0 oy
451 göst.
Aile kategorisinde (245 puan) tarafından
Bebeğime dus aldiriyodum pencerenin yanında tabak vardı  pencereyi kapattım ceyeran yapmasın diye kırıldı kaynana bebeğe bi sey oldu mu demek yerine vay anam tabak da tabak evlerini ben alt üst etmişim deliymisim bilmem ne benim sinirler hopladi eşim.aradi ne var diye bağırdım gene ne oldu diye sordu elinin kötü dedim usteledi bende ne.olacak tabak çanak meselesi dedim sinirlenndi annesine biraz mırıldandı ben de sinirlenip çarşıya gittiğimde bu torba  eşya alayimda gözü doysun dedim vay anam anneme niye öyle derin fln utanmıyor msun büyüğün dedi bende bana hakaret edince ağzını açmıyor öyle deyince mi zoruna gitti dedim ve dedim ki eğer bilseydim bu evde hiç mutlu olamayacağımı yemin ederim evlenmezdim fln dedigi sadece bu hmm sizce küsüp bu konuyu uzatıp sonuca vardırmak mı yoksa gönlünü mi almak sizce neden boyle bu tepki verdi merak ettim

9 Cevaplar

+2 oy
(2,915 puan) tarafından
Şu başlıkları cazip yapınca herkes cevap yazar diye düşünüyosun dimi ahaha :) valla eşini sen tanırsın bilemiycem
(245 puan) tarafından
E tabi aksi takdirde kimse cevap yazmıyor ama benim postlarima cevap veren çoktur don bi bak derim başlık sayesinde ben tanirim biliyom ş kararsız kadim
-Reklam-
0 oy
(2,302 puan) tarafından
Eşimin canını okurdum herhalde, annesine ağzını açamayan banada açamaz. 
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Onca şey demiş sen mi gönül alacaksın bide
0 oy
(1,371 puan) tarafından
Bir de özür dile tam olsun :D 
tarafından
düzenlendi
Birde bayıl istersen Feriha bdbdbdbbd
(1,371 puan) tarafından
Aynen :D:D
tarafından
Vsvsvsvvdvd
0 oy
tarafından
Basliga göre cevap veriyorum valla ben bişey demedim hafaffnvg
0 oy
(952 puan) tarafından
Valla annesine gerekeni demiyorsa banada diyemez
0 oy
tarafından
Eşinin gene ne oldu sözüne çok takıldım demek neler duymussa adamcağız :) ya bişey diyeyim mi gerekli gereksiz herşeyi erkeklere söyleyen eşlere ... Kaynanalari gorumcelere deli oluyorum eş abi baba hersey anlatılır mi ya .. normalde erkek milletine acımam ama bu konuda yazık adamlara 
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Birliktemi oturuyorsnz eğer öyleyse bu böyle devam edecek yani yerinde olsam hemen evi ayırırdim kimsenin derdini çekme bosver 
(245 puan) tarafından
Aynen birlikte inan çok zor
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Başlıkla yazdıgın ne alaka bıdaha gitme evıne olr bıter 

İlgili sorular

0 oy
31 cevap 1,441 göst.
16 Haziran 2021 Aile kategorisinde Pasaninannesi44 (493 puan) tarafından soruldu
+1 oy
8 cevap 162 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
+1 oy
11 cevap 463 göst.
23 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 831 göst.
20 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Eylülünannesi (699 puan) tarafından soruldu

380,198 soru

11,382,656 cevap

34,882 kullanıcı