0 oy
390 göst.
Aile kategorisinde (1,015 puan) tarafından
Kayınvalidemle bir oturuyorum 67 yaşında şuan eşim Bi annem kaldı yaşlı bizle kalcak dedi sorun değil demiştim 8 sene birlikteliğimiz var ama toplasam 4 5 kere ya gördüm ya görmedim huyunu bilmezdim anlatanda olmadı neyse evlendik eşim uzman çavultu 2 ayı kalmıştı bitirip gelmesine bir durduk sıkılmasın diye gezdirdim akşam dışarıya asla çıkmayan ben kardeşime gitcem dediği her an götürdüm köy kadını gezme bilmez gezdirşm kafası bende ki. Lahana yemekleri isterdi bilmezdim internetten baka baka yaptım Bi kaşık bile ağzına sürmedi bışverdim beceremedim sanırım dedim geçtim.  Lahana sarma istedi sardım yemedi.  Ben mısır çorbası çok severim annem yapıp göndermiş yer misin dedim kaynanama yerimmmm dedi tamam dedim koydum önüne kim gönderdi dedi annem dedim yemem dedi çıktı gitti annemi tanımaz etmez annem destek için didinir durur. Eşim para attı ama çekmeye atm uzak kaynanam dan istedim 1 2 kere verdi tekrar Bi sabah ekmek kalmamış 5 lira verir misin ekmek alim de kahvaltı yapalım dedim param bitio dedi suratıma kapıyı kapattı o zamandır bir kuruşu boğazımdan geçmez lanet ettim. 50 lira vardı bende atletim yok benim dedi tamam dedim gittim aldım 15 liradan 3 tane aldım.  1 ay sonra eşim geldi berat gecesiydi namaza gitti bende abdest alcam kaynanam ayda 1 yıkanırdı kokuyordu çok iğrenç duş aldırmıyorum dedim onur namazda Bi duş al dedim sessizce benim atletim mi var lan dedi dedim nasıl yok 6 7 tane var 2 3 tane de yarım atletin var sonra yıkıyor musun dedi bağıra bağıra sinirlendim kirliliği döktüm 1 tane atleti çıktı meğersem aldıklarımın hepsini kesmiş o sırada oğluma hamileyim tartıştık karnıma vurdu eşim sadece bağırdı çağırdı.  Diğerlerini özetlicek olursam tuvalette peçete kullanmaz eliyle temizler ellerini maşrabada temizler içi leş olur duvarlar pislik içinde kapı kulpu lambam dış duvarlar pislik içinde aylarca kendi kokusundan yaptıklarından pisliklerinden yoruldummm her hafta kavga eder olduk kaynanamla eşimde yoruldu bağırıyor çağırıyor o kadar yazın köye gönder evimi bilim diyorum 3 aylığına hayır diyor diğer çocukları baksın diyorum istemiyorlar diyor.  Annemle babam bu arada bize destek olmak için herşeyi yapar annem her hafta gelir temizliğe yardım eder eşime iş buldular meslek sahibi olsun diye babam insanlara para yedirdi şimdi operatör oldu belge parasını herşeyin ödediler.  Şuan 2 çocuğum var oda aldılar bir kuruş ödeymediler.  Büyük oğluma her ay 2 paket bez alıyorlar herşeyimize koşuyorlar.  Ama kaynanam dün gece beni köpek yerine koyup azarlayınca o masaya yumruk vurunca şartellerim attı büyük kavga ettik.  Neden dediklerimi yapmıyorsun.  Yapmıyorum dedi neden dediğimde asla cevap vermedi çok büyük kavga ettik o sırada anama laf edince gırtlağına yapıştım yavaş artık yetti 3 senede yaptıkların dedim.  Bunaldım ama herkes beni haksız gördü benim gerçekten psikiyatriste ihtiyacım var mı ben abartıyorum galiba yada deliriyorum eşimi köpek gibi seviyordum ama o yaptıklarımdan sonra korktum kendimden gözüm dönmüştü eşime beni dinen boşa dedim ben böyle böyle yaptım dedim.  Boşanma yok dedi annesini 2 günlüğüne köye bıraktı şimdi benle konuşmuyor 

22 Cevaplar

0 oy
(10,988 puan) tarafından
O kaynanan gitsin piskiyatriye. Deli karı. Yaptı yaptı gırtlagına yapısınca suclu sen. Keskendoveydin
(1,015 puan) tarafından
Kız naptın ben boğazladım diye kendimden utandım iğrendim nasıl döveyim =( gerçi öyle Bi kışkırtıyor ki nevrim dönünce kendimi tanıyamıyorum resmen şeytan varmış içimde
(10,988 puan) tarafından
Hakkı olana hakkını vermedikce durulmaz bacım. Ben 29 yasından sonra onı ogrendim. Susarak bir halt olmuyor sen yavas Yavas gidiyorsun elden.
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kayınvalidenin de eşinin de ciddi tedaviye ihtiyacı var. Sorun sende değil. Senin ailen resmen eşinle annesini evlat edinmişler. 
(1,015 puan) tarafından
Evet annemle babam eşimi evlat gördüler 3 tane kardeşim vefat etti tek ben kaldım Bi oğlum gitti Bi oğlum geldi 2 kızım gitti yerine 2 oğlum daha geldi der çocuklarım için benden daha kıymet verir
tarafından
Onun şımarıklığını yaşıyorlar demek ki. Bence bu kadar tepenize çıkartmayın.

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 95 göst.
7 Ocak 2024 Diğer kategorisinde dilayyla (28 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 84 göst.
4 Ağustos 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 232 göst.
22 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Yarali (121 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 195 göst.
18 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu

382,003 soru

11,436,354 cevap

35,004 kullanıcı

...