0 oy
1,224 göst.
Aile kategorisinde (967 puan) tarafından
Kizlar esimin tarafindan biri vefat etti gencti. Esi kaynanasiyla yasamaya devam etti cocugunu felan buyuttu hala yasmaya devam ediyor. Bizde de boyle konu oldu esim sen annnengile gidersin kesin dedi bende giderim ama burasida benm evim tabiki burda sa kalirim gelirim dedim siz ne disunuyosunuz bu konuda baba evine mi donersiniz naparsiniz 

53 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Eşim varken tahammül edemiyorum :)
tarafından
Kirkim ciksinda oyle gelsin onu ohalde cekemem
tarafından
Hahahha bence gelir bak gör sonuçta yıllar sonra gelen torun :)
tarafından
Gelemez ekimde falan anca yilbasina yakin gelir isleri oluyo köyün bebem
(144 puan) tarafından
Hangi köy kız nereli eş tarafı
tarafından
Cok onemli degil es haric tarafi ahhaha
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Ekonomik şartlarım iyiyse ikisinde gitmem tek yaşarım. Ama eğer tercihse tabikide babamın evine giderim ki babam beni asla bırakmaz
(967 puan) tarafından
Anladim canm ben baba evine giderim ama arad onlarida ziyarete gider kalirim bikacgun
+2 oy
tarafından
Allah korusun öyle bişey olursa kendi evimde çocuklarımla kendi duzenimde kalırım kimseye gitmem
(967 puan) tarafından
Benim kendi evim yok canm o yuzden oyle ikisinede giderim ama es ailesinde bikacgun kalir donerim baba evine
+2 oy
tarafından
Babamın evine donerım tabıkı nıye orda kalayım 
(967 puan) tarafından
Bende doner bikac gun oraya tirunlari icin giderim
+1 oy
tarafından

Bir arkadaşım var esi arkadaşımı aldatti kız boşandı ama kayınvalidesi oğlunu sokağa attı gelin kaynana oturuyorlar senelerdir gayette mutlular:)

(1,125 puan) tarafından
Tanıdığım birisede var oğlu gelini ayrildi kaynana kayınbaba ev açtı geline öyle bakıyor ki kadın krallar gibi yaşıyor valla torunlarına çok düşkün oldukları için hekimlerini çık sevdikleri için ayrilamadilar bı turlu oğulları evli çocukları falan var ama kaynananın gözü ilk torundan başkasını görmüyor
(967 puan) tarafından
Benim kaynana kayinpederde oyle diyo seni birakmam diye
tarafından
Yani sen kalmak ister misin bilmem ama boyle demeleri bile sana deger verdiklerini gösteriyor ne mutlu
(967 puan) tarafından
Evet canm deger veriyo seviyolar ama kalamam ben cunku yasayis bicimleri ve dusunce yapisi cok farkli uymaya calisiyorum ama esim cin o olmazsa kalamam arada geliriim torun severler
+1 oy
tarafından
Ailemle ayrı, eşimin ailesiyle aynı şehirde ayrı evlerde yaşıyorum. Öyle bir durumda bir süre kendimi toparlayana kadar kendi evimde kalır, sonra memlekete döner kendime yeni bi hayat kurardim muhtemelen baba evine dönmezdim ama ailemin şehrine donerdim
(967 puan) tarafından
Anladim canm oylede mantikli
+1 oy
tarafından
Kaynanam yok Allah eşimi de başımdan eksik etmesin inşallah ama evim var evimde kalırım
(967 puan) tarafından
Anladim canm amin
+1 oy
tarafından
Ne aıleme ne esımın aılesıne ben bu yastan sonra kımseyı cekemem Allah oyle bırsey gostermesın ama duzenımı bozmam bır ise gırer oglumla yasamaya devam ederım
(8,591 puan) tarafından
Yaşın kac kız oyle bi dedinkii bayaa büyüksün galiba ;)
tarafından
26 yım :D cocuk degılım anlamında kullandım
(967 puan) tarafından
Benim bi duzenim yok canm birlik duruyoruz o yuzden ben doneridn annem babamda birakmaz giderim
tarafından
anladım canım herkesın dusuncesı aıle yapısı bır degıl tabı oyle gunler gostermesın ınsallah rabbım
(967 puan) tarafından
Amin canm insallah
+1 oy
tarafından
Ne baba evine ne kaynanaya kendi evimde dururum kimin yanına sigarsin ki  ... Tek bile olsa ev ev üstüne olmasi zor 
(967 puan) tarafından
Yok canm ailem beni birakmaz tek yasamama izin vermez ben de giderim cunku annemin yaninda cok rahatim
+1 oy
tarafından

Eşim şehir dışına çıkarken beni anneme bırak diye yalvarıyorum:D

(967 puan) tarafından
Ahahaha cok iyi bende annem uzakta annemincok ozluyorum
+1 oy
tarafından
Orda kalmam ama cocuklari falan gosteririm oturmaya giderim
(967 puan) tarafından
Dimi bende oyle duaunuyorum
+1 oy
tarafından
Eşim varken yaşamıyorum eşim olmazsa hayatta tahammül edemem eşim askere gitti ben anneme gittim kaynanada aslaaa kalmam
(967 puan) tarafından
Anladim canm doğrudur
+1 oy
tarafından
Asla kalmam eşim icin kalıyorum mecbur. 
(967 puan) tarafından
Oyle ama es olmasa anlami yok ki
+1 oy
tarafından
Allah korusun ama öyle bişey olursa evimde kalır çocuklarıma bakarım 
(967 puan) tarafından
Benm evim yok canm tutmam gerekir onada babam izin vermez
0 oy
(4,003 puan) tarafından
Allah uzun omur versin eşime , oyle bi durum olsa evimde kalmaya devam ederim 
(967 puan) tarafından
Benm evim yok kuzum
0 oy
(12,448 puan) tarafından
Kendime ait bi hayat kurarım ne baba evi ne kaynana yani
(967 puan) tarafından
Kafan rahat olur ama ben annemsiz zor durrum o da bni birakmaz kesin
(12,448 puan) tarafından
Annem de kaynanam da aynı şehirde kuzum başka evde yaşarım ama iki tarafı da görürüm yani
(967 puan) tarafından
Annemler tokatta kaynanamlar istanbul zaten birlik duruyoruz
(12,448 puan) tarafından
Senin uzakmis canım ama ben şehir olarak kast etmedim yani kendime ait düzenim olsun isterim eşim olmadan iki tarafta da siginti gibi hissederim
0 oy
(4,903 puan) tarafından
Niye orda kalayim ki, arada bi gorusurum cocugum varsa o kadar ,o da cocugu gorsunler diye. Yoksa ne isim olcak. Baba evine de donmem, calisiyorum sukur kendi hayatima devam ederim.
(967 puan) tarafından
Bende oyle bikacgunluk gitururum geri dönerim
0 oy
(11,019 puan) tarafından
Ay aklıma geldi. Bizim bir tanıdıgon kocası cok genc vefat etti. 40. Gunu kaynanası sen artık babanın evine git diye o aksam göndermişti. Cocgu yok diye 
tarafından
Ay çok kötüü
tarafından
Özgeee senin rüyalarında taroh veriliyormu? Şu zamana kadar gerçek olacak diye? )) Yoksa zaman uzayıb gider
(11,019 puan) tarafından
Valla gülüm gördügüm cok iyiydi. Ne bilem kız o kadarda ama genelde tez olur
tarafından
:D öpüyorum seni bebeğim
(967 puan) tarafından
Ne kadar vicdansiz
0 oy
tarafından
 Eğer çocuklarıma bakabilirsem ayrı evde evimde yaşarım ama olmazsa tabiki babamın evine dönerim canları cehenneme benden uzak Allaha yakın ama torunlarını gösteririm tabiki 
(967 puan) tarafından
Kuzum ben anaokulu ogretmeniyimm ama calismiyorum oyle bisey olursa cocuklarim buyuyene kadar annemin yaninda olurum belki sonra ev acarim kendime
tarafından
Evet olabilir bencede
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Allah gecinden versin ama beni buraya bağlayan tek sebep eşim o yokken kimseyi çekemem 
(967 puan) tarafından
Dimi esim olmayinca anlami yok ki

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 896 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 300 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 935 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu