0 oy
131 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar. Sabah yazmıştım zaten. Yalan çıktı o kadın kendisi uydurmuş böyle birşeyi. Bunlar bizden gittikten sonra. Eşimi aradım sordum eşim dedi yüzleşe bilirim sen ne tanımadığın insanların laflarına inanın gelip bana catiyorsun ben yapmam öyle birşey dedi. Sonra kadına mesaj attım dedim eşim yüzleşmek istiyor hemen konuyu değişti. Neyse dedim eşimle ben kapatıyoruz bu konutun eşimde eşine birşey soylemiyecek birdahada olmasın bana söyleme ben eşimle boş yere tartışmak istemiyorum. Ve asıl bomba. Bunlar tam hazırlanmıştır gidecekler dedim ki 5 dk beklermisin kızım küçük wcye gidemiyorum hemen gidip geleyim. Neyse sonra mutfağa geldim yanık kokusu geliyor evimizin altında pastane var pasta kokuları geliyordur belki yakmislardi sonra ankastre fırın sesini duydum beynimden vurulmusa döndüm bugün tepsilerim yanmış erimisler. Bağırdım hemen ne oluyor bunu niye açtınız oğlu 4 yaşında 

Ya birkere bile demedi o sırada Ra bakma diye 

2 Cevaplar

0 oy
tarafından

Yüzlestır derım :)

Fırının acıldıfını gorunce alsaydın keske ıcındekıleri kadınla da bu kadar rahatsızken gorusmek bıdaha

tarafından
Açıldığını görmedim ben kaşla göz arasında açmışlar hemde 200 drceye getirmişler di çıkardım hemen ama iş işten geçmişti. Zaten birdaha görüşmem. İşine gücüne baksin
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Oğlunun suçu ne çocuk yani kadında farketmemiştir onun dışında haklısında el kdr bebe yani
tarafından
Ya böyle çocuk olmaz resmen afet düz duvara tirmaniyor buzdolabın kapağı kapanmadı hiç mikro dalga sürekli çalıştırıyorlar di yani insan birderdi kusura bakma diye. Mutfak ya ik kokuyordu fark etmedim dedi nasıl etmez mutfağa girdim resmen yanık kokuyor
(7,768 puan) tarafından
Aa o zaman annesi dikkat edecek oğlunun peşinden ayrılmayacaktı ztn kadın yalancıda görüşme onunla
tarafından
Ve giderken kusura bakma başını sisirdik dedi gitti. Ben eşime dedim ben görüşmek istemiyorum artık yazacak kadın görüşmek istemediğini eşim dedi boşver mesafeni kötü gitme gelmesin
(7,768 puan) tarafından
İşim vr falan der savarsın başından
tarafından
Aynen öyle yapacam zamanla oda anlar

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 348 göst.
26 Ağustos 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 264 göst.
3 Haziran 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ❤ Çimen Gözlüm ❤ (7,096 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 227 göst.
20 Mart 2022 Aile kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 136 göst.
18 Mart 2022 Diğer kategorisinde Cennet12 (1,297 puan) tarafından soruldu

383,334 soru

11,472,432 cevap

35,076 kullanıcı

...