0 oy
185 göst.
Tatil-Seyehat kategorisinde (3,769 puan) tarafından

Kalmak için de olabilir yeter ki uygun fiyatlı yer olsun ama en kötü ihtimalle günü birlik gidip geleceğimiz otobüsle gidicgmz için biraz ulaşımı kolay olsun istiyorum deniz vs olursa çok iyi olur sbhdan çıkar akşam döneriz diye düşünüyorum YER ÖNERİNİZ VARMİ CANLAR ♥️?

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Postun üste çıksın canım 
(3,769 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(120,053 puan) tarafından
Istanbulda uygun bi yer yok kiz
(3,769 puan) tarafından
Günü birlik gidip geleceğimiz yer lazm cnm 1500 2000tl vs en fazla
0 oy
tarafından
Yani biz haftasonu gideceğiz ama öyle git gel zor burda balım ne gittiğine ne kaldığına değer .... Darıca'da deniz kenarına gideceğiz çadırlı orası uygun fiyat hem duş yeri falan da var tuvalet falan ama 2...3 günlük güzel bir yer 
(3,769 puan) tarafından
Fiyatlar cnm uygun yer olsa klblrdk aslnda
(52 puan) tarafından
Darıca'da neresi fiyatı biliyormusunuz acaba bizde. Düşünüyoruz öyle bir yer cadirla iki gün kalalim
tarafından
En ucuz yer di o zaman çadır başı 100 şimdi 300 yada 400 dur biseyde demek istemiyorum ama uygundu tatil yerleri bir milyarken geceliği burası yuz liraydi 4 gün falan kalmıştık biz eltimlerle falan
tarafından
Neresi tam bilmiyorum balım ya eşim götürür inşallah bu hafta sonu gitmeyi düşünüyoruz
(3,769 puan) tarafından
İnşallah gidersiniz kazasız belasız canım
0 oy
tarafından
Sadece deniz istiyosan şile güzeldir ama fiyatlar uçtu malesef Ümraniye'de şileye otobus de kalkıyor ama 2 bilet basılıyor çok sık geçmiyor diye biliyorum 
(3,769 puan) tarafından
Geri dönüşü olan yer olsun yeter cnm hani yolds klmaylm hahaha fiyatlar uçuk yoksa bir gün kalmak istiyodk
tarafından
139 kalkıyor mus Üsküdar dan da geçiyor sabah 6 da var akşam 7 de ordan çıkıyor ona yetisirsiniz bı bak istersen araştır adalardan daha iyi şile temiz en azından
(3,769 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canımın içi
0 oy
tarafından
En güzeli adalar deniz de var sabah erkenden git dön 
(3,769 puan) tarafından
Düşünüyorum o ihtimali cancağızım teşekkür ederim ❤️

İlgili sorular

0 oy
19 cevap 790 göst.
0 oy
3 cevap 98 göst.
0 oy
1 cevap 80 göst.
17 Mayıs 2021 Tatil-Seyehat kategorisinde Zeynepalya (19 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 65 göst.
17 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Merve.01 (213 puan) tarafından soruldu

384,893 soru

11,512,407 cevap

35,173 kullanıcı

...