0 oy
906 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yasadıgım yerde gurbetteyız tayınle geldık, kızımı dogdugundan berı parka cıkarırım ben hava aldırmak için 1.5 sene once de parkta git gel bir kızla samımı olduk sonra numaramı ıstedı vs kızlarımızın arasında tam 2 hafta var, sureklı ama sureklı Durunun su kıyafetı ne guzel elisaya alamadık, şu oyuncaktan ıstedık cok pahalı, su tokalar marka mı ama her gorustugumuzde yanı, zamanla bana kahve ıcmeye geldı ben hıc gıtmedım, ıste kızı benım kızın oyuncakları alıp alıp gıdıyor, bısey de demıyor bende elınden alamam asla bebek cunku gunah bır de en guzellerı boyle yanan sonen ne varsa, belkı 8-9 tane gıttı, daha sonra onun evının onunden gecerken beray bızım oyuncakları ındırıver hır zahmet kız oynadıysa dedım aaa hedıye etmedın mı teyzesı dedı ne hedıyesı beray sordun mu hıc dedım bız hedıye sandık bıdahakıne getırelım dedı oyuncaklar yok belkı 10 kere dedım, kızı 7 aylıkken 2. Hamıle kaldı ki ogune kadar yetemıyoruz olduk bıttık eşim asgarı ıcret alıyo ıkı ekmek yıyemıyoz bır ekmek yıyoruz dıyen kız banane yanı, benım kızın kuvuklerı ıstemeye basladı, daha cınsıyet bellı degılken kendı kızının kıyafetlerı kalıtesızmıs atmış, bende 2. Ye saklıyorum dedım ayyy szı alırsınız malum memurrrrsunzu dıyo, neyse dogurdu etti, takım aldım para taktım, dogan cocuk ıcın habıre benden mama tanagı var mı sılıkon kasık var mı rende var mı o var mı bu var mı sureklı mesaj atıyor yok dıyorum kırmak ıstemıyorum ama bıktım yanı, daha bır kere bıze gel kahve ıcelım demıs degıldır evın onunden gecerken gelıyorum der cıkar, ama artık bu sefer neyim gıdıcek derdınden oturamıyprum rahat rahat kızımda vermıyor oyuncak artık bagrısıyolar, kucuk aglıyo sureklı, benım ne yapmam lazım ya en son kızın bısıkletı var bebek arabası gıbı surulen onu ıstedı benden senın kız buyudu dıye 

