık olacak geçende belinde kizariklik vardı zıbın olmasına rağmen kasirken bezi gevsetmis ve kaka yapmış görmesem çıkardı .  Zıbın giydir mutlaka hatta şortta giydir gerekirse vantilatör ya da klima açarsin
(1,405 puan) tarafından
zibin olsa yapamaz uzun süre giydir unutur enkazından.  ince olanlar var onlardan alırsan derinde olur

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 141 göst.
14 Şubat 2024 Aile kategorisinde Hayal34 (69 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 167 göst.
9 Aralık 2022 Aile kategorisinde Eliftpe (202 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 811 göst.
17 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Anneadayi54 (968 puan) tarafından soruldu
0 oy
29 cevap 873 göst.