0 oy
162 göst.
Diğer kategorisinde (1,334 puan) tarafından
Kızlar daha önce hic bulaşık makinesi calistirmadim gram fikrim yok simdi yeni aldik ama ne koymam gerekiyor bilmiyorum bu tablet dışında olmazsa olmaz hangi ürünler var acaba 

8 Cevaplar

0 oy
(774 puan) tarafından
Parlatıcı koy haznesine canım 
(1,334 puan) tarafından
Tamamdır teşekkür ederim
-Reklam-
0 oy
tarafından
Tuzu var  canimm bulasik makinasi icin
(1,334 puan) tarafından
Çok sağol
0 oy
(2,705 puan) tarafından

Tablet ler pahalandı ben sıvı deterjan kullanıyorm makına tuzunu parlatıcısını eksık etme ha bırde 3 4 ayda bır makına temızleyıcı kullