+1 oy
269 göst.
Diğer kategorisinde (2,366 puan) tarafından
Burayı seviyorum ama bana hiç iyi gelmiyor valla okuduğum hersey den etkilenip eşimi surkeli kontrol etme isteği duyuyorum beş yıllık evliyim eşim bu sabah ya niye böyle yapıyorsun ne oluyor  sana dedi ne oldu dedim eve geliyor hemn tlfnu sariliyosun surekli faceme bakıyorsun bunu seni yaptın şunu seni yaptın diyosun ben zaten kötü Bi anne baba ilişkisi olan Bi evde büyüdüm oyuzden annenin kaderi kızın ceyizidir inancıyla büyüdüm eşimle tanıştıktan sonra düzeldim bıraktım ama son zamanlarda yine başladım bu düşüncelere burada öyle şeyler okuyorum kii artık sürekli hersey den şüphe ediyorum burayı silmek bile istiyorum

13 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Burası adama koca bosatir yeminle
(2,366 puan) tarafından
Ya eşimden yana sıkıntım yok şükür  ama ne bileyim çevremde burda okdr çok görüyorum ki insanların temiz k alabildiğine inanamaz hale gedim
(7,476 puan) tarafından
Esma yaa :))
tarafından
Ama öyle degilmi beni hatirliyonmu cezaevinde ki adami kıskanıyordum sjsh
(2,366 puan) tarafından
Jsjsjsj ah Esma çim benimkide kepçe operatörü sürekli işçilerle toprakla ama Bn kıskanıyorum snsn
(7,476 puan) tarafından
Evet evet onu hatırladim da o yuzden guldum zaten :))) valla siz kıskanıyorsaniz benim kıskanmam normal. Avm de calisiyor kurye olarak hem avmde kadinlarla birlikte oraya gelen musteriler ayri, evine paket goturdukleri ayri offf kıskanacak çok seyim varmissss :((((
-Reklam-
0 oy
(8,169 puan) tarafından
Sil ozaman ;/
(2,366 puan) tarafından
Sanırım silicem çünkü bana iyi gelmiyor surkeli Bi vesvese halindeyim
0 oy
tarafından
Kuzum uzaklaş biraz tatlım. Gebeliğinde jendini strese sokma
(2,366 puan) tarafından
Ya inan eşim çok iyidir bana ondna şikayetim yok ama kendi kendime vesvese yapiyorum
0 oy
tarafından
Nedense ben etkilenmiyorum 
(1,270 puan) tarafından
Bide ben nber
(2,366 puan) tarafından
Yaa ben ne bileyim Bi sıkıntım şikayetim yok ** a burada görünce acaba mi diyorum
tarafından
Iyi senden naber
Buraya bakarsan iyice kafayı yersin
0 oy
(1,270 puan) tarafından
Bence sen bu uygulamayı kullanma cnm evliliğini etkiliyor belli Allah korusun eşinde rahatsız tatsızlık lar başlar 
(2,366 puan) tarafından
Eşim de bazen çevrede görüyoruz o kadın şunu ypqmis geçen arkadaşının eşi evde basmış karısını erken bitmiş işi illa insana artık üzülüyor ne biyleim ya
0 oy
(14,045 puan) tarafından
Takılma bu kadar buraya ...bir şey varsa elbet Allah çıkarır karşına hep öyle düşünüyorum ben Rabbim fırsat vermesin 
(2,366 puan) tarafından
Eşimden şikayetim yok çok şükür ** a burada okuyun babamda böyle olunca sürekli acabami diyorum sürekli babamda öyle diyorum eniştem öyle diyorum bütün erkekler böyle herhalde diyorum
(14,045 puan) tarafından
İçinde olan her türlü yapar canim Allah şaşırtmasın diyorum kimse için yapmaz demem  duam budur sen de kafandan çıkarmaya calis
(2,366 puan) tarafından
Öyle kimse yapmaz diyemiyoruz malesefff Amin inşallah
(14,045 puan) tarafından
Aynen öyle Rabbim şaşırtmasın herkesin yuvasına huzur verein
0 oy
(15,864 puan) tarafından
Kız buraya uyan evin yolunu bulamaz ☺️☺️☺️

