0 oy
336 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (437 puan) tarafından
Migren yüzünden hayatım alt-üst oldu inanın artık yaşamaktan bıktım.  Emziriyorum çok fazlada ilaç içemiyorum parol da bu ağrıyı kesemiyor malesef .emzirirken kullanılan başka bir ilaç var mı bilen varsa söylesin lütfen.  Duş almak karanlıkta kalmak hiçbiri kar etmiyor. Norolojid3n randevu aldım ama 15 ine 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
Sogan suyunu kokla yada burnuna damlat canim baş ağrısına iyi geliyor geçmiş olsun 
(437 puan) tarafından
Deniyeceğim şimdi inşallah işe yarar teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından

Benimde migrenim vardı hiç bir ilaç etki etmedi  kısacası resmen yaşam gözümde karardı ,

Meyan kökü var onu aldım hergun alnıma sürdüm ve kısa bir süre içinde migrenden kurtuldum artık migren diye birşey kalmadı ,

Şimdilik bende yok inşallah olmazda çok stres sıkıntı yaşıyorum bazen tekrar olacak diye korkuyorum 

Bence meyan kökü kullan ...

(15,751 puan) tarafından
Spylicem evet ilaçlar bi işe yaramıyor
tarafından
Migren ilaçları sadece bağımlılık yapar başka bir işe yaramaz , inşallah rabbim abLana şifa verir
(15,751 puan) tarafından
Amin inşallah canım
(437 puan) tarafından
Mutlaka deniyeceğim meyan kökünüde teşekkür ederim tavsiye için
tarafından
Rica ederim :) geçmiş olsun tekrar
0 oy
(289 puan) tarafından
Buz kompleksi yap canım 

Hakimiyim başlarında olmuştu feci benim de acil de dicloren iğne vuruldum ama kadın doğum uzmanına sormuştum.
(437 puan) tarafından
O hiç ise yaramıyor canım deniyorum onu da malesef çözüm olmuyor
0 oy
tarafından
Tepki gösterme ama migren benim hayatıma damgasını vurmuştu haftada bir gün mutlaka gider acile igne yerdim .bikmistim baş ağrısından o ağrı baslayinca herşeyden geçiyordum.sonra biri tavsiye etti bende ilk başta basım agrisin daha iyi dedim ama sonra cesaretimi topladım ve denedim .iki sene oldu ben baş ağrısı nedir unuttum hastane yolunu unuttum.ne mi yaptım ? Sülük tedavisi .... Başta hoşuna gitmiycek ama asla pişman olmazsın .ağrı nedir unutursun .ama mutlaka işin ehli olan güvenilir birine yaptirmalisin
(437 puan) tarafından
Denerim inan o kadar zordayım ki ne ıyi gelebilecekse denerim çok teşekkür ederim tavsiyen için
tarafından
Pişman olmazsın.ben kurtuldum herkes kurtulsun.ne berbat bir şey olduğunu iyi biliyorum çevrende yapan varsa mutlaka yaptır.cok maliyetli bir şey değil.tanesi 7.5 TL falan .zaten baş için iki tarafa birer tane koyuluyor.inanilmaz rahatlarsın
(437 puan) tarafından
Yapanlar duymuştum hacamat ama migrene ıyi geldiğini bilmiyordum araştırıp bikac güne bitireceğim bu işi
0 oy
(1,462 puan) tarafından
Canım nasıl bir ağrı anlatabilir misin, bende de şiddetli bir baş agrisi oluyor migren mi merak ediyorum
(437 puan) tarafından
Ensemde  bir sertleşme ile birlikte başlıyor sonra sanki gözüm yerinden çıkacak ama tek tarafında oluyor mesela benim sol gözüm. Şiddetli bir zonklama var.biri gözümü yerinden söksede rahatlasam diyorum.resmen beynim kafa tasima buyuk geliyor sanki sıkışıyor içerde ve midem bulanıyor kusuyorum çoğu zaman anlatırken bike kendime üzüldüm
(1,462 puan) tarafından
Canım çok zor evet, bende de tek taraflı göz ağrısı oluyor gözümün altı ağrıyor sanki kaşımin alt tarafı burnumun iki yani altları ağrıyor sağ gözüm ağrıyor benim çoğunlukla
0 oy
tarafından
Türk kahvesi iç şekersiz 

Arkasından minoset yada parol yut canım geçmiş olsun 
(437 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim bunu da yaptım olmadı

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 110 göst.
14 Mart 2024 Aile kategorisinde Isteoylesine (177 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 145 göst.
11 Mart 2024 Diğer kategorisinde ikizlerin-annesi (320 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 61 göst.
27 Şubat 2024 Diğer kategorisinde 29.07.2018 (2,417 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 18 göst.
8 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Fatma.nurr. (163 puan) tarafından soruldu

381,489 soru

11,421,526 cevap

34,977 kullanıcı

...