27 Cevaplar

0 oy
(13,824 puan) tarafından
Ee yani abartmış biraz bu ne böyle hemen arana mesafe koy tavrını köy belliki kullanmaya calisiyor
tarafından
Oyuncaklar nolcak kızın sarkı soyleyen kaktusu de almıslar eşim 3 gundur nerde o dıyo ıcerıde dıyprum nasıl alıcam adam bılse bunların alıp gıttıgnı hemen küser konusmaz benle
(3 puan) tarafından
Rabbim onlarafa yardım etsın ama abartmış kimse için aile içinde sorun yapmaya değmez evkerinnn önünden geçerken kahveye geliyorum de eve gidince iste oyuncakları aranada mesafe koy canım
(13,824 puan) tarafından
Ya bu devirde hiçbir şey kolay alınmıyor nasıl da icleri rahat ediyor yani içinden gelir verirsin vereceğini öyle alıp gidilmez ki iste al yapacak bir şey yok
tarafından
Anlattıkları kadae kotu durumda olduklarını asla zannetmıyorum bende 28 yasındayım anlarım kıyafetınden esyasınaan kızın sulugu bıle avent suluk emzıgı avent eeee benımkıne de aynısı alıyorum o zaman benım durumum nasıl daha ıyı olsun
tarafından
Kaktüs kaç para biliyor musun? Eminim diğerleri de kaliteli, harika oyuncaklardir. Esin o kadının çocuklarına mi calisiyor? Sana kuserse de haklı valla.
Sen hayır diyemiyorsun diye olan eşinle, çocuğuna oluyor, haklarına girme.
-Reklam-
0 oy
(2,877 puan) tarafından
Görüşmeyi kes bence bu sömürücü devlet gibi ha bire istiyo :) 
tarafından
Kesıcem galıba ama nasıl bılmem evı bılıyo hergun onunden gecetken bagırıyo gozzzdeee çıkkkk bii diye :D
(2,877 puan) tarafından
Çıkma kız inada cevap yazma arasa açma en basiti eşim kızıyo de nasıl olsa tanışamamışlar daha :)
(103 puan) tarafından
Bencede görüşmeyi kes eşim kızıyo ben alıyorum habire evden oyuncak kayboluyor nere gidiyo diye kızıyor veremem de evine gelecem derse eşim evde müsait degilim   gerekirse ona da eşim kızıyo de kusura bakma  de dişarda oturalım de alma evine
0 oy
(9,000 puan) tarafından
Canım kadın anlinda bir yazı falan mı gördü :D kız kullanilmak ne demek en alasını yapiyo hiç haz etmem böle insanlardan mesafeni koy bence 
tarafından
Ya galıba cok verdım yanı her dedıgınde tamam dememem lazımdı. Demek ki bıyerden sonra alıskanlık yaptı sımdı vermeyınce kotu oluyorum bende mesafe koyucam
0 oy
(6,306 puan) tarafından
Evet kullanılıyorsun canım 
tarafından
:( ay cok uzuluyorum ya
0 oy
tarafından
Böyle yüzsüz nasıl olunuyor hayretle bakıyorum valla.ya görüşmeyi kes derim ya da kesin bir dille bir şey veremeyeceğini soyle,sana güvenip yapmamıştır sonuçta çocuğu 
tarafından
Mesela markete gıdıyoruz benım kıza her zaman markette durmuyor dıye cıleklı sut alırım içer bıtanede onun kıza alırım, bırkere daha dur bu sefer ben alayım dedıgını gormedım hadı dıyorum durumu yok ama bu durumda 2 vocuk yaptı bakıyor ben korkuyorum yapmaya yanı
0 oy
(13,837 puan) tarafından
Yani açik açik kullaniyor seni. Bu devirde insan kardrşinden isterken bile utanir. Kizimi kuzenine götürürüm. 1 parça bişey alsa eline zorla biraktiririm. Bence alip gitmek annenin rahatliği. Herkes çocuğuna söz geçirecek. 
tarafından
Evet o bırsey demıyor cocuk da aglamasın dıye ellemıyorum ama sımdı eşime yalan soyluyorum ıcerıde cıkarırım oyuncagı dıye
tarafından
Ayrı yorum yapmak ıstemedım benzer seyler yazcaktım zaten gozde senın boyle bıseye musade etmene asırı sasırdım bu kadar ıyı niyet fazla canım herkes versın cocugunun terbiyesini tabı yapar ıkıncıyı baksana beleşten büyütüyor sana yaptıgı şu yüzsüzlüğü Allah bılır kac kısıye yapıyor yolunu buluyor :D
Kukuli kesınlıkle herkes cocuguna ogretmeli birisinden bısey alınmayacagını geçenlerde komsunun evınde oynarken oglum cebine araba koymuş onu da unutmus eve gecınce farkettı hemen bana kostu anne cabuk cbayk gıdelım dıyor nereye noldu dedım merveye anne bak araba kalmıs cebimde verelim alınmaz dedı nasıl mutlu oldum bıseyleri aşılayabılmısız demek ki :)  komsunun kapıyı çaldı verdi komsumda dursaydı araba dolu ev oglum dedı olmas merve annem bana alır istersem dedı :D 3.5 yasında
(13,837 puan) tarafından
Aynen canim. Benim kizima kaynim eski bi tablet vermiş. Kizim önce almiş heveslenmiş. Eve geldikten sonra bu amcamin geri vermemiz lazim diye ağladi. Baktim çocuk sürekli huzursuz oluyor hemen götürüp verdim. Bak amca kirmadan getirdim diyor. Benimkide 3.5 yaşinda. Şimdi eğitmezsek ilerde zorlaniriz.
tarafından
maşallah canım ne guzel ıste :)  kesınlıkle egıtım aılede baslar
0 oy
(3,830 puan) tarafından
Etrafımda asla böyle insanlara yer yoktur. Tabiki kullanılıyorsun. Ve en sevmediğim insan tipi. Durumu kötü olana zorda olana yardım ederim etmeyi de severim ama birinin beni kullanmasına tahammül edemem bu kişi ailemden biri bile olsaydı mesafe koyardım 
tarafından
Aslında ben hıc sevmem hıc, kımsenın daha kapıda duran copunu ıstemem bak ama sureklı durumum yok kıza alamadım su oyuncagı oynasın azıcıı baska yerde goremez vs dıyınce ben cocuga kıyamıyorum
(3,830 puan) tarafından
Haklısın canım bende kıyamazdım ama bir iki sadece göz yumardım sonra mesafe koyardım arama
0 oy
tarafından
Kalitesiz die atmış olayına çok takıldm madem durumu yok durumunun yok olduğunuda biliuo ne diye atıyo durumu olmayan bi insan yokluğu bilir durumu olmayana verir.