Eğlence amaçlı gir cikk ben öyle yapıyorum valla ☺️☺️
(2,366 puan) tarafından
Ya Vala ne bileyim on postun sekizi kocam söyle kocam boyle
0 oy
(7,744 puan) tarafından
Sana iyi gelmiyorsa kaldır canım .
(2,366 puan) tarafından
Evet ya çok etkileniyorum adam maça gidiyor şüphe adam müzik dinliyor şüphe birde babamda öyledir geçen eniştemi duydum burda da sürekli okuyorum artık inanamaz oldum temiz insanın kalicagina
0 oy
(13,295 puan) tarafından
Hamilelikte birde ekstra etkileniyor olmalısın 
(2,366 puan) tarafından
Evet ya insana ister istemez  Bi değişim yasiyor oda ozguven  problemi yapıyor sanirim
0 oy
tarafından
Öyle değilim tam tersi burası çok iyi geliyor en azından akıl alıyorum fikir oluyor yani bazen sorduğum sorularla başkaları da aynı şeyleri yaşıyor ne bileyim ama sen kendine kötü gibi hissediyorsan bir şey diyemem burası çok güzel bir yer keşke daha önce girseydim
(2,366 puan) tarafından
Ya Bn dört yıldır kulaniyorum ama inan hiç etkilenmezdim ama çevremde de inanılmaz artı karısını kocasını aldatan geçen eismin arkadaşı karısını basmış yatakta eşimin halası görümcem eniştem benim babam annemle boşanma aşamasında zaten buradanda surkeli görüyorum artık gına geldi ya
tarafından
Vallahi canım insan kaderinde neyse onu Yaşar yapacak bir şey yok yani insan bazen gerçeklerle de yüzleşiyor ama bence sen hiç psikolojini bozma hiç de şey yapma yani her insan da aynı bir olmaz bazı insanların bazıları günahını ağlıyor ben öyle şeyleri düşünme kafandan at gitsin
0 oy
tarafından
Otizimle ilgili postlar göre göre kafayı yemiş durumdayim hergun gitmeyecem diyorum ama yine kendimi burda buluyorum bana da hiç iyi gelmiyor aslında 
(2,366 puan) tarafından
Off demmeki insanın korkusu neyse o insanı yoruyor Bn çocuklugumdna beri bu psikoloji ve sıkıntıyla yaşıyorum zaten bide burayı görünce kötü oluyorum silicem burayi
tarafından
Silsen ne gördüm bir kere göreceğimi aklimda hep:( sen sil bacım inşallah iyi gelir sana
(2,366 puan) tarafından
İnsalahh Allah yardımcın olsun insalahh
tarafından
Amin seninde inşaallah Allah'a emanet ol
(2,366 puan) tarafından
Çok sagolasin sende inşallah
0 oy
tarafından
İnan umurumda olmuyor :)) kalkıp karıştırmadim da zaten hiçbir gerçek gizli kalmaz. Yapan kendini ele verir sen yorma kendini bide hissedersin zaten 
(2,366 puan) tarafından
Ya inan sıkıntım yok elhamdülillah  ama surkeli görünce bu vesvese geliyor okuyorum burayı hip elim tlfna gidiyor
0 oy
(12,469 puan) tarafından
Maalesef bende de var o eşime belli etmiyorum ama ondan bile uzaklastigimi hissediyorum 
(2,366 puan) tarafından
Vala sanırım burası benim son günüm iyi gelmiyor bana dört yıldır burdayım ama bu sene yetti canıma kötü hissetmeye başladım artik
(12,469 puan) tarafından
Sen gene iyi dayanmissin uzak durmak en güzeli aslında

İlgili sorular

+1 oy
61 cevap 2,671 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Tekcocuk (1,209 puan) tarafından soruldu
+1 oy
3 cevap 169 göst.
12 Eylül 2024 Diğer kategorisinde sweetlady (739 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 273 göst.
11 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu