0 oy
679 göst.
Diğer kategorisinde (86 puan) tarafından
Daha önce bahsetmiştim eşim görüş günü için geldiğinde beni darp etmişti oğlumu çekiştirmişti o gün ifade vermiştik az önce avukatım söyledi eşinizin ifadesi korkunç babamın sopayla dövdüğünü söylemiş çocuğu göstermiyolar demiş aileme küfür etti demiş babam ceza alabilirmiş üzüldüğüm şey babam söylediklerinin hiçbirini yapmadı gelip kendi evimizde beni dövüp birde yalanlarıyla babamın ceza almasını sağlıyorlar nasıl insan bunlar ya üstelik babam onun sahip çıkmadığı çocuğuna bakıyo o neler yapiyo bize ve darp raporu varmış yani babam büyük ihtimalle ceza alıcak beni dövmesi de onun yanına kalıcak yalanla nasıl da işlerini ilerletiyolar biz suçsuz olduğumuz halde başımıza gelmeyen yok böylece 3 tane davamız oldu acaba boşana kadar daha ne kadar davamız olucak en sonunda bizi öldürmezse iyidir

11 Cevaplar

0 oy
(1,169 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım babanın darp ettiğine dair şahit istemiyorlar mı ondan. Sen aldın mı peki darp raporu
(86 puan) tarafından
Tanık istiyorlar mi bilmiyorum onun darp raporu var çünkü bende aldım darp raporu ama onun daha çok yarası varmış galiba biz annem teyzem ben gördük babamın vurmadigini onun da annesi vardı ama annesi onun lehine tanıklık eder
-Reklam-
0 oy
(4,759 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun o caninin de belasını versin inşallah kuzum benim 
(86 puan) tarafından
Amin inşallah rabbim kurtarsın bizi böyle insanlardan
(4,759 puan) tarafından
İnşallah kuzum inşallah aminnnnn amin
0 oy
(3,024 puan) tarafından
Sen almadinmi darp raporu
(86 puan) tarafından
Aldım ama onun yarası daha cokmus
0 oy
(3,532 puan) tarafından
Allahım yardmcin olsn canım 
(86 puan) tarafından
Amin çok saol
0 oy
tarafından
Nasil sahit olmadan dövdüğünü kanitladi da baban kesin ceza alacak? Sen darp raporu almadin mi şikayetçi olsaydın ya canim.
(86 puan) tarafından
Darp raporuyla kanıtladı sanırım bende aldım darp raporu annem teyzem ben gördük babamın vurmadigini
tarafından
Tamm ceza almaz o zaman insallah baban canim. Gecmis olsun.
(86 puan) tarafından
Çok saol canım
0 oy
(1,397 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun sen almadın  mi darp raporu
(86 puan) tarafından
Bende aldım ama onun yarası daha cokmus sanırım
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Sahit yok mu cnm ya
(86 puan) tarafından
Annem ben teyzem varız onun da annesi var
(1,082 puan) tarafından
Siz sahit olun bi sikinti cikmaz insallah. Esinin yaptıklarını herseyi anltirsn
0 oy
tarafından
hiç şahit su bu yokmu hani mesela.evi gören cadde de gelipnhirrihine dair kamera falan yarabbi neler var ya  sen koru şerlerinden 
(86 puan) tarafından
Kamera felan yok ama annem ben teyzem vardık onun da annesi vardı bilmiyorum ise yarar mi bizim tanikligimiz
tarafından
yani o önemli canım tabi ise yarar ifadeler çelişince anlıyorlar zaten bide darp raporu olan insan hemen polise gidip şikayet etmez mi sanki ne alakanız durum gidip almış raporu durmuş öyle sadece mahkeme için mi yani neler düşünüyorlar ya
(86 puan) tarafından
Evet biz hemen polise gidip şikayet ettik onlar 2 3 saat yoktu ortada polis bile saatlerce aradı sonra çıktılar ortaya o arada kendine ne yaptıysa yapmış babama atiyo sucu babam vurduysa hemen gelseymis biz hemen gittik
tarafından
en büyük çelişki zaten polise gitmeyip kaybolması yani saçmalık inşallah anlarlar da haklı hakkını alır canım sen korkma da cocugu da sana verirler zaten
0 oy
tarafından
Canım çok üzüldüm aşırı hemde fakat bu derece eşini değiştirecek kadar ne soyelidler eşine o gün ne iftira attılar sana da bu hale geldi bu iş ya
(86 puan) tarafından
Isın içinde neler var bir bilsen hiç bilmediğim insanlar neler neler devlet meselesine döndü evliligim herkese dert oldu
tarafından
Allah ıslah etsin canım hepsini dua et
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Allah yardmcnz olsn cnm :(

(86 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
(1,151 puan) tarafından
Senn darp raporun yok mu sahidiniz yok mu sen video kydi al 
(86 puan) tarafından
Benim de darp raporum var ama onun yarası daha cokmus