0 oy
306 göst.
Aile kategorisinde (102 puan) tarafından
POğlum 19 aylık akşam piş pişle uyuyor ve o açık kalmazsa devamlı uyanıyor anlıycagınız az sesle piş pişi devamlı açık doktor sorun olmaz demişti ama eşim eğer açık görürsem kavga çıkartırım dedi sızın çocuğunuz bu şekilde mi ne yapmam gerek

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ne diye kavga cıkarıyormuş pardon? E gelsin kendi uyutsun o zaman

Benim kızım 8 ay beyaz gürültü ile uyudu. Başka çarem yoktu Valla. 
(102 puan) tarafından
Piş piş sabaha kadar açık ama çok kısık sesle
tarafından
Bacım ben sabah uykusunda bir açiyordum ertesi gün sabaha kadar. Gün icinde uyudupu her dakika açıktı. Ve gece sabaha kadar. Hele bir kapansın bitsin hemen gözler açılıyordu. Bazen ben duymadım eşim geldi açti. Başka çare yoktu o an.
(102 puan) tarafından
Eşim bu konuda çok karışıyor bana kavga edıcek miş açarsam
tarafından
Tamam. O zaman çocuğu o uyutsun.
-Reklam-
0 oy
(4,668 puan) tarafından
Eee eşin uyutsun o zaman pişpişsiz
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Yavaş yavaş bu huydan vazgecir müziksiz uyumaya alışsın bir iki acmazsin alışır artık 
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Madem kavga cikariyorms kendi uyuttnsn ozmn 
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Onanyemiş bu nsl bı laf tavra bak gelde sen pişpişle o zaman deseydın 
0 oy
(2,193 puan) tarafından
Benim oğlumda 2 yaşına kadar o sesle uyuyordu zamanla bırakmıştı 
(102 puan) tarafından
Napcam bılmıyorum ☹️
(2,193 puan) tarafından
Eşine düzgün bir di ile anlatmaya calis çoğu çocuk bu şekilde uyuyor de ne yapacan kuzum şimdi çocuklar vallahi zor burnumuzdan getiriyorlar vallaha
0 oy
tarafından
Postu okuyorum pispis açık şu an :) canım valla biz 2 senedir böyle uyuyoruz çünkü dışarıdan az ses gelse kalkıyorlar bu ses olmasa. Eşinin de anlayışlı olması lazım biz alıştık iyice 
0 oy
(1,099 puan) tarafından
2 senedir pispis kuran sesi ninnilrrle uyuyor . Eşimde rahatsız oluyor ama kolay değil zaten uyuyana kadar en az 1 saat geçiyor . Bazen 2 3 saat uğraştığımi da görüyor . Hiç kapatmiyirum bende . 
0 oy
(473 puan) tarafından
Benim ki de 20 aylık Mozart in uyku müziği ile uyuyor napalim yani , kavga eden etsin bacım çocuk uyutmak kolay mı bu adamlara bu kadar fırsat vermeyin ya gözünüzü seveyim , sen anasisin , istediğin gibi uyutursun.
0 oy
(3,230 puan) tarafından
Ne alıp veremediği varmış 
0 oy
tarafından
Madem öyle sabaha kadar esin piş piş yapsın ne demek kavga çıkartırım yaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 207 göst.
6 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 344 göst.
24 Ekim 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Gentle Avenger (3,769 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 457 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde 2prensesannesiii (161 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 355 göst.
14 Aralık 2021 Diğer kategorisinde Ummebrar (1,169 puan) tarafından soruldu

385,720 soru

11,532,888 cevap

35,205 kullanıcı

...