0 oy
176 göst.
Diğer kategorisinde (196 puan) tarafından
Üniversite sınavına hazırlanan ve gerçekten durumu olmayan öğrenci tanıdığınız varsa kullanılmamış kitaplarımı gondermek isterim her sene yeterince örnek kitap alıyorum. Test kitapları çok pahalı en azından bu şekilde durumu olmayan bir yavrumuza yardımcı olmak isterim

3 Cevaplar

0 oy
(7,036 puan) tarafından
İnşallah ihtiyaç sahibine gider post çıksın Allah hayrını kabul etsin kazanın belanın önüne geçirsin 
(196 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim hepimizin inşallah
-Reklam-
0 oy
(15,826 puan) tarafından
Dostum siz eşinle ne yaptınız. Burda herkes seni merak etti. Boşanmaya karar dverdik demiştin. Bı degisiklik var mi
(196 puan) tarafından
Bı kaç kişiye cevap vermiştik. Belirli bir sonuç elde edemedik. Ama en son söyle bir şey oldu esimin haritalarında ev olarak kayıtlı olan yer önceki evi. Orada nereye giderse gitsin o ev konumunda bulunmuş gibi gösteriyor bunu denedik. O daireye de gittik beraber yan komşusu bı çocuk yaşıyor burda ama çok gelip gitmiyor dedi gençten biriymiş. E öyle olunca bende artık bişey elde edemedim devam etmeye karar verdik. Bişey varsa da Allah büyük diyorum
(15,826 puan) tarafından
Sevindim. Eşin kötü bişey yapmamış demek ki. Allah huzur mutluluk versin yuvanıza inşallah
0 oy
(501 puan) tarafından
Merhaba acaba kitapları verdiniz mi birine.  Eğer vermediyseniz bana yazar mısınız 
(196 puan) tarafından
Merhabalar henüz vermedim özelden yazar mısın

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 188 göst.
27 Ağustos 2022 Diğer kategorisinde Adaasel1 (196 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 537 göst.
12 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Simge45 (98 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 234 göst.
14 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu