+1 oy
254 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde tarafından
Kızlar yaydım yatıyordum ki esimin iş arkadaşı eşiyle bize gelmek istediler çaya eşimde gelin dedi ama ev b*k goturuyordu kalktım evi temizledim cayın yanına sadece revani yaptım hemen alel acele bide kuruyemiş falan almaya gitti eşim. Ayıp olur mu ki bilemedim sadece revani. Ay son dakika haber veren insanlara gıcık oluyorum yaa

12 Cevaplar

0 oy
(7,945 puan) tarafından
Son dakika haber verene yeter bile :)
tarafından
Ay bencede ya adam olana çok bile  :)
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Aynen bende gıcık oluyorum yeter boşver. 
tarafından
Tamamen düşüncesizlik ya başka birşey degil
0 oy
tarafından
Yeter önceden haber verselerdi
tarafından
Bencedee :)
0 oy
(15,229 puan) tarafından
Yeter yeter daha ne olsun 
0 oy
(1,618 puan) tarafından
Son dk haber verdiyse bişey olmaz
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Çok bile. Hiç. Sevmem emrivaki. 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Eşin hatalı beyzayla konuşup size döneyim dicek 
0 oy
(1,152 puan) tarafından

Son dakka gelen misafiri hayatta sevemem, revani yapmışsin mis gibi daha ne olsun, eskilerin bir lafı var davetsiz gelen döşeksiz oturur:P

tarafından
Süpermiş tuttum bu lafı  :)
0 oy
(340 puan) tarafından
Ay şu son dakika misafirlerini hiç sevmiyorum hele çocuklu isek biraz düşünün ya gelmeden arayın evimiz kesi limle dağınıktır toplu desem bile gelen misafir kırıntı görse utaniriz çocuklu ailelere gelirken duyarlı olunmalı bence ben evi sabah temizledim ev şuan b.okun içi gel gör bacım yarın misafir var şimdi onlara hazırlık yapicam Allah'tan huyumu bilirler ve asla habersiz gelmezler 
tarafından
Ailemden uzaktayım şehir dışındayım anneme bile hep söylerim bana sakın supriz yapıp gelmeyin haber verin diye tembihlerim hep  :) kolay gelsin sana da misafir ağırlamak  çok zor yaa hele ki maddi acıdan bu devirde amannnn daha da zor
0 oy
(340 puan) tarafından
Benim eşimi gelmek için kim ararsa arasın 4 yıldır evliyim hanıma bir sorayım der sonuçta çocuklu aileyiz çocuk var ya ayıp ama keşke eşin beyzaya bir sorayım deseydi
tarafından
Ay benim eşim tam öküz direkt gelin buyrun dedi, arkadaşı da önce bi hanıma sor olum müsait mi değil mi dedi.  Valla bende 4 yıldır evliyim bi eğitemedim gitti ya kafayı yicem
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Son dakika haber verene çok bile
0 oy
(48,690 puan) tarafından
cat kapı gelen ikramlik beklemesin ☺️

İlgili sorular

+1 oy
21 cevap 404 göst.
1 Ocak 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Morchella (165 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 112 göst.
4 Kasım 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Gulay kaya (22 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 92 göst.
29 Mart 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Seymenn (1,043 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 651 göst.
4 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,920 cevap

34,869 kullanıcı

...