0 oy
717 göst.
Diğer kategorisinde (25,224 puan) tarafından

Hamilelikte su içmek zararlı mı?

:D tabi ki şaka, linç etmeyin beni. Ama öyle şeyler soruyorlar ki zararlı mı diye ben şok ben vefat :D sizin yerken tereddüt ettiğiniz şeyler var mı? 

16 Cevaplar

0 oy
(2,423 puan) tarafından

Dondurma yersem bebegim donar mi :D

(25,224 puan) tarafından
Ahahaha ay süperdi bu :D zeytin fazla yersem kara olur mu :D
(2,423 puan) tarafından
Ay sorma yaaaa :DD
(346 puan) tarafından
Kiz zeytin cok yedim kizimin gozleri zeytin gibi kapkara kasi gozu kara vala :D
(25,224 puan) tarafından
Hahah bende sabahları 15 tane falan yiyorum :D
(346 puan) tarafından
1 kutuyu bitiriyodum ben hatta esim bi ara bana cocugu eriticen dedi tuzluya zeytin kafama taktim acaba dedim sonra sacmalama ye gitsin dedim yediydim :)
-Reklam-
0 oy
(867 puan) tarafından
Nar.  Canım çok çekiyor ama yememeliymişim
tarafından
Ben hep yedim nar
(843 puan) tarafından
Abartmadan yiyebilirsin cnm ben haftada bi tane yiyodum
(1,517 puan) tarafından
Ayyy çok saçma inan ben tüm kış nar yedim o zmnda 2 aylık filandim düşün artık. Her gün nar yiyordum
(867 puan) tarafından
Ayyy o zaman kocam ise gittiği zaman yiyeyim.bir tane gizlideeenn
(1,517 puan) tarafından
Ye canım ye ne olacak aksine faydalı
0 oy
(2,765 puan) tarafından
Tek et yerken tereddut ediyorum son kullanma tarihi gectimi iyi pistimi yada temiz yapildimi geride ne varsa yiyiyorum iciyorum kahve bile haftada bir iciyorum
(2,765 puan) tarafından
Ama hic zararini gormedim mayonez bile yiyorum kizartmalarin ustunde
(25,224 puan) tarafından
Bende yiyorum haftada bir patates kızartmasını bana bana :))
(2,765 puan) tarafından
Ye kiz can bogazdan gelirmis ne buldun yicen eeee ne demis atalarimiz yemek buldun ye dayak buldun kac
(25,224 puan) tarafından
Hahaha ayne öyle yaa :D
tarafından
Günlük bir fincan kahve içilebiliyor
0 oy
(3,535 puan) tarafından
Maydanozda çok tereddüt etmiştim ama bişe olmadı:))
(25,224 puan) tarafından
Ay dün ben minicik maydonoz yedim arkadaşımda kahvaltıda yarım saat sonra akıntım geldi hemen normalde hiç olmaz bidaha yemem dedm tırstım :D
0 oy
tarafından
Nar yiyorum su 3 gundur hergun yiyorum burda yazanlar vardi kotu seyler ins bisy olmaz .d
(25,224 puan) tarafından
Hiç bişey olmaz allahın izniyle :)
tarafından
Aynen canm int arastirdim zararindan cok faydasi varmis nar ozu ve eksitmesinin zarari varmis narin bi zarari yokmus oldukca faydaliymis
0 oy
(2,201 puan) tarafından
Herbiseyi yidim ictim tosun gibi kizim var :)))) hicde bisicik olmazzz
(25,224 puan) tarafından
O zaman neymiş bir tosun dogurmak içim herşeyi yiyormuşuz :D
(2,201 puan) tarafından
Yess :))) tabiki hahahhah ☺☺☺
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Hicbrisey hersey yiyip içtim sadece deniz mahsullerine dikkat ettim çünkü bilmeden çok sevdiğim midye yiyince dikkat etmeye başladım :D

