0 oy
237 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yada baktiran memnun kalan

12 Cevaplar

0 oy
(594 puan) tarafından
Bende merak ediyorum bunu. Bundan seneler önce amcamlara gittim. Yengemin yardımcısı kadın var beni hic görmedi tanımaz. Beni görür görmez senin yıldızın cok düşük dedi. Suan cok hatırlamıyorum pek muhabbette edemedim kadınla. Neden nasıl anladı acaba ya
tarafından
Hiç bilmiyorum canım ama bu tarz şeylerden anliyorsa hissiyat olarak geçmiş olabilri
(594 puan) tarafından
Anlıyordu sanırımcanım. Keşke uzun kalalnilseydik fal hersey bakıyordu
tarafından
Fal falan değilde yildizname bakan birine baktırmak istiyorum ya
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bela musubet istiyorsan baktır. 

Ben helal haram durumlarına kolay kolay girmem çok ince bir çizgi diye lakin yıllardır araştırıyorum yıldızname fal haram haram haram fal baktığım bir dönem oldu eğlencesine şakasına kimseyi asla korkutmak istemem başıma geleni anlatıp tekrar hatırlamak ta istemiyorum çünkü çok uzun süre bu yüzden tedavi gördüm ne bak ne baktır ne de baksam mı baktırsammı diye arafta bile kalma asla
(1,156 puan) tarafından
Allah aşkına nasıl haram değil bacım kuranda ilmü’t-tencîm / ilmü ahkâmi’n-nücûm,  Türkçe anlamı müneccimlik  yıldız falı ve yıldız bakıcılığı  olarak geçiyor
(1,733 puan) tarafından
Bilmiyoruz soruyoruz emin değiliz niye sinirleniyorsun . Herkes herşeyi biliyor mu kimseye de bişey sorulmuyor burda
(1,156 puan) tarafından
Kim, Allahınn zikrettiğinin gayrisi için yıldızlar ilminden bir bab iktibas ederse  sihirden bir şube iktibas etmiş olur. Müneccim kâhindir kâhin de sihirbazdırsihirbaz da kâfirdir diyor kuranı kerim de hayır kuzum sinirlenmedim arkadaşın net bir şekilde  kuranda geçiyor haram değil demesine üzüldüm sadece.
(1,156 puan) tarafından
Sinirli görünüp kırdıysam helal et hakkını kuzum sinirli yazmamıştım aslında
(1,733 puan) tarafından
Sen kusura bakma canım tekrar okuyunca normal geldi ben bugün ters zamanımdayım hakkını helal et
0 oy
(1,878 puan) tarafından
Doğum haritasına baktırmıştım canım aynı şey mi
tarafından
Evet canım neree baktırdın
(873 puan) tarafından
Ben dr merak ediyorum
(1,878 puan) tarafından
Bir arkadaşımın akrabasıydı canım rica minnet baktı bazı şeyler çıktı yakın geleceğe dair ama biraz ürkütücü benim hakkumdaki bilgileri doğru bilmişti
0 oy
(1,733 puan) tarafından
Bana adamın biri bakmıştı herşeyi biliyor ama böyle gelecekten haber vermiyor yanı sende ne var ne rahatsızlık var falan 
0 oy
tarafından
Bana annem evlenmeden önce baktırmış ama sonradan öğrenmiştim.bir kere ayrılık yaşanacak sonra barışacak daha ayrılık olmayacak falan demiş.aynen öyle oldu bir kere o dönemi yaşadım ayrılma aşamasına gelmiştik yani.sonra düzelmiştik 10.yılımız bitti.tokatta baktırdı annem tabii hocayı görmedim bilmem
tarafından
Allah daim etsin mutluluğunu
tarafından
Sağol cnm cümlemizin
0 oy
(22,070 puan) tarafından
Ay bende istiyom :D
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Fal baktirmistim merak ediyorum açıkçası böyle seyleri heycanlaniyorum 
0 oy
(4,988 puan) tarafından
Şirktir. Kalkışma derim. Gaybi yalniz Allah bilir.
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Benim haberim yokken eniştem bakmış. Sonra halam bana kizim evliliğin güzel olucak ama evde sen biraz daha sakin olursan sinirlenmezsen dedi. Ne gerek var böyle seylere dedim geçtim.
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Vakti zamanında eşim baktirmis eşime sen üç kapıya dünürcü gideceksin üçüncü kapıda ki kızla evleneceksin ilk çocuğun kız olacak 35 inden sonra çok rahat bir hayat süreceksin demiş ve dedikleri çıktı 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bir kişi tanıyorum baktır ıstım ona ne dediysede dogruc cıktı
0 oy
(449 puan) tarafından
Gorumcem bi adama baktiriyordu tlf da bende bana ver tlf dedim adamin anne baba kendi ismi ve dogum tarihini aldim karaladim işte adama soyledim adamda nisanlimada bakar mısın dedi onada baktım ve şimdi dedim bak kim bakabiliyormus ama falda bakıyordum ama çok zor durumlar yaşadım hic tavsiye etmem bakmayın baktirmayin RABBIM beni affetsin.. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 76 göst.
22 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde NSYhO (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 42 göst.
0 oy
0 cevap 39 göst.
4 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Ayparca (48 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 284 göst.
30 Ocak 2024 Aile kategorisinde Mirayin annesi (2,614 puan) tarafından soruldu

380,381 soru

11,389,262 cevap

34,894 kullanıcı

...