0 oy
566 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Bebeğim için battaniye ormustum. Baya emekli battaniye . Tekrar aynısından yapıp satmayı düşünüyorum sizce ne kadar eder ve kaça alınır. Baya emekli . Zaten ipler pahalı. Yani satmaya kalksam en az kaç paraya satın alinir sizce. Yaklaşık 6 ip gidiyor bu battaniye ye. İpler tanesi 30 lira za

26 Cevaplar

+5 oy
(7,444 puan) tarafından
350 ye ucuz demişsin kimse bu fiyata kolay kolay almaz yani daha yumuşakları varken 
(2,610 puan) tarafından
Katılıyorum ben olsam almam
(7,444 puan) tarafından
Yani o parayla neler alırım bebeğime
-Reklam-
+1 oy
(50 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
 battaniye bin Arka kısım
0 oy
(952 puan) tarafından
İpler zaten 180 yapıyor. El emeği işçilikle 230-250 arası satabilirsin diye düşünüyorum. 
(2,104 puan) tarafından
230  250 gayet makul bir fiyat bence şimdi şöyle düşünün yeni birisi az takipçili ve fiyatları yüksek demez misiniz ya bu nasıl iş hepsini geçtim diyelim ki 300 350 TL ben beğendim ki çok güzel ellerinize sağlık 350 TL ye aldım ama bebeğime kıyafet almam da gerek bu sefer hem battaniye hem kıyafet aldım e nerde benim diğer ihtiyaçlarım yani demem o ki Türkiye de yaşıyoruz insanların alım güçleri zaten kısıtlı ha alanlar tabiki çıkacaktir düşünürken fiyat lütfen sadece battaniye ve işçilik olarak düşünmeyin ha kâr yapın zarar da yapmayın ama 300 350 de yüksek yani şimdi
(15 puan) tarafından
Sen bakma bunlara 70 TL işçilik parası mı olur görende 1 günde bitiyor sanacak bu en kötü 1 haftaya mal olur en geç 10 gün. 350 yeterli ama senin yerinde olsam bununla uğraşmak yerine amugurimi oyuncak örerdim
(952 puan) tarafından
Arkadaşlar yorum yapacaksanız gidin kendiniz yapın benim yorumuma atlamayın facebook taki ergenler gibi allah için. Benim için bu kadar fiyat beğenmeyen kendi yorum yapsın niye doluştu herkes sanki küfür ettim
(2,104 puan) tarafından
Bana dediysen seninle aynı fikirde olduğum için senin yorumunun altına yorum yaptım seninle aynı fikirde değilsem zaten senin yorumunun altına yorum yapmam seninle aynı fikirdeyim diye öyle yapmıştım herkes demezsen sevinirim
(952 puan) tarafından
Yok canım ben karşı yorum yapanlara dedim. Karşı yorumu olan kendi özgün yorumunu yazsın
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Ben de kızıma ysptım ama hiç kullanmadım çok kullanışsız onun yerine kadife ipten yumuşacık yap sat 
(50 puan) tarafından
Yok vallla canım çok kullanışlı oldu benimki ipi alize coton. Kaç kere yıkadım yipranmadi da
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Sipariş alıp yap baştan fiyat konusunda anlaş. 
(50 puan) tarafından
Instagram hesabım vardı çok mesaj geliyordu o dönem doğum olduğu için sipariş alanlmamistim. Hesap çalındığı için artık sipariş te alamıyorum
0 oy
(95 puan) tarafından
350 tl olur bence 
(50 puan) tarafından
Yok çok ucuz
(95 puan) tarafından
Bence 400 tam olur fazlası pahalı gelir herkese
0 oy
tarafından
Bence herkez artik duz sadesini aliyor buna kimse 300 tl vesaire vermez duz yumusak ipten or hem sen yorulmazsin hem yine kazanirsin
tarafından
Bencede hem zamandan tasarruf hem daha cok satıs yapar ipte az gıder  sürümden kazanır 400 demıs ama kımse almaz oralara
tarafından
Aynen simdikiler hic bu tarz seyleri sevmiyorlar heleki o fiyatlara asla
tarafından
biriside benım onlardan :D hayatta orguye danteke vs ne para verırım ne kullanırım :D
tarafından
Aynen bende oyleyim ☺️
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Ya çok beğendim ben bence 600 tl
(50 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum
tarafından
Hayattta kimse almaz o fiyata 600de etmez sanmiyorum ablam dah degisiklerini yapiyo o bile bu kadar fiyat bicmiyo
tarafından
Yurtdışında olsa alırlar da burda bu fiyat verilmez
tarafından
Yani aynen
0 oy
tarafından

300-350 diyen örgü orneyi bilmiyor galiba :Dbacim bunun emeğine 300 mu Allah aşkına yazma olmuş 250 TL işlemesi .. enaz 450 canmmm

(50 puan) tarafından
Aynen canım katılıyorum birrde gerçeğini görseler bana hak verirler kalitesiyle çok güzel bı battaniye.
tarafından
Bende el örgüsü oruyirum seni ben anlarım :)
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Ellerine sağlık çok güzel olmuş hem sıcacık hem eğitici bir battaniye olmuş oyun halısı gibi ben çok beğendim el emeği olduğu için fiyat belirlemek zor.
(50 puan) tarafından
Aynen canım emekli o yüzden ben de düşünüyorum alıcıya da makul fiyat olması lazım.
0 oy
(272 puan) tarafından
Canım ipi kullanışlı değil puffy alıp ör sat hem yumuşacık hem bir günde bitiyor. 
0 oy
tarafından
Parası çok olan ve herseye merakı olan biri 500 de verir ama ben şahsen 200 bile vermem kullanışlı değil çünkü 

El emeğine saygım sonsuz o ayrı ❤
(50 puan) tarafından
Yok canım kullanışlı valla gerçeğini görsen öyle demessin. Dur sana arkasını da atayım.
(50 puan) tarafından
Arka kısmı gördün mü canım
0 oy
tarafından
Canım emeek cok bellı, cok da guzel ama maksımum verecegım fıyat 200-250dir 
(50 puan) tarafından
İpeleri o fiyatta zaten:)
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Soyle ipler zaten 200 lira ediyor e bunun el emwgi var sadece battaniye degil aslinda sonrasinda oyun halisi olarak da kullanilabilir bende bi 500 lirasi var
0 oy
tarafından
Hiç tarzım değil benim
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım burdaki çoğu kişi fiyat bilmiyor heralde. En az 400 e gider bence.
0 oy
(48,536 puan) tarafından
kiz cok ugrasli bu once müşteriyi bul bir miktar para al öyle başla örmeye el emeğinin kiymetini bilmeyene cok geliyo 

esimin yengesine bu tarz motifli ordurdu birisi sadece ip parasini vermek istedi oda vermedi yelegi baskasina sattı 
0 oy
(3,839 puan) tarafından
cok guzel , ellerine saglik . 400 e falan satabilirsin , el emegi baya fazla  
0 oy
(13,202 puan) tarafından
Hepsi burada da falan kadın dernekleri var üyeler el işi satıyor hem de ederine. Bence 500 bile eder dünya kadar emek var. Zaten bunlar çoğu zaman yatak örtüsü gibi kullanılıyor pamuklara sarmak için değil ki
0 oy
tarafından
Ayy çok güzelmiş bayıldımmm. Ben bunun ekran görüntüsün alıb yaptırcam :D hakkını helal et
(50 puan) tarafından
Bana yaptı r:D
tarafından
Ben Türkiyede değilim ki:(
Kendim az biraz biliyom. Annemle yardımlaşırız.

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 80 göst.
12 Mayıs 2022 Aile kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 145 göst.
0 oy
4 cevap 164 göst.
22 Eylül 2021 Diğer kategorisinde mathildaa (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 323 göst.
19 Ağustos 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yeni.bir.anne (1,072 puan) tarafından soruldu

378,471 soru

11,328,539 cevap

34,785 kullanıcı

...