0 oy
294 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (84 puan) tarafından
Kızlar ultrasyonla tas olduğunu söylediler 8 mm ilaçla geçer mi yoksa ameliyat mi genel cerrahi randevu almamı söylediler ama randevu düşmüyor 

6 Cevaplar

0 oy
(1,210 puan) tarafından
Ameliyat canım safra taşı düşürmez benim annemde de vardı 2 mm iki tane vardı ameliyat oldu bugün eşimde aynı şekilde 15 gün önce ameliyat oldu safra kesesini kople alıyorlar çünkü iyileşen birşey değil bir kere hastalandı mi iyileşmezmis daha doktor öyle dedi çok geçmiş olsun 
(84 puan) tarafından
Anladım canım sagol
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım benimde 20 tene taş vardı safram alındı ameliyat sar yoksa başka caresi yok
(84 puan) tarafından
Duyunca bende şok oldum hiç ağrım falan yok niye öldü nasıl oldu anlamadım
(1,210 puan) tarafından
Cabuk toparlandinz mi iyi oldum diyor musunuz benim annemde bugün oldu da bizim zorumuzla oldu hep sizin yüzünden oldum diyor inşallah sonra iyiki oldum der
tarafından
Evet 1 haftada ayağa kalktım iyimi ameliyat olmuşum emin ol insanın karnını komple keseler bile değiyor insan o sancilarida açılarda kurtuluyor geçmiş olsun annenizie
(1,210 puan) tarafından
Aminn Allah razı olsun
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kayınvalidemde ceviz kadar taş vardı, kilosu çok olduğu için ameliyat edemeyiz zayıfla gel dediler, keten tohumu yağı içti 3-4 şişe, tekrar gittiğinde taş yoktu doktor şok geçirdi. Denemelisin alerji vs başka bi mani yoksa. Soğuk sıkım keten tohumu yağı. Ben oneva marka almıştım. Geçmiş olsun. 
tarafından
Hanfendi lütfen yanlış bilgi vermeyin bende keten tohumu yağı kulandim bir kaç şişe safra kesesi için az kala patlacakti bence kullanma
(84 puan) tarafından
Hadi ya herkese iyi gelmiyor demek ki en iyisi doktora gitmek
tarafından
Aynen vala iyi gelmiyor
(3,491 puan) tarafından
Tecrübemi paylaştım. Siz de aksi tarafa yönlendiriyorsunuz şu an. Kendi kararı bişey diyemem.
(3,491 puan) tarafından
Yanlış bilgi vermiyorum olanı anlatıyorum. Canına kast etmiyorum kimsenin.
0 oy
(530 puan) tarafından
Canım çok geç kalmadan aldırmani tavsiye ederim genellikle kapalı yapıyorlar zaten
(84 puan) tarafından
Benim hiçbir şikayetim yok ama ne biliyim birazda korkuyorum açıkçası
0 oy
(224 puan) tarafından
Bende 8 mm vardı.sancidan kivranirdjm.2 hafta öyle sürdü.kac doktora gittim ameliyat dediler.agrim kesilince ameliyat olmadım iyikide olmadım 5 ay sonra baktirmaya gittim taş yoktu doktorda şaşırdı.
(84 puan) tarafından
Benim tas yüzünden degerlerim hep yüksek çıkıyor ya doktor mutlaka baktir dedi bide epilepsi ilacı kullanıyorum onun tedavisini görüyorum artık ilaç yüzünden mi oldu nildu anlamadım
(224 puan) tarafından
Benim değerlerim 2 hafta normalin 9 katindaydi .tbi ki karar senin sağlık önemli.benim basımdan böyle geçti çok şükür atlattiminslh sizde atlatirsnz geçmiş olsun
(84 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım sagol
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Taşın tipine göre degısır ılacla parçalanabılrn bı taşsa okey ama bazı taşlar parçalanmıyo malaesef kırarak amalıyatla alınıyor eniştem bu sene oldu lazer amalıyatı ıle bı tane dıkıs vardı oda giriş noktası sanrm bı hafta sonra ayaklandı
(84 puan) tarafından
Anladım canım geçmiş olsun sizede

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 66 göst.
17 Nisan 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemianne06 (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 136 göst.
19 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Melek90000 (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 72 göst.
19 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde HASRETiM160121 (2,297 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 132 göst.
21 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde rkelleci (81 puan) tarafından soruldu

378,397 soru

11,326,281 cevap

34,778 kullanıcı

...