0 oy
63 göst.
Diğer kategorisinde (1,691 puan) tarafından
alla askina delirmek uzeriyim cok guzel uyku uyuyordu 7 de kalkip 9 da yatip 11 de uyaniyordu 1 de yaip3 de kalkiyorsu sonrada 4 de yatip 4 bucuk givi kalkiyordu en son 7 buvukta gece uykusu yapiyordu ama  bir haftadir bezdirdi beni napicam bilmiyorum kalktigi saat belirsiz oglen uykusu hic yok denecek kadar az sadece bir kere uyandiktan sonra yapiyor aksama ladar uyumuyor 7 bucukta yatiriyorum 8 e kadar uyutmaya caliisiyorum dalinca kalkiyorum sonra uyaniyor ve alsa 11 e kadar uyutamiyorum artik delircem neden boyle oldu duzeldemiyorum nasil yapicam bilmiyorum ilk bebegim 6 bucuk aylik allah rizasi icin bi cozum bilgi verin 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Büyüdükçe değişiyor benimkide öyleydi 4 aylık oldu 5 dakika 5 dakika uyuyor sonra huysuzlaniyor .... Ya tam doymuyor yada diş çıkarma veya sıcaktan uyuyamiyor 
(1,691 puan) tarafından
ek gidada veriyorum doyuyor eminim dis cikarmami sicakmi huymu bilemedim
(873 puan) tarafından
4 aylıkken uyku gerilemesi oluyor. 2 hafta sürer
-Reklam-
0 oy
(1,707 puan) tarafından
Benimde aynı ayda hiç he gündüz ne gece uykusu var bir kışlık hazırlicaktm durmyr halen uyanık uymyr 
(1,691 puan) tarafından
nolcak boyle mi gitcek
(1,707 puan) tarafından
Hiç bilmyrm yaa
0 oy
(7,973 puan) tarafından
İyide sen çok erken yatırıyorsun 9 da uyut 
(1,691 puan) tarafından
ama tum gun uyumuyor ki onceden bu sekildeydi duzeni veuyuyordu
(7,973 puan) tarafından
Ya canım dış çıkarma dönemine felan girmiştir yada ataktir aynı şeyleri yaşayan biri olarak seni anlayabiliyorum ama sabır sabır gecicek bu günler benimki şuan 12 aylık 1 yasnda yani biraz daha rahatım artık geceleri kendi kendine uyuyor

İlgili bir soru bulunamadı

380,461 soru

11,391,326 cevap

34,899 kullanıcı

...