0 oy
223 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Annemgil Alcan bebise künye kupebuyuynce napilir sakliyomudunuz i

13 Cevaplar

0 oy
(456 puan) tarafından
Dogdugunda aldılar takmadım altındı erkek bebegim bilegini acıtır fln diye takmadım 2 yaşına geldi saklıyorum hatıra dursun eşim gümüş yaptırdı onu takıyoruz şimdi 
(606 puan) tarafından
Anladım canim
-Reklam-
0 oy
(119,326 puan) tarafından
Kasaya koydum duruyo
(606 puan) tarafından
Anladım canim
0 oy
(171 puan) tarafından
Ben saklamak istiyorum canım Rabbim izin verirse 

Arkadaşımın bileziğini saklamışlar hala duruyor 
0 oy
tarafından
Kasaya koydum 
0 oy
(873 puan) tarafından
Şu an takıyo 4.5 aylıı oldu ama ilerde anlayıp çekip koparırsa çıkartıcam bakalım saklaeız veya o parayla ilerde alır kendıne erkek bilekliği
0 oy
(10,931 puan) tarafından
Saklıyoruz. İlk cocuguma biz yaptık künyesini. Annem bilezik taktıydı hem bebegime hem bana. 2. Olunca annem altın taktı künyeyi kardesim yaptı. Saklıyorum 2 sinide. İnşallah büyüdüklerinde vercem. 
0 oy
(1,484 puan) tarafından
Oğluma künye almıştı iki görümcem ortak 2 sefer düşürdüm buldum ama hemen çeyrek altına çevirdim yatırımlık duruyor altın olarak kızıma da kendi annem alacaktı alma dedim çok istersem gümüş alırım hevesimi de alırım dedim düşecek kaybolacak az para değil bı bebek bileziği sordum 9 bin lira 
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Kendim takıyorum:) 
0 oy
(43 puan) tarafından
Teyzesi almıştı 9 aylık hala takiyorum büyüdükçe taksbilecek payı da var daha daha sonra kaldıracağım 
0 oy
(10,364 puan) tarafından
Kızım şu an takıyor ilerde de saklarım isterse üzerine ekler bi şeyler alırım 
0 oy
tarafından
Ben ilerde çeyizine koyup kendi çocuklarına taksın diye saklarım heralde isim yazdirmayacagim 
0 oy
(3,015 puan) tarafından
Annemler kızım doğduğunda bir bebek bileziği aldılar bizde ufaklik büyüdükçe ailesi bileziği büyütür bilezik evladının olarak kalır ona saklarsın .
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Taktım canım ama kızım çok oynuyor düşecek diye sakladım küpeleri var bir sürü sırayla takarım biraz daha büyüyünce künyede hatıra kalır evlenince veririm kendisine

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 289 göst.
1 Haziran 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 119 göst.
12 Mart 2024 Diğer kategorisinde kara merve (354 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 878 göst.
23 Ocak 2024 Kültür-Sanat kategorisinde Doga_DVM (4,278 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 310 göst.
7 Aralık 2023 Aile kategorisinde Cancazmihram (3,389 puan) tarafından soruldu

379,887 soru

11,372,195 cevap

34,855 kullanıcı

...