0 oy
265 göst.
Aile kategorisinde (54 puan) tarafından
Oldu olalı zaten beni çekemedi de ben evime ne yaparsam hic yorum yapmaz gule gule kullan demez bir bakarim evine de almis mavi tabak hastalığı var bende o nasil renk yenge dedi dolapları mavi tabak bardak dolu neyse hep aynı şeyler dun de gorumcem başka memlekette esim izne ayrılacak oraya gdecegiz dedim kaynanamla ya bizde gelsek dedi trenle gdecgiz dedim esin e izin verirlerse gel dedim birgun verirler dedi hatta kaynatam da çok kalabalık plur ne yapacaksınız demis 3 benm 2 onun cocuk var dunde esim alms bilet gorumceler grubundan attim bana özelden yazmis niye demedin belki gelirdik ya dün yanında idim gidiyor musunz dedin mi kendi de gtti oraya hiç söylemeden neymiş sürpriz yapmış onlara ben gidince illa bisey çıkaracak karin ağrın ne dedim benm agrim yok hele senle hiç olmaz dedi ya ben kocamla pikniğe gitsem cagrrim kendi tek gder ben seslemezsem yine laf eder ne haset bir insan artık konuşmak istemiyrm mesela koayabilen birime laf sokan yada kıran bir tarzım yok yapamiyorum da bıktım bunlardan uzun oldu hakkinizi helal edin 

4 Cevaplar

0 oy
(1,307 puan) tarafından
Çok yüz vermişsn bacım belli ne alaka canm her yerr birlikte gidemessnz ki
(1,307 puan) tarafından
Olsun sen yine de dikkat et asla onn hakknda görmcelerine bişi deme yada tqm tersi kimseye güven yok bu devirde
(54 puan) tarafından
Yok yok o bir kere öldü daha yaş tahtaya basmam ben şimdi kendince durumlar yapio hic bakmiom bile
(1,307 puan) tarafından
Bakma boşver kafanı ağrıtmaya hiç gerek yok
(54 puan) tarafından
Yok canm gerçekten soğudum bu sefer evim ayrı yolum ayrı şu saatten sonra merhaba merhaba oda kendi derse
(1,307 puan) tarafından
Aynen o kadar yeter herkz hak ettiği kadar
-Reklam-
0 oy
(952 puan) tarafından
Sen hatalısın ćok yüz vermişsin. Mesafeni koru
(54 puan) tarafından
Ya kimseyi kiramiyorum ki hep iyi olmaya çalışıyorum ama daha yok ben gurbete geldim kimsem tok diye baci olalım dedim arkamdan ettiği lafları bile duydum aman dedim küçük  cahil ama o yilanmis
(952 puan) tarafından
Valla bende gurbetteyim 2 eltim 3 görümcem var. Benim istediğim kadar samimiyet var aramızda dahasıda olamaz sen sınır çizmeyi bilmiyorsun
(54 puan) tarafından
Yok ben çok saf ***** biriyim malesef nasil yapcam onu da bilmiyrm gelmişim 35 yaşına kimseye sabrım yok
(952 puan) tarafından
Valla canım ne yapacan biliyom mu aynı ortamda mısın sadece dinleyceksin katılmayacaksın uzak duracaksın herşeyden anca öyle. Evdeyken telefonu acmicaksin duymadım sessizdeydi vsvs
(54 puan) tarafından
Bu sefer deneyeceğim cnku ben bana biri gülse canımı veririm ya ama insanlık yaramio
0 oy
(54 puan) tarafından
Birde benm iki oğlum vardi gorumceler inde erkek kendi koz dogurdu dedim senin kızın olacak neymiş elti eltiyi ister mi erkek doğursun demis qnasi düşünceye bak sonra şükür hamile kaldım kızım olacak dedim sanki vücut tipin erkek gibi tok dedesinin ilk göz ağrısı benm kızım allahim hersseye laf kocası bile illallah etti eve gelmez başkaları ile konuşur ben bu haline üzülürdüm bide yazık evine bağlı ne başkaları ile konuşur derdim ama demek ki hakkedene hakkettigini yapacan kocasına bile benm demediğim şeyleri demis gibi anlatr oda inanır ***** giibi
0 oy
(1,726 puan) tarafından
Sende artık arana mesafe koy o istediği yere giderken seni çağırmiyormus sende öyle yap 
(54 puan) tarafından
Yok dunki yazdıklarından sonra daha işim olmaz ortam da denk gelirsek merhaba merhaba oda kendi derse

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 1,543 göst.
6 Mart 2020 Aile kategorisinde Kizlarm (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 184 göst.
28 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Sibel akarrr (600 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 176 göst.
28 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Meryem_incicn (176 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 171 göst.