0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (32 puan) tarafından
Merhaba arkadaşlar ben eşimin işi nedeniyle uzak sehirdeyim memlekete 2.5 saat uzaklıkta haliyle burada yalnız olunca bunaliyorum kendime dert ediyorum. Birkac gün önce eski bir arkadaşım aradı onunla konuştuk oda yeni evli aile apartmanina gelin gitti böyle olacağını bilseydim evlenmezdim iyice bunaldim dedi oda aynı apartman da kayinvalidesi eltisi ve görümcesi varmış hergün akşam birlikte yemek yiyorlarmis herşeyleri ortak herşeylerinden birbirlerinin haberi varmış sizce hangisi iyi bende burada yapayalnız bunaliyorum:/

10 Cevaplar

+1 oy
(2,565 puan) tarafından
Kesinlikle aile ortamı canım

Benım eşim isten gelir yemek yer telefonuyla oynar hiç sohbet muhabbet yok bende her gün yalnız başıma oğlumla otururum bu yüzden çok mutsuzum ama kaynanam gile gidince yüzüm gülüyor çünkü orda sohbet muhabbet ediyorz yani en iyisi aile ortamı 
-Reklam-
0 oy
(6,053 puan) tarafından
Emin ol seninki daha iyi kuzumm hic dert etme
0 oy
tarafından
Bence uzak daha iyi her gün dua ediyorum inşallah şuan yaşadığım şehirden başka şehre giderim diye 
0 oy
(846 puan) tarafından
Kesinlikle yalnız olmaz çok çok iyi. Hiç istemezdim öyle kaynana görümce bı yerde oturmak olmadı çok şükür inşallah da olmaz.

Nereye gidersen haberleri oluyor karı koca bişey yapamiyosun evine misafir geldimi görüyorlar duyuyorlar dışarı yalnız cikamiyorsun. 

Kendine başka uğraş bul canım valla bi iş edin yani bsover aile apartmanini aman
(390 puan) tarafından
Size gelen giden misafiri gormeleri sizi niye rahatsiz ediyo bilmelerinde ne sakinca var
tarafından
Artiliyorum kesinlikleee ++++
tarafından
Bence gelinleri degıl dıgerlerıne rahatsız eder gelen gıden karısmaya calısıp ogulları nı dolduryr yada cat kapı gelıp senınle mısafır falan agırlarlar :D
(846 puan) tarafından
Bizim orda öyle canım kaynana yakın olsa her gelende davet bekliyor kızın annesi ablası gelir ee benide çağır arkadaşı gelir benide çağır beraber otururuz başka akraba gelir yine davet beklerler. Hoş değil bu durum beni rahatsız ediyor insan başbaşa ailesiyle arkadaşıyla oturmak ister elbet
0 oy
(3,658 puan) tarafından
Kesinlikle yanlızlık 
0 oy
(7,618 puan) tarafından
Valla senin gibiydim hep dert ederdim uzaktayım herkese diye kafa dengi bir komşum arkadaşımda yoktu hep kızımla yalnızdım ama sonra yuvam dağıldı baba evine dönmek zorunda kaldım inan o günlerimi mumla aradım meğer en mutlu zamanlarımmış sana tavsiyem sıkı sıkı sarıl evine yuvana eşine hiçbir yer hiç kimse onların yerini tutmuyor küçük şeyler için canını sıkma bu zamanlarının kıymetini bil.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yalnızlık tabiki aile ortamı rahat olmuyor 
0 oy
(2,160 puan) tarafından
Ikiside değil canim en azindan kendi annene yürüme mesafesinde olsan çok destek görürdün. Benimde ailem uzak. Bebekle gelmek gitmek o kadar zor oluyor ki. Ama digerine kiyasla yanlizlik iyi tabi. En azindan ozelin oluyor
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Ben ailemi tercih ederdim gurbettense
0 oy
(15,240 puan) tarafından
Tabi ki yalnız olmaz iyi. 2.5 saat uzaklık çok bişey degil. Arada sırada gidip görürsün. Ama otekinde hiç kurtulamiyorsun

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 222 göst.
19 Mart 2024 Aile kategorisinde Alyakus (2,368 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 135 göst.
30 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Citipiti (2,525 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 204 göst.
20 Aralık 2023 Aile kategorisinde Achelia (12 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 506 göst.