0 oy
195 göst.
Aile kategorisinde (1,235 puan) tarafından
Kizlar bu dolap cok ucuz ikinci el aldigin halde ucuz yani bu site ne kadar guvenilir mesela diyolar para askida kaliyo sen urunu begenmezsen para tekrar hesaba yatiyo bn urunu begenip begenmedim desemde parada hesabima gelse urunude gondermesem nasl olacak mesela bilen detayli anlatabilir mi mesela genelde 16 tl yaziyo hersey anlamadım bn ne kadar guvenilir bu site

6 Cevaplar

0 oy
tarafından

16 TL olup çok ucuz olan şeyler ne merak ettim :D

-Reklam-
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Tekli alım 16 oluyor genelde çok ürünlerde renk ve beğendiğin ürünü yaziyorsun hiçte öyle ucuz falan değil kullanilmislar bile mağazadaki fiyatlarla aynı hemen hemen 
0 oy
(13,941 puan) tarafından
Ürün sahibine ulaşmadan paran sana geri gelmez. Ayrica sebepsiz yere iade edemezsin. Ürün anlatildiği gibiyse ben bunu beğenmedim diye bi iade yok. Herşey ucuz değil bazilari reklam olsun diye ucuz fiyat yaziyor gerçek fiyat başka ilanda diyor. 
0 oy
tarafından
Komisyon kesiliyor diye biliyorum 
(1,235 puan) tarafından
Evet kargo ucreti filn
0 oy
(2,477 puan) tarafından
Ben avize aldım 2.el.gönderen iyi paketledim demişti ama hiç iyi saramamış kutunun içinde boşluklar kalmış. 3 çiçek paramparça. Çok üzüldüm beğenerek almıştım. Ordan mesaj attım, iade yazıyor. Kırık geldi diye işaretleyip resim atıyorsun. Sonra gönderen kabul etmiş iadeyi. Dolap hesabında bekleyen param bana geri yattı. Yorumdan sordum adres verin geri göndereyim diye. Çöpe atabilirsiniz dedi. Bu şekilde. Yani sen siparişi kusursuz teslim aldım diye onaylarsan para gidiyor karşıya. İade talebi var
(1,235 puan) tarafından
Mesela bn saglam elbise gonderdim ama o bigun giydi yirtti snra yirtik diye iade etti olur mu boyle
(2,477 puan) tarafından
İade yi kabul etmezsin. Ordan dolap yardıma yönlendirir büyük ihtimal. Sonrası nasıl olur bilmiyorum. Sağlamdı bu şekilde değildi diye yorumlarsın. Kargo geldiği an teslim alındı diye yazıyor zaten.
0 oy
(1,766 puan) tarafından
Ben iyice araştırıp alıyorum. Temiz kullanılmamış yeni ve etiketli ürünleri alıyorum. 50 liraya çok güzel tunik aldım. En kötü tunik normalde 100 lira 
(1,235 puan) tarafından
Aynen oyle burda herkes cok pahali diyo bnde sasrdim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 163 göst.
9 Nisan 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde Zelihaanne (868 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 284 göst.
13 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Esmosum (7,778 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
2 Kasım 2023 Alışveriş-Hediye kategorisinde Nisan89 (895 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 71 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,714 soru

11,427,885 cevap

34,987 kullanıcı

...