0 oy
104 göst.
Diğer kategorisinde (1,022 puan) tarafından
Bir dükkanımız var Allaha şükür de iyi kazanıyordu ta ki 1 2 haftasındır

Şimdi biz öyle bir yerdeyiz ki aynı dükkandan onlarca yan yana var yol kenarında meyve sebze satıyoruz hepside kazanıyor

Ama ne hikmetse 1 2 haftadır sapımız full solumuz full doluyken bize düşmüyor bile diyebilirim mallarımız kalitesiz olsa dahi onca yoğunluğa karşı bize gene yarısı kadar müşteri düşmesi lazımken mallarımız son kalite olmasan rağmen tek tük gelen giden oluyor

Allaha şükür bu zaman kadar yemeğe zor ayırırken bu dükkan sayesinde kenara para attık ama şuan alacağımız ürüne yetmiyor yine buna da şükür ama Bi gariplik var eşim hatta büyüye inanmaz ama (ben inanırım) o inanmadığı halde büyü mü yaptılar acaba diyor psikoloji bozuldu kapatmak istiyor resmen ama kimsede yok öyle düşmanımız

Neden kaynaklanıyor olabilir ben şey diye düşündüm bilmiyorum ben her akşam dua ederek yatarım hem kendimiz hem işimiz hem rızkımız için şu son 1 haftadır gerek yorgunlukla gerekse çocuğun huysuzlupu nedeniyle unuttuğum çok oluyor acaba olabilir mi? Kendimi suçluyorum bu konu da 

3 Cevaplar

0 oy
(339 puan) tarafından
Canım şükür niyetinde cuma saati falan lokum dağıtın biz bereketi artısın diye her cuma yapmaya çalışırız bide ben yasin okuduğum gün eşim işler çok güzel di diyor 
-Reklam-
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Nazar olabilir canım
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Duanızı eksik etmeyin rizik ölünce biter sabredin

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 546 göst.
0 oy
7 cevap 178 göst.