0 oy
407 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından
Bir hafta önce 35 haftalık doğum yaptım kızım solunum sıkıntısından dolayı küvezde. Dün öğrendik. Soluk borusuna küçük bir baloncuk var gösterdi doktor o yüzden vantilatörden solunum cihazından çıkaramadı tıkanır diye ayıramadı.Başka hastaneye sevk edilecek. Ameliyatla alınması gerekiyormuş kulak burun boğaz doktoru cerrahi işlem uygulayacakmış. Kilo almasını bekliyorlar bu durumu yaşayan var mı? Ameliyat nasıl yapılıyor. Daha çok küçük riski var mı. Bunlar hakkında bilgi almak istiyorum. Birde bol dua bekliyorum lütfen duanıza bizimde ekleyin kızımın adı Elif 

14 Cevaplar

+1 oy
(7,768 puan) tarafından

Ezhibil-be'se rabben'nasi eşfi ve enteş'şafi la şifae illa şifauke şifaen la yugadiru sekame

Rabbim şifa versin 3 tane okudum 

(7,768 puan) tarafından
Ay hiç bilmiyorum canım regliyken okunur mu
(2,705 puan) tarafından
Bend ereglm dua nıyetıne okudum valla nolcakkı
(196 puan) tarafından
Ay bende reglim okudum. Lohusayken hiç okumayalim mi o zaman canım bu konuda önemli olan niyet bence. Allah şifa versin düzelir annesi Melek o bünyesi de çok güçlüdür çok hızlı toparlar hiç merak etme
(2,705 puan) tarafından
Tabıkı canm bu ayet degıl sonucta dua
tarafından
Bilmediğim için sordum kızlar sakin olun plizz :))
-Reklam-
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Rabbim şifa versin inşallah korktugunuza uğratmasın sağ salim alırken kucağına inşallah 
0 oy
(7,768 puan) tarafından

Okuyup çıkmayın bi dua ya bu kadar zor mu !?  47 okunmaya iki yorum ayıp ya

(7,768 puan) tarafından
Ben duayı okuyan olur diye ekledim bu bir
İkincisi ise rabbim şifa versinde yazmak zor değildir anneye bir merhem olmak değil mi ?
tarafından
Benim lafim zaten ilk degil 2. Yorumunuza yani dua etmedigimizi nerden biliyorsunuz yani onu merak ettim
(7,768 puan) tarafından
Ben gayet açık yazdım ikinciyide yaralı annenin postunu  sana laf anlatmaya çalışarak kirletemem
tarafından
Algi yaratarak kirletiyordun ama
(7,768 puan) tarafından
Allaha havale ediyorum o herşeyi görüp biliyo ya onunla gör doğruyu yanlışı
0 oy
tarafından
Hayati tehlikesi olan bir ameliyat oldugunu dusunmuyorum tabi bebek oldugu icin Allah a emanet, endise etme insallah sagsaglim cikacaktir
0 oy
tarafından
Rabbim Şafi ismi hürmetine şifa versin canım benim insallah bı an önce kucağına alıp doya doya sarılırsin sağ salim
0 oy
tarafından
Umarım çabucak iyileşir aslında çokta erken doğmamış moralini çabuk tut bence toparlanır 
0 oy
(2,475 puan) tarafından
Rabbim sağlıcakla yuvanıza dönmeyi nasip etsin okudum Rabbim kabul etsin güzel haberlerinizi aliriz insAllah
0 oy
tarafından
Rabbim safi ismi ile şifa versin inşallah 
0 oy
tarafından
Allah acil şifalar versin ins en kısa zmanda sağlıkla alırsın kucağına içini ferah tut. 
0 oy
(3,006 puan) tarafından
Acil sifalar dilerim saglikli sihatli kucağınıza alırsınız inşallah.Gecmis olsun.
0 oy
tarafından
Sen Allah'a sığın, O'na güven. Doktor lar gerekeni yapacaktır.

26 haftalık doğum yapan birini takip ediyorum. Onunda bebeği ameliyat lar oldu. 1600 gr doğmuştu şimdi 4 aylık oldu. Rabbim dilerse olur canım sen duanı et bol bol 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Allah şafi ismiyle şifa versin inşallah canım. Korkma bebekler bizren daha saglam ve dayanıklıdır. 
0 oy
(1,136 puan) tarafından

Rabbim şafi isminin yüzü suyu hürmetine acil şifalar versin inşaallah sağlıkla hayırla bebişinizi alıp evinize gitmek nasip olsun inşaallah <3

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 81 göst.
0 oy
7 cevap 170 göst.
0 oy
7 cevap 87 göst.
25 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Baloncu (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 87 göst.

379,456 soru

11,359,070 cevap

34,835 kullanıcı

...