0 oy
154 göst.
Aile kategorisinde (456 puan) tarafından
Kaynanam eltimin 2 bebesi var onlara akşama kadar bakıyor ve dügün fln oldugunda hepimiz gidiyoruz onun bebesini alıp eve gidiyor o rahat otursun diye altlı üstlü oturuyolar ben 5 dakikalık mesafedeyim bugün eltimin halasına hayırlı olsuna benide götürdü yarın dügünleri var eşimin de arkadaşı oluyor aynı zamanda gel ben bakarım bebeye dedi sonra ikimiz geliriz eve dedi gittim bakmadı eltimin bebeye baktı o yemek yedin diye bbeyi aldı yemek yedirdi onu gezdirdi ben gidiyorum dedim durmadı çünkü yabancı ev sonuçta dur biraz daha otur da bebeyife götürelim dedi eltimin küçük kızı da götürüp ona bakcak benimkinide aşagıya indirir 5 10 dakika anca bakar niye böyle bu insanlar ayrımcılık yapıyor

3 Cevaplar

0 oy
(415 puan) tarafından
Çünkü işini çoğunlukla onunla görüyordur o yüzden yani aklıma ilk o geldi üst katında oturuyormuş zaten 
(415 puan) tarafından
Hmm o zaman bilemem canm eltine işini yaptırmıyorsa. eltin şanslıymış
(456 puan) tarafından
Yok valla canım hiç görmedim iş tuttugunu flan sabah bebeleri koysr işe gider gibi kaynanam uyutur yedirir içirir bi benimkine yapmıyor bana benimkini yapmacık seviyor gibi geliyo
(415 puan) tarafından
Boşver bakmıyorsa sende minnet etme valla
(456 puan) tarafından
Etmiyorum canım bide napıyon diye soranlara bebelerin birini alıyom birini koyuyom çok k yoruluyorum diyor aşırı sinir oluyorum ama insan istiyor onlara yaptıgını yapsın diye,
(415 puan) tarafından
Haklısın canm baksana seninkine bakmadığı halde böyle demişse baksa neler söyler kim bilir
-Reklam-
0 oy
(1,170 puan) tarafından
tarafından yeniden gösterildi
malesef zor bir durum bnim kaynanamda oyle ama inan artik umrumda bile degil oyle ortamda bazen utandigindan oburune bakarken benimkini de istiyor yok durmaz diyorum vermiyorum bile bnim cocugumda ona muhtac degil bn bakarim kndi cocuguma bosver kafana bile takma
(456 puan) tarafından
Öyle yapıyorum ama sürekli beraber gibi bişeyiz kuzum insan ister istemez düşünüyor
(456 puan) tarafından
Benimki en küçük torunları eltimin küçükle arasında 2 ay var onunkiler kız benimki erkek ona 3.yü dogur diyo bana dur dur büyüsün diyo değişik sanki o bakıyor
(1,170 puan) tarafından
bosver ne halleri varsa gorsunler kendine guvemiyorsan yap kimseye guvenme umrunda le olmasin zor oluyir ama oyle yapmaya calis canim uzulmezsin en azindan bekletin olmayinca
0 oy
tarafından
Benim kaynanada görümcemin çocuğuna bakıyo bi kere çağırdım benim eşimle dışarda işim vardı gelmedi biz götürdük çocuğu kaynanamın evine bi kerede yemek yemeye çağırdık hemen damladı bizim eve 

Zaten benim çocuk kaynanamlara gitmek istese görümce istemiyo hemen benim çocuk uyuyo diyo bende götürmüyorum onların evine
(456 puan) tarafından
Oda bi ayrı zaten aman boşver kuzum ne yaparlarsa yapsınlar

İlgili bir soru bulunamadı

379,998 soru

11,375,240 cevap

34,859 kullanıcı

...