Kesinlikle seni kullanıyo gt kapısına dayan gözdem oyuncakları alabilirmiyim de, ben bile sinir oldm dahada görüşme böyleleriyle 
(6,053 puan) tarafından
Walla dayan kapiya hadi getir bekliyorum de bulamazsan bul busur al de ne belesci jnsanlar sinir yuku oldum ha
tarafından
İyi demişsin göZdem valla ben olsam bende aynısını yapardm . Tamam 1 oyuncak alır diyelim 9 tane alıp götürmek nedir ses çıkarmıyolar die kadın evi götürcwk

Seherde bak benm gbi düşünüyo gt al kuzu o ayarlayıpta vermez snaa oyuncakları
(6,053 puan) tarafından
Walla o vermez yatmis ustune resmen aynn git kapiya esim farketti ben ewe gelmeden oyuncaklar yerinde olsun dedi de bide poset gotur doldur icine de sonrada bas engeli esim gorusmemizi istemiyor de kurtul
(6,053 puan) tarafından
Kiz alabildin mi m.ettim
tarafından
Kız sonralı postuma baksanaaa actım bıdaha postt
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Coookk bile kullanmış seni, daha da devamı gelir gorusmemeni tavsiye ederim açıkça konuş 
tarafından
Oyuncakları nasıl yapıcam, su dakıka kesıcem askında da oyuncagı ölse gerırmez artık
(1,792 puan) tarafından
Biri şey demiş çok mantıklı, evine bir kahve içmeye geliyorum de gitmisken de şu oyuncakları alayım artık de aldıktan sonra da kesersin artık ayağını
tarafından
Ben cagırılmadıkca ölsem gidemem cok utanırım ya
0 oy
(2,870 puan) tarafından
Ohooo

