0 oy
295 göst.
Aile kategorisinde (771 puan) tarafından
Yaşadığınız yer kırsal bir bölge park vs gibi şeyler uzak haftada 1 2 kere anca götürüyorum sıcak bide zaten kaynanamgille konuşmuyorum ama malesef aynı binada oturuyoruz eşim olacak herifde tam bir işkolik bize doğru düzgün zaman ayırmaz gezmeye vs götürmez ben elimden geldiğince işlerden fırsat buldugumca oynuyorum kızımla ama surekli beni görmekten de sıkılıyor çocuk değişiklik istiyor etrafta anlayışlı insan yok hepsi eski kafa biz eskiden nasıl büyüdük kendi başımıza derler hep o yüzden anlaşamam kaynanamgille çok eski kafalılar eşimde onlar gibi malesef arada annemgile gidip kalıyoruz 1 2  hafta o zaman gezdiriyorum çocuğu bol bol annem ve babam çok ilgileniyorlar seviyorlar kızımı eve dönünce yine aynı yalnızlık çok zor ya var mı benim gibi olan  

8 Cevaplar

0 oy
(952 puan) tarafından
Bende gurbetteyim kimseyi tanımıyorum. Günlük yarım saat parka götürüyorum daha fazla kalamıyoruz hava çok sıcak
(771 puan) tarafından
Gurbet çok zor gerçekten bide etrafında anlayisli insan yoksa vay haline
(952 puan) tarafından
Urfadayım etraf yaşlıyla dolu mahalle ahaha parka gidiyoruz bi market falan öyle
(771 puan) tarafından
Aynı burasıda hep kaynananın kankalari  var aynı kafalar iste onlarla napayım ben:)
-Reklam-
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Ben ne kaynana taraf nr kendı tarafım ne konu komsu arladas kımsem yok cocugu parka cıkarır dolasır gelırım bu kadr
(771 puan) tarafından
Boyle olacağına olmasa daha iyi zaten
(2,705 puan) tarafından
Yo ben halımden memnunum:)kımseyı istemiyorum
(771 puan) tarafından
Bende seviyorum yalnızlığı hem de çok ama iste çocuk için üzülüyorum elimden geldiğince biseyler yapmaya calisiyorum
(2,705 puan) tarafından
Cocukla aktıvoteler yapıyorm konusuyorm ıyun oynuyoz  dısarda gezdırıyormbfılan gün geçiyo
0 oy
tarafından
Her gun kızımla gezmeye çıkıyoruz önüne yiyecek içecek koyuyorum sizde öyle yapın hava almak bile çok iyi gelyor çocuklara 
(771 puan) tarafından
Önceden çıkarıyordum havalar sicaklayinca sadece akşama doğru çıkarıyorum akşama kadar da sıkılıyor evde
tarafından
Bızde genelde akşamları çıkarız Gündüz aşırı sıcak oluyor açık çerezcilerden çeşit çeşit yiyecek al onunla oyalarsın evde
(771 puan) tarafından
Çıkınca markete falan gidiyoruz alıyorum biseyler oradan parka falan ama sanki yeterli gelmiyo gibi hissediyorum
tarafından
Birazda onlar idare etsin canım yeter niye yetmesin yaz gunu zaten her akşam gezmeye çıkarsınız maksat hava almak dolaşmak
0 oy
(55 puan) tarafından

Valla bende hemen hemen her gün çıkarıyorum çocukları çok sever evde tek çok sıkılıyor bi markete gidiyorum ordan manava bazen eczane ayakkabıcı milyoncu şu bu derken biraz dolaşıp geliyoruz bizim burda park var ama hiç beğenmiyorum koca adamlar falan var parka gezmeye babası götürürse 2-3 haftada bir anca o da çok işkolik:ermm: 

(771 puan) tarafından
Benimki surekli park istiyo öyle markete manava falan girsekte her yere saldırıyo o zaman da zor oluyo
(55 puan) tarafından
Evet ya benimki de küçük daha büyüyünce napıcam acaba :(
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Evet ama en kötüsü kızım oynamak istiyor ittiriyorlar aralarına almıyorlar ciddi anlamda ağlıyorum o zman benim hiç arkadaşım olmadı benim gibi olsun istemiyorum saklambaç oynuyorlar buda saklanıo güya bunuda bulacaklar yada koşuşturmaca oynuyorlar buda onlarla koşuyo ama kimse beni anlamıyor eşim ee oynamasınlar bende oynatmazdım yaşı küçük diyor ama 1 2 yaş var arada küçük değil ki
(771 puan) tarafından
Insanlar bir tuhaf olmuş artık ya dost edinmek kolay değil artık herkes soğuk herkes uzak eniyisi yalnızlık aslında ama çocuklar için uzuluyo insan
(6,441 puan) tarafından
Evet orası öyle
0 oy
(231 puan) tarafından
Şunu samimiyetle söylüyorum yaşadığın hayat başkalarının hayali Rabbim mutlu etsin emin ol tek başına eşinle büyütmek daha güzel benim eşimin işinden dolayı annesiyle büyüttük 7 ay kadar bi çektiğimi ben bi Allah bilir sen evde daha farklı şeyler bul dans et anne olarak yapamayacağın hiçbişey yok 
(771 puan) tarafından
Haklısın canım orası öyle bazı insanlar neler yasoyolar neler cekiyorlar halimize şükretmek lazım ama iste çocuk tek diye üzülüyorum biraz
(231 puan) tarafından
Hiç üzülme annesisin eminim çoçıpunu mutlu edecek şeyler bulursun
0 oy
(5,250 puan) tarafından

Yalniz büyüyen çocuklara üzülüyorum. Benim kendi ailem burda. Sürekli oraya gidiyoruz dışarı çıkıyoruz zaten yalnız büyümesin diye 2. Kardeş istedik Allah nasip etti. Şuan kardeşi 1 yaşında gölüm 3 yaşında. 

Eskiden sıkılırdı şimdi hiç sıkılmaz bazen anlaşamıyorlar ama olsun vakit geçiriyorlar:)

Yeğenlerim var onlara götürüyorum. Hiç yalnız kalmaz. 

(771 puan) tarafından
Babası bir çocuk daha istemiyo yeter bu diyo kuzenleri falanda büyükler zaten hep
(5,250 puan) tarafından
Genelde erkekler ister. Eşime kalsa 3 gelecek te ben istemiyorum
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Şimdi eminim çoğu bebek böyle büyüyyordur canım .oyun ortamı kalmadı arkadaşlık yapacak kimse yok .kızım hep benimle duruyor .kayınvalidemler gelmez bana .eşimde hep çalışıyor .gece gündüz kızıma ben bakıyorum .valla bebeğim babasını bile tanımıyor .dışarı çıkarıyorum biraz sokakta tutuyoruz sonra eve tıkanıyoruz gene
(771 puan) tarafından
Kotu bir  dönem ya gercekten

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 200 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Asafin annesii (182 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 46 göst.
8 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Eda34 (300 puan) tarafından soruldu
+1 oy
2 cevap 112 göst.
8 Nisan 2024 Aile kategorisinde Bircis (2,291 puan) tarafından soruldu