0 oy
141 göst.
Alışveriş-Hediye kategorisinde (53 puan) tarafından
Bir ay sonra kızımın doğum günü abartinolmafan masa suslemek istiyorum.Balon zinciri satılıyor internetde ..Hazır olarak gelip biz şişirip yapıştırıyor muyuz gerçekten güzel oluyor mu? birde kıyafet dikim yaptığınız sayfa isimleri yazarmidiniz güvenilir 

7 Cevaplar

0 oy
(7,973 puan) tarafından
Balon zinciri heryerde var küçücük bişey zaten 10 lira. Balonları şişirip sırayla ona takiyosun sonra duvara yada istediğin biyere yapistiriyorsun zor değil kolay ben yaptım  hazır olarak geleni bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Tam süs satan yerler var 180 TL ye aldım ama ben kutlamıcam sadece hosuma gitti anı kalsın diye aldık
0 oy
(985 puan) tarafından
Alara__armin Instagramda canım orda diktrdm ben
(7,255 puan) tarafından
Sayfaya baktım da aşırı derecede kadınsı kıyafetleri nerdeyse hiç biri bebek kıyafeti değil masum güzel olan her şeyi değiştirmekte üzerimize yok :/
(985 puan) tarafından
Bn diktirdim ordan hem kendime hem kızıma çok güzel olmuştu vala :D
0 oy
(116 puan) tarafından
Mihrimahatolye güzel dikiyor
0 oy
(607 puan) tarafından

image

ben kızıma bu elbiseden almıştım bende balon zinciri yaptım masaya her yenilecek olanı koymayı sevmiyorum o yüzden sade bir masa yaptım one yazılı kutular cupcakeler yapmıştım ona stant koydum pasta birde yaptirdigim magnetler sade ve hoş olmuştu 
0 oy
(210 puan) tarafından
Ben balonları trendyoldan aldım eğlencemarketi diye satıcıdan çok beğendim istediğim gibi olmuştu 1 günde de elime ulaştı
0 oy
tarafından

9.12 ay pötikare elbise var istersen satabilirim :D

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 254 göst.
16 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Asel hira (860 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 67 göst.
25 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Prens_annesi (200 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 122 göst.