0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızım 2yasinda alnı kolları bacakları , dolmuş kızlar.bebekkende böyleydi.doktor geçer dedi Bepanthol verdi geçmedi .çok kötü baya çoğalmış.doktorami gitsem tekrar napsam sizinkiler nasıl .duş vs aldiriyorum kısa şeyler giydiriyorum ama faydada etmiyo bunlar

4 Cevaplar

0 oy
(171 puan) tarafından
Biz günde iki kez banyo yapıyorduk banyodan sonra kuruluyorm pudra döküp gidiyorum gün içinde penaten pişik kremi sürdüm hergün değil arada  Nivea nemlendirici  sürdü anneannem öyle geçti 
tarafından
Nemlendirici iyi değil diyodu nette Cesaret etmedim açıkçası
-Reklam-
0 oy
(774 puan) tarafından
Çok sık banyo yaptır gerekirse günde 3 defa terledikçe çoğalır Allah korusun oğlumda 8 aylık olcak onunda hafif kollarında vardı günde 2 defa yıkamama rağmen.. hemen sudockrem kullandım geçirdi bepantholde iyi Allahım şifa vrrsin inşallah
0 oy
(1,092 puan) tarafından
Ay benimde kızımda olmuş bugün ya hafif çok değil gidının altı bide alnı olmuş her gün yıkıyoruz ama çok sıcak malesef 
tarafından
Aynen aşırı derecede sıcak .artık bakacam bı çaresine
0 oy
tarafından
Bebegim 15 gunluk ve oda oyle oldu gecen esimn halasina gittik evi cok sicakti asiri derecede hemde sadece zibin vardi oglmn ustnde ama yinede isilik olmuş 

Bacak arasi kasıklari yuzu boynunun alti falan mahfolmstu cocgun bepanthol pisik kremi aldim boynunun alti gecti hafif bsey kaldi bacak arasida kabarklgi gitti ama kirmiziligi hala var 

Yuzune suremedim bepanthol pisk kremni belki bsey olur diye yuzu hala pütür pütür duruyor 
tarafından
Geçmiş olsun canım ya.kizimda öyle insanin içi gidiyor ya

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 106 göst.
29 Haziran 2021 Diğer kategorisinde Hayal53 (380 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 88 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,097 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 37 göst.
6 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Elifefe58 (143 puan) tarafından soruldu