(25,224 puan) tarafından
Bende balıktan tiksindim yaa cok severdim artık yiyemiyorum. :)
(1,517 puan) tarafından
Ayyy bn hiç sevmezdim zaten nadir sadece palamut ama hamileyken iyi değil o. Sayılı balık var derin su balıkları zararlı çinko oranı fazla diye. Alabalık filan mecbur son üç ayında ye haftada bir bebeğin için. Ben 1 ay dayanamadım :D :D..
Hersey yiyip içtim wllaha hamburger delisiydim ölüyordum.. Ciğer. Iskender :D hersey mideden geçti galiba
0 oy
(298 puan) tarafından

Valla hamileyken hiçbirşey yerken tereddüt etmedim midye de yedim adanalıyım şırdan mumbar kokoreç paça herşey bol bol yedim çok şükür bi sıkıntı olmadı :D yav kendini de o kadar kasmamak gerek :)

(25,224 puan) tarafından
Aynen hamileyiz yav hasta değiliz :D
(298 puan) tarafından
Valla ya ye kız ye korkma :)
0 oy
(465 puan) tarafından
soda icsem bebegim erirmi fln tobe tobe :D
(25,224 puan) tarafından
Hahaha :))))))))
0 oy
tarafından
Her şey kararında güzel. 

Dozunda yiyince zarar vermez zaten hiçbişey
0 oy
(1,250 puan) tarafından

Çay içiyorum bebe yanar mı :Dd saç baş yolası geliyor bazen insanın:Dd 

Ben doğum yaptım çok şükür hamileyken en sevdiğim ama yiyemediğim tek şey midyeydi onun dışında herşeyi yedim içtim azar azar tabi :)
(25,224 puan) tarafından
Sakız çiğnersem bebeğime yapışır mı:D
(1,250 puan) tarafından
Ahahaha valla herşeyden yedim içtim bebeğime herhangi bisey yapışmamış yanmamış donmamış Allaha şükür test edildi onaylandı yiyin için:D hatta ben hamileliğimde kahve telvesi aşerdim günde 3 bardak sırf telvesi için içiyordum toprak yedim ve işkembe çorbası içtim herkese gore iğrenç bana gore güzel bi hamilelik geçirdim:Ddd
(25,224 puan) tarafından
Anaammm Bi beni yememişsin :D :D
0 oy
(9 puan) tarafından
Sorma. Biraz once de sakiz cignemek zararli mi diye sormuslar. Her ramazanda sakiz orucu bozar mi sorusu gelirdi. Simdi de bu. Ben isin aslinda şu yönüne takiliyorum. Burada bebeginin tarama testleri kötü cikan anneler var. Bebeginde daha farkli sorunlari olanlar var bebegini kaybetme riski yasayanar var hatta bebegini kaybedenler var. Onlarin yaninda sakiz bebege zarar verir mi ya da baska sacma bisey insanlari üzmekten baska bisey yapmiyor. Bari hamilelik disi sohbette yapsinlar geyik muhabbetlerini. Biraz empati yapmaktan bir zarar gelmez. Ayrica bizler anne olucaz. Gelecek nesilleri bizler yetistirecegiz. Boyle sacma seylere inanarak mi cocuklarimizi gelecege hazirlayacagiz. Şu interneti biraz da faydali seyler icin kullansak hersey cok daha güzel olur. Bunu birilerine kizmak atar yapmak icin degil biraz farkindalik yaratmak icin soyluyorum. 
0 oy
tarafından

Herseyide yiyorum valla kız can boğazdan gelir hahah:D:D bugün nerdeyse 1 litre kola içtim valla

0 oy
tarafından

Evet zararli sakın içme yoksa içinde baraj olur :D:D

0 oy
tarafından
Kuru naneyi bile sormuslardi bu ara nar pek dolaniyor ortalikta

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 29 göst.
26 Nisan 2024 Güzellik-Bakım kategorisinde Yeniheyecanlianne (159 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 169 göst.
0 oy
6 cevap 57 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ankakusuu (348 puan) tarafından soruldu
+1 oy
13 cevap 159 göst.

379,546 soru

11,362,063 cevap

34,839 kullanıcı

...