0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (264 puan) tarafından
Kızlar kalın pedlerden alsam yetmez mi, depend külotlar dan almam şart mı

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Vallahi ilk 3 gün falan hasta bezi kullandım sonra depende geçtim aşırı rahattı canim 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Aldim hic kullanmadim bebekbezi daha iyi onu yırttım yanlarini koydum
tarafından
Bende çok rahat oldu
0 oy
tarafından
Normal dogumda zaten hasta bezi daha rahat oluyor dogumdan sonra alttan muayene yapılıyor cunku. Bi gun sonra kanama normale dönüyor ben hastaneden cikarken orkid takmistim
0 oy
(261 puan) tarafından
Sart degil ama daha konforlu. Tercih meselesi
0 oy
tarafından
Şart değil bence ya bebek bezi de olur hahah ama bende almıştım onu giymesi bana zor geldi 
0 oy
tarafından
Ben kalın ped kullandım. 

Zaten hastane ds istediğiniz kadar bez isteyebilirsiniz dediler. Eve çıkınca pedle devam ettim. Gayet rahattım canım 
0 oy
(84 puan) tarafından
Dogum yaptığım ertesi gün normal pede geçtim depend önermedi doktorum sezaryen olduğum için 
0 oy
(484 puan) tarafından
Kesinlikle bebek bezi depend felan kullanmadım bez cok daha rahat ve yumusak geldi dikislerimi rahatsiz etmedi 
0 oy
(9,022 puan) tarafından
Çok daha rahat bepend kilotlar
0 oy
(636 puan) tarafından
Şart değil ama çok rahat oluyo
0 oy
tarafından
Kesinlikle almalısın ben aldım çok rahat ettim
0 oy
(546 puan) tarafından
Bir kere kullandım sanırım hic gerekmedi bende normal ped bile fazla geldi yani.Nasip işi herkesin kanaması farklı ya duruma gore alirsin ya da yaninda bulundurursun.
0 oy
(17 puan) tarafından
Sezaryenle dopum yaptım ilk 2 sefer hasta bezi bağladılar hastanede sonra deepend varsa onu kullan dediler ve çok rahat ettim aşırı kanamam oldu 3 4 gün pedlerden de almştım ama aneliyatlı halmle çamalır giy çıkar pedle uğraşmak için üşendim deepend mükemmel oldu
(1,125 puan) tarafından
Sezaryen le doğum olduğu zaman kanama çok olur mu ki sonuçta alttan muane yok bişey yok nasıl oluyor ki kanama
(17 puan) tarafından
Canım benm çok oldu yani doktor belli aralıklarla gelip altımı açtı karnıma bastırıp kanı dışarı akıttırdı
0 oy
tarafından
Ben normal ped kulandım çok ta rahat ettim
0 oy
tarafından
Sezeryan oldum taburcu olana kadar depend kullandım açıkçası çok rahattı 
0 oy
(32 puan) tarafından
Ben gebe okuluna gittim oradaki eğitim veren ebe gerek olmadığını e bebekte lohusa pedi alsak yeterli olacağını söyledi canim tercih senin
0 oy
(3,186 puan) tarafından
Ben e bebeğin lohusa pedi i kullandım 
0 oy
tarafından
Sart degil ama asiri rahat
0 oy
(1,125 puan) tarafından
Ya ben altımı bezletemem o yüzden aldım kendim giyerim geceligin altından daha rahat olur pazartesi doğumum var dua edin banada dua eder dua beklerim :(
0 oy
(1,677 puan) tarafından
Ben Depend anlamadım hasta bezi kullandım doğumun normalse ped kullanabilrimsin bilmiyorum ben kullanamamistim dikislerime surtuyordu canımı yakıyordu 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 102 göst.
17 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Papatya__cicek5424 (1,028 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 90 göst.
12 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde SedefS (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 220 göst.
11 Mayıs 2022 Aile kategorisinde mehal (619 puan) tarafından soruldu
0 oy
30 cevap 913 göst.

381,420 soru

11,418,877 cevap

34,975 kullanıcı

...