Çok idare etmiş sın onu 

Resmen kullanıyor seni 

Gözünü aç bacım 
tarafından
Kız actım coktan da ıste hem cocuguma arkadas oluyordu kızı, hemde oyuncakları alamıyorum geri
0 oy
(2,804 puan) tarafından
En nefret ettiğim tip daha ilkten alacaktım oyuncağı elinden sende bedava almıyosn sonuçta ararsa açma hata engeli bas gitsn 
tarafından
Cocuga kıyamadım kuzum alsam aglar annesı umrumda degıl yanı, ınan bır tane bebegı var kızın baska bırsey
 Gormedım elınde
(2,804 puan) tarafından
Bilerek öyle yapıyor acındırıyor kendini senide saf bulmuş verme kızının ağlamasından üzülmesine iyimi bak şmdi herşeyi istiyor sakın verme aman ha
0 oy
tarafından
Yüzsüze bak yaa bence mesafe koy araya bu ne yani tamam bir olur iki olur bu kadari da olmaz yani 
tarafından
Ay hulya sorma resmen enayı oldum eşim de oyuncakları soruyor ya fısherın kopegı varya onu da aldılar o olmus 400 tl kızın da tam onunla oynayacagı donem adam onu soruyor bana sımdı nerde dıyo
tarafından
Vallahi ben olsam gider kapısını çalarım gözde yani memursunuz diye para havadan gelmiyor yaa dengesize bak
tarafından
Kız havadan olur mu adam gecelerı sabaha kadar calısıyor bu ne sanıyor bızı bılmıyorum ya
tarafından
Ona çok yüz vermişsin vallahi kimse kusura bakmasın yani tamam çocuk ama benim çocuğum da var annesinin anlaması lazim
tarafından
Yenı post actım baksana hılya oraya
0 oy
(809 puan) tarafından
Sende ablamın eltimin görümcemin çocuğu olacak onlar istedi onlara vereceğim de. Bana çok yardım ettiler gebeyken doğunca şimdi ben onlara edeceğim de. Ayy çok sinir oldum 
tarafından
Yok kı bılıyor ne ablam ne eltım ne gorumcem tek cocuguz ıkımızde, bırtek 2. Cocuga saklıyorum dıyorum kızzz sen hamıle kal gerırırım dıyo
(809 puan) tarafından
O zaman sattım de dolaptan . Eger size geleceği zaman yatak odana vs sakla. Ayy hiç sevmem . Benim çevrem de Hamileyim diye verdi hep hepsine siz hamile kalınca tekrar gönderirim dedim öyle kabul ettim. Ne yüzsüz insanlar var . Dediğim gibi dolaptan satıyorum çocuğuma akülü araba Alaçam bisiklet Alacam de. Çok isterse sana satayım de sende böyle yüzsüz ol ona karşı
tarafından
Haklısın aslında boyle olmak lazım
0 oy
(979 puan) tarafından
Maşallah yaa eşin direk maaşı ona versin bari
tarafından
Onda da gozu var gıbı zaten, arada nerden buldun kocayı dıyo sen nerden bulduysan ordan buldum beray noluyo dedım
(979 puan) tarafından
Yuhh lafa bak yaa
0 oy
(8,311 puan) tarafından
En sinir olduğum tip kapısına git torbayı ber doldursun oyuncakları versin.Memursan memursun nolmuş yani.Ya da bı bahaneyle evıne git cocugun toplasın oyuncaklarını alsın getirsin.
tarafından
Kuzum kaf kere kapısında gecıyoruz dur cocuga süt alayım sana kahveye gıdelım dıyo ben ne dıcem zorla mı gıdıcem evıne, sureklı evım kotu esyam eskı dıyo heralde ondan cagırmıyo evıme gelıyo dur bak ıcım acıldı saraya geldım dıyo ki aynı mahalledeyız kiralarimiz arası 100 tl oynuyo ne sarayı yanı
tarafından
Belki onun evi de saraydir, hiç görmedin ki. Ay saf mısın yavrum ya, evi kötü diye cagirmiyor diyor.
(8,311 puan) tarafından
Aynen nap et bi çat kapı yap gerekırse görüşme hadsizliğe bak ya nazarda eder o sana ve evine barkına
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Hemen kapısına git oyuncaklarını iste verirse amenna vermesse hemen uzaklaş ve versede vermesede artık evine alma yüzsüz bu 
tarafından
Ay cırkınlesmek ıstemıyorum ama ben esımle kotu olucam sımdı yıne mesaj attım beray ıyuncakları getır lutfen bak dedım teker teker yazdım hangılerı oldugunu, dur bulursaaaam yazıcam yazmıs ne demek bulursan ya dedım
(7,768 puan) tarafından
Hah synen hak edene hak ettiğini yap vermek istemiyo arsz bulamazsan yenisini istiyorum de
0 oy
(10,328 puan) tarafından
Kapıya git tıkla eşim oyuncakları sordu alayım onları de küsen küssün
tarafından
Küssün umrumda degıl de zaten 10 kere istedım, evındne ınerken arıyorum gerır dıye unuttum 2 cocukla dıyo ya bısey oldu oyuncaklara ya ustune yatıyo
(10,328 puan) tarafından
Sen çık kapısına. Bir şey olduysa da adam soruyor ben aldılar diyemem ayıp yaptığın aynılarını alacaksın de. Çocuğunun oyuncağını da asla verme. Bu çocukta benim önemim yok algısı oluştururmuş canım
tarafından
Yanı kendı malımın dılencısı ettı benı yazıklar olsun getırıcek sımdı beklıyorum yagmur yagıyo bahane edıcek kesın
0 oy
(224 puan) tarafından
Biz tayinciler gittiğimiz yerde ya hiç arkdsmz olmicak ya da bizi bulan sömürme derdinde.sirf böylelerine denk geldim diye şuan yeni tasindgm yerde hiç arkdsm yok komşum yok.2 tane eşimin iş arkdsi var ayda yılda bir onlarla görüşürüz .yanlizlikta çok zor ama kafa rahat enazdnaň
tarafından
Ay bende cok uzgunum keske olmasaydı ya bırsuru de esımın ıs arkadasların eslerinden arkadasım var hadı cocuklar anlasıyor dedım bu zakana kadar ama yok onun kızı da degıstı artık resmen ne bulduysa annesının cantasına atıyor
(224 puan) tarafından
Uyanık kız şimdiden :-D o işin esprisi tbide ama ahlaki ahlak değil yani hastaym fln de bsy ler uydur kapıyı açma.duymadim de cvp verme yerini bilsin biraz
0 oy
(2,054 puan) tarafından

E bu bildiğin  seni  sömürmüş  keşke  baştan  muhabbeti kesseydin  sessize  al  mesajlarına  cevap  verme  evede  alma  derim  ya  nasıl  yüzü  tutup  isteyebiliyor  ben  misafirlikte  bir  bardak  su istemeye  utanıyorum  millet  eşya  istiyor  bu bildiğin  sömürmek  memursun  diye  eşin  sokaktan  süpürmüyor  o parayı  böyle  mantıkta  olanlara  valla  sinir  oluyorum :getlost:

tarafından
Yok karar verdım gorusmıcem de oyuncakları asla vermez gorusurken vermıyordu ben sımdı tutustum eşim duysa konusmaz benımle bırsuru para verdık onlara
(2,054 puan) tarafından
Şey  desene  eşimle  aram  bozulur  bir  tanesi  kızında  kalsın  gerisini  alayım
0 oy
tarafından
Kullanmakmi bu kız seni harcamış haberin yok bacim 
tarafından
Ay cok acımasızsın :D
tarafından
E kız doğruya doğru yani hiçmi dank etmedi hahahahsh

Bu arada gerçekten bu çok git gelli arkadaşlıklari hiç doğru bulmuyorum

İlgili sorular

0 oy
41 cevap 1,697 göst.
26 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu