0 oy
1,225 göst.
Aile kategorisinde (967 puan) tarafından
Kizlar esimin tarafindan biri vefat etti gencti. Esi kaynanasiyla yasamaya devam etti cocugunu felan buyuttu hala yasmaya devam ediyor. Bizde de boyle konu oldu esim sen annnengile gidersin kesin dedi bende giderim ama burasida benm evim tabiki burda sa kalirim gelirim dedim siz ne disunuyosunuz bu konuda baba evine mi donersiniz naparsiniz 

53 Cevaplar

0 oy
(1,125 puan) tarafından
Kimseye gitmem ben hayatım boyunca kendi ayaklarim üzerinde durdum ne aileme ne eşimin ailesine muhtaç olmadım hiç bir zaman bundan sonra da olmam inşallah çalışırım bakarım.. illa birilerinin yanına gitmek zorunda değiliz yani 
(967 puan) tarafından
Hakkimizda herseyin hayirlisi olsun
-Reklam-
0 oy
(2,807 puan) tarafından
Allah korusun öyle bir şey olursa kendi evimde kalmaya devam ederim çalışırım kendimi çocuklarıma adarım
(967 puan) tarafından
Benm kendi evim yok canm ama bende cocuklarim buyusun calisirim
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Sehir değistirmem cocuğum onlari bilsin, uzak olmasınlar diye ama ayri evde yasarim . benim anne baba yok o yuzden ikinci tercihi yapamiyorum olsaydi ne yapardim bilemem tabi
(967 puan) tarafından
Anladim kuzum hakkinda hayirlisinolsun
0 oy
(120,691 puan) tarafından
Bu konularda esim benide cocuklarida garantiye aldi kendince hani evimiz vs var kira geliri kendi gelirimizle gecinirim asla ama asla evlebmem
(967 puan) tarafından
Valla kuzum bizim oyle biseyimiz yok zaten birlik duruyoruz ben baba evine donerim yada kendim acabilirsem ev acarim kendime
0 oy
(3,083 puan) tarafından
Bende aileme giderim. Evime de gelirim karışık yaşarım.ama eşim hep diyor ben önce ölürsem benden kalan ne varsa sat git ailenin yanına onlarla kal burda sana rahat vermezler çocuk burda büyümesin  diyor. Ama dedesi halası oğluma aşırı düşkün onları tabiki bir birlerinden koparamam. Huzur verdikleri sürece evimde otururdum. 
(967 puan) tarafından
Benimde esimin ailesi cocuklarima cok duskun
0 oy
(2,751 puan) tarafından
Hayır düşünün hayır gelsin Rabbim kimsenin başına vermesin kimsenin ocağını sondurmesin
(967 puan) tarafından
Amin kuzum amin
0 oy
(19,706 puan) tarafından
Ben iki yerede dönmem evimde çocuklarımla kalmaya devam ederim babamla çok anlaşamam benno yüzden ziyarete giderm temelli gtmem Allah korusun ona bişey olmasın :(
(967 puan) tarafından
Benim evim yok kuzum ben donerim annem babam beni birakmaz
0 oy
(931 puan) tarafından

Bizim Bi akraba var oda kayinveldesiyle kalıyor eşi çok geç yaşta vefat etti

Kuzenimde aynı şekilde 
(967 puan) tarafından
Ben kalamam ya bikac gunluk gider torunlarini severler doberim baba evine
0 oy
(362 puan) tarafından
Onlar uzakta sanmam
(967 puan) tarafından
Anladim canm
0 oy
(2,191 puan) tarafından
Yok canım niye orda yaşayayım annemlerle yaşarım kayinvaldem Ankara'da ailem denizlide hatta ailemin yanından bir ev alırım döşer kendi evimde yaşardım 
(967 puan) tarafından
Ay cok mantikli en azindan hem yanyana hem kendi duzenin
0 oy
(3,239 puan) tarafından
Allah korusun rabbim evladimi ve beni onsuz bırakmasın 

Bizim evimiz var yani birlkte oturmuyoruz evimde yasarim
(967 puan) tarafından
Birlik oturuyoruz biz kuzum o yuzden kalmam donerim bikac gunluk torunlarini getjririm geri donerim
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Allah geçinden versin eşimi başımdan eksik etmesin inşallah ama böyle bir şey olsa kendi evim var yani suan da durduğum evimiz burada yaşamaya devam ederim cocukaldimi büyütürüm ve büyük ihtimal de evlenmem bir daha 
(967 puan) tarafından
Anladim cNm bnm kendi evim yok bide ben giderim annemin yanina
0 oy
(8,591 puan) tarafından
Kaynnamlada kalırım kendi ailemlede ama evim var cocuklarmla kalırım.   Ayy rabbim yaşâtmasın gecinden versin
(967 puan) tarafından
Amin canm amin
0 oy
(32 puan) tarafından
Asla ben eşim varken bile katlanamıyorum eşim yokken asla bir gün bile katlanamam genede büyük konuşmayım Rabbım eşime çocuklarıma sağlıklı uzun ömürler versin 
(967 puan) tarafından
Amin canm amin bende donerim duramamm
0 oy
(261 puan) tarafından
Ne annemlere giderim nede esimin ailesinde kalirim. Kendi evimde dururum
(967 puan) tarafından
Benm kendi evim yok kuzum ben donerim baba avine
(261 puan) tarafından
Kendi evimdeki kastim suan oturdugum ev yani kirada olabilir. Daha kücük bi evede gecilebilir annemlere yakin
(967 puan) tarafından
Aynen canm zaten ev almak cok zor kira olur yani
0 oy
(1,389 puan) tarafından
Evim ztn ayrı Allah göstermesin ama öyle bir durum olsa muhtemeln kendi evimde kalırım. Düzenimi bozmam. Çünkü eşimin ailesi de oğulları yok diye gitmemi beklemez sahip çıkmak için ellerinden geleni yaparlar. Az değil yıllardır onların içindeyim. 3 tane torunlarını görmek isterler sonuçta. Onları da bırakıp gitmem. Yeteri kadr kendi aileme de giderim. Ama evimde kalırım. 
(967 puan) tarafından
Benim evim duzenim yok canm o yuzden giderim
(1,389 puan) tarafından
Ev olmasa muhtemelen bende durmam cnm kendi düzeninle olunca oluyor da büyüklerle olmuyor
0 oy
(618 puan) tarafından
Evim varsa evimde kalırım ne baba evi ne karşı taraf kendim çocuklarımla düzenime devam ederim 
(967 puan) tarafından
Dogru canm
0 oy
(4,343 puan) tarafından
Allah korusun düşüncesi bile kötü. Valla kendi evimde kalmam her yerde eşimle anılarımız gördükçe kafayı yerim satmaya da kıyamam. Kaynanam da çok dağınık olduğu onunla da yaşayamam aileme giderdim muhtemelen 
(967 puan) tarafından
Bende giderim annemsiz duramam
0 oy
(4,962 puan) tarafından
İlişkimi kesmem hele çocuk varsa sonuçta karşı taraf acı yaşamış bide ben çekip gdemem
(967 puan) tarafından
Evet bende torunlari gostermek icin gelir giderim arada
0 oy
(3,135 puan) tarafından
Allah korusun rabbim gecinden versin başımdan eksik etmesin ama gitmem ya babamın evine giderim
(967 puan) tarafından
Amin canm

İlgili sorular

0 oy
62 cevap 896 göst.
11 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Minikkus0 (718 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 300 göst.
15 Haziran 2023 Aile kategorisinde Alyadua1 (92 puan) tarafından soruldu
0 oy
42 cevap 935 göst.
10 Mart 2023 Diğer kategorisinde Fatmayaren (876 puan) tarafından soruldu