0 oy
388 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (17 puan) tarafından
Merhaba bebeğim 6 aylık dün akşam yağmur yağıyordu ve bebeğimle balkona çıktık yağmuru izledik o anda gözümün önüne bebeğimin aşağı düştüğü geldi sıkıca tuttum onu ilk doğum yaptığım zaman da kucağımdayken ya düşürürsem ya evde yalnızken bana bişey olursa bebeğimi kim duyucak hep bu düşünceler cardı şmdi daha azaldı ama sürekli böyle oluyor arabayla bi yere gidiyoruz ya kaza olursa onu nasl korurum diye düşünüyorum hamileyken evimin mutfak dolapları yapıldı yeni daha mutfakta olduğumuz zaman ya dolaplar düşerse bebeğime bişey olursa diye aklıma geliyor ben çocukken çok fazla kaza geçirdim balkondan düştüm uçurumdan yuvarlandım trafik kazası geçirdim daha önce banyoda bayılmıştım acaba o yüzden mi hep böyle şeyler aklıma geliyor size de oluyor mu 

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
Valla o bendede var. Eşimde bana diyor niye böyle aklına kötü sryler getiriyorsun diye ama  engel olamiyorumki
(17 puan) tarafından
Birisinin kucağına bile veremiyorum düşürürler diye bişey olur dye versem de hep geriliyorum gözümü ayırmıyorum üstünden
-Reklam-
0 oy
(7,248 puan) tarafından
Aşağı düstü derken balkondan mi 
(17 puan) tarafından
Evet balkondan aşağı
(7,248 puan) tarafından
Kacıncı kattan birseyi varmi geçmis olsun canim
(7,248 puan) tarafından
6 aylikmis kucağından mi düstü canim
(7,248 puan) tarafından
Bende hep arabada filan giderken kaza yarsak soyle yaparim deprem olursa kizimi alip nerde beklicem filan diyedusunuyorum
0 oy
(2,613 puan) tarafından
Bunun daha beteriyim duşun artik
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Ilk dogdugu zamanlar bende öyleydim gözünün icine balardim anne iç güdüsü ya bi annenin.kizi düşmüş merdivenlerden ölmüs yavrucak 2 yasinda bizimde merdivenler var aklıma cok kötü şeyler geldi bi anda Allah korusun yavrularimizi
(17 puan) tarafından
Yürüteç içinden uçmuş kafa üstü çakılmış bebek asla kullanmıycam diyorum kaynanam fln saçmalıyorsun diyor ben çok mu etkileniyorum acaba
(1,918 puan) tarafından
Hadi ya bende yürüteç kullaniyorum 8 aylik benimki
(17 puan) tarafından
Annem dyor szde kullandınız öyle bşey olmadı dye ama ben hep kötü olana odaklanıyorum böyle kötü bşe duyunce bebeklerle ilgili aklımdan çkmıyo kaç yıl önce bi bebeğe dedesi tecavüz etmş haberini okumuştum bebeğm oldktan sonra aklıma gelyo dedesine vermiyorum versem de yalnz bırakmıyorum ilk doğduğunda eşime ble vermek istemiyordum
(1,918 puan) tarafından
Yok ben o kadar degilim canim dua et duzelirisn insallah
0 oy
(7,593 puan) tarafından
Bende aynıyım kendim gibi birini gördüm nihayet acaba sorunlumuyum diyordum (θ‿θ)   aslında normal değil ama huy galiba evhamlı biriyim karamsarlık ta var kurtulmak törpülemek istiyorum ama çünkü yorucu.
0 oy
(415 puan) tarafından
Yaşadığın şeylerden kaynaklı psikolojik olarak öyle şeyler düşünüyorsun canm aklına getirme öyle şeyler elinden geldiğince... bende balkonlu bi eve gitsek kızımın dibindeyim balkona doğru gittiğini görünce gözümün önünde düştüğünü görüyorum resmen çok kötü bi durum 
0 oy
tarafından
Bendede var her anne öyledir evladına kesin 
(17 puan) tarafından
Dedim acaba bi sorunum mu var
tarafından
Bi ara bende dedim acaba bende bi sorun fln var ama yorumlara baktım herkeste varmiş
0 oy
(1,405 puan) tarafından
ohoooo sne bide beni dinlesen bu dediklerin benim için hiç birsey
0 oy
(873 puan) tarafından
Aklın kötü senaryolar yazınca iptal iptal de. Ben öyle yapıyorum iptal iptal diyorum enerjiye
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kat be kat fazladı var bende düşerde nolur şu olursa nolur sürekli kotu düşünüyorum 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Her anne biraz paranoyaktir. Anne olduğun anda yükleniyor bu duygular. Bende de çok var. Allah esirgesin yavruları 
(17 puan) tarafından
Evet daha doğduğu an  nefesini kontrol etmeye başlamıştım ayralarca uyurken kontrol ettim uyku bile uyuyamıyordum uyuduğumda ona bişey olablr dye
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Oku bol bol Allah'a emanet et bişey olmaz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 385 göst.
16 Kasım 2021 Aile kategorisinde Uzgunbiranne (634 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 356 göst.
0 oy
10 cevap 217 göst.
30 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu