+1 oy
236 göst.
Aile kategorisinde (21 puan) tarafından
Benm regl daha 12gun varda kasık ağrım var beyaz akinti var karnım sert gibi koku hasasiyeti var anı baş dönmesi mide bulantısı var test yaptım tek daha erken göğüslerim acuyo dokununca 

20 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Adet sancısı gibi sancım vardı adet olacam sanıyordum ama hamileymişim. Ama senin belirtilerin kesinlikle psikolojik bu kadar erken belirti başlamaz 
(21 puan) tarafından
Olabilir:)
-Reklam-
0 oy
tarafından
Psikolojik seninki 
(21 puan) tarafından
OlAbilir :)
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Sıfır belirti :)
(21 puan) tarafından
:)))))
0 oy
(9,583 puan) tarafından
Regline 12 gün var bebek varsa bile tüplerden anca geçiyordur :)
(21 puan) tarafından
Hahahah olablr:)
0 oy
(1,792 puan) tarafından
Ne bulantı ne başka bı sıkıntı hiç yasamadim regl olmayınca test yapıp öğrenmiştim :)
(21 puan) tarafından
0 oy
(13,821 puan) tarafından

Kız post kapanmış başka postlarla yola devammi:Daz önce saydiriyordun bize 

(13,821 puan) tarafından
Cümle kuramiyorsun sen bence de gerek yok yorulmaya
(21 puan) tarafından
Belli sen gidip kocanla ugrasip ilgilensene ne değişik birisin ya laf yetiştirme derdesin alla alla
(13,821 puan) tarafından
Bence sen gidip kocanla ilgilen az önceki postunda gördük neyse kendimi yormayayim
(21 puan) tarafından
Kocam vardiyeli olduğu için evde değil şimdi gereksiz hayatımı sorgulamak yerine uzatma işine bak
(13,821 puan) tarafından
Çok güzel cevap yazardım sana ama cirkinlesmeyecegim bu kadar bile biriyle konuşmadım onca zamandır haydi işime bakayım ben
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Adetim geçilmişti ağır hasta oldum grip olmuştum sağlık ocağına gittim doktor hamilelik var mı dedi bilmiyorum dedim bir kaç gün geçti dedim gel test yapalım kan testi yaptım diğer günü sonucu almaya gittiğimde öğrendim ne kusma ne baş dönmesi oldu hissedene kadar da hamile olduğuma inanamadım 
(21 puan) tarafından
:))))))
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Hiç belirti yoktu valla ovulasyon testi yapmasam öğrenmeyecektim 
(21 puan) tarafından
Nasıl yani gebeligi ovulasyonlami ogrendiniz
(1,092 puan) tarafından
Evet mayısın 8 inde yapmıştım ovulasyon pozitifti sonra bir daha 21 Mayıs'ta yaptım oda pozitif olunca bir ayda 2 kere yumurtlama olmaz diyip gebelik testi yapmıştım
0 oy
(2,054 puan) tarafından
Bu kadar  erken belli  olur mu belirtiler bilmem  
(21 puan) tarafından
Valla bende bilmiyorum eşime diyorum ya covid ya gebelik :)
0 oy
(4,948 puan) tarafından
Belirtim yoktu günüm gectide öyle fark ettim 
(21 puan) tarafından
0 oy
(12,624 puan) tarafından
Hiç belirtı yoktu 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Adetim 5 gün geçmişti ve belim çok ağrıyordu
0 oy
tarafından
13 haftalıktım öğrendim fenalaşmıştm
0 oy
(492 puan) tarafından

Sık sık tuvalete çıkmaya başladım. Oradan bir şüphelendim.  Adetim iki gün gecikince hemen test yaptım :)

0 oy
(457 puan) tarafından
Göhüs hassaiyeti adım atarken bile çok agriyodu dokunamıyodum ve başıma bele olan mide bulantısı resmen ilk beş ayım kabus gibiydi
0 oy
(953 puan) tarafından
Cnm karın ağrısı bence gebelik belirtisi değildir cnk adet agrisida dönemde oluyor ama kötü bı Ağrı'da oluyo hani bende sürekli 7-8 haftalik olunca belirtiler oluyordu baş dönmesi özellikle tiksinme mide bulantısı vs.
0 oy
(4,968 puan) tarafından
Bnde kanama falan olmadı ama çok kötü belim agiryordu yerden kalkamyrdum korunuyorduk anneme gideceğim gün kan testi verdim sözde misafirlge getrmistim ama yerden kalkamyrdum bide rengim deismisti hasta gibi duruyordum 
0 oy
(952 puan) tarafından
Adetim geçmesine rağmen şancı çektim. Bi ara kanama oldu regl sandım yerleşme kanamasıymış. Birgün banyoda inanmazsın ama suyun kokusu geldi burnuma küstüm şüphelendim hamile çıktım ahahaha
0 oy
tarafından
Aynı adet olcak gibiyim sancı göğüs ağrısı adet belirtileri vardı uysal yani ama 12 güm var diyorsun muhtemelen yumurtlama dönemindesin mide bulantısı için falan bence çok erken
0 oy
(6,334 puan) tarafından
Canım bunlar pskolojik bu kadar erken belirti vermesi zor değil imkansız. Adet sancısı gibi ağrılarım vardi 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 171 göst.
0 oy
1 cevap 53 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Asenaumay (1,914 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 151 göst.
9 Nisan 2021 Diğer kategorisinde 583423 (125 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 77 göst.
10 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ZeynepBetul (6 puan) tarafından soruldu

379,727 soru

11,367,158 cevap

34,850 kullanıcı

...