0 oy
94 göst.
Diğer kategorisinde (227 puan) tarafından
kizlar sabir tasi surdum yaklasmadi ama emerek uyudugu icin ciglik cigliga bagir cagir kendine vurmaya basladi uyumuyor ayaktada sallatmiyor mecbur verdim sadece gunduz vermeyi kestim geceleri uyurken veriyorm ama biraktirmak istiyorum nasil yapicam bilmiyorum asla emzik kullanmiyo ayakta sallatmiyo cok bagimli

2 Cevaplar

0 oy
tarafından
Cnm sabır taşı surduysen kendisi yavaş yavaş bırakır merak etme sürekli sür sen biberon falan vermeyi dene
(227 puan) tarafından
olmadi kuzum neler denedim:(
tarafından
Canım ben sabır taşı sürdüm ilk bı kaç gün yiyordu sonra kendiliğinden bıraktı versem bile yemiyor du bebiş kaç aylık senin
-Reklam-
0 oy
(456 puan) tarafından
Benimkide öyleydi geçen hafta bıraktık bizde benim oglum bıraktıysa herkes bırakır diyorum çünkü nereye gidersek gideyim yapışık gibiydik gece yanımda yatardı ilk gün bant yapıştırdım kaldırmaya çalıştı acıyo annecim dedim dokunmadı her istediginde gösterdim yaklaşmadı emmedigi için gündüz uyumadı akşam oldu çok zor bir akşamdı benim için hem içimde vicdan azabı hem uyumazsa diyerekten karnını doyurdum suyunu içirdim hadi annecim uyku vakti diyerek her tarafın ışıgını kapatıp odaya götürdüm yanına yattım ninni açtım telefondan geldi bidaha emmek istedi açtım acıyor dedim karanlık göremiyor ya o kadar agladı agladı anne aç diyerek annecim meme bay bay gitti dedim artık emmicez dedim yine agladı vermedim ama çok kararlıydım gece falan emcem diye uyumuyordu yanına uyku arkadaşını koydum ona sarıldı ninniyi açtım poposuna piş piş yaptım uyumadı döndü bana geldi annecim uyuman gerekiyor dedim sarılalım gel dedim yataktan indi içeri odaya gitti geri geldi aglayarak ama tepki vermedim yanıma çıktı ninni hala açık uyuya kaldı gece 2 kez uyandı su verdim istemedi agladı çıldırdı hatta ama vermedim yanıma aldım poposuna piş piş diyerek uyuttum 6 da tamamen kalktı öglen uykusunu yine uyumadı sürekli meme istedikçe bişeyler verdim eline kek yaptım verdim meyve verdim fln gündüzleri 4 gün boyunca uyumadı ayagımda sallatmaz yanına yattırmaz 2. Gün gece beşigine koydum ninni açtım poposuna piş piş diyerek uyuttum gece kalktı yine aynısını yaptım çok vicdan azabı çektim içimden bi ses ver gitsin diyordu ama vermedim çünkü çıkıyor diye bidaha bıraktıramazdım akıllancaktı çünkü artık 3. Gün sabır taşı sürdüm bant acıtıyodu aaa meme gelmiş dedi ve agzına almaya çalıştı yaklaştı peh dedi gitti ve aryık alıştı 2 hafta olcak hala meme gitti diyor yaklaşıyor yeri geldi kucagımda belim sırtım koptu uyutmaya çalıştım çok zor bir süreç ama uykuları düzene giriyor Allah yardımcın olsun inşallah kolay atlatırsınız 
(501 puan) tarafından
Offf aynı biz aynı. Biraktiramadim belim zaten sakat 2.gu  verdim gece çok zordu çok bağırıyorlar uyuyo benimki güç bela ama uyandı mı net Bi şekilde istiyor asla uyuyamadım:((( post sahibi degilim
(456 puan) tarafından
Canım verme sen verdikçe senin kararlı olmadıgını anlıcak sen vermeki senin kararlı oldugunu görüp oda vazgeçicek bak ben saatlerce kendim agladım kıyamadım veriyim dedim ama vermedim benimde belim fena halde agrıyor karsrlıysan bıraktırmak istiyosan verme ilgisini başka yönlere çek zor oluyor ama 3 4 gün sonunda alışıyor o agladı ben agladım
(227 puan) tarafından
ahnya bende oyleyim Allahim hepimize yardim etsin:(((
(501 puan) tarafından
Evet geçerken kartalı olduğunu anlıyorlar ama bel ağrısına dayanamadim. 20 aylık. Biraz zaman geçsin yapcam çişe alıştı onu Bi sindirsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 65 göst.
2 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Tavsiginannesi (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 222 göst.
0 oy
3 cevap 70 göst.
28 Eylül 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.
14 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Rtyww (1,465 puan) tarafından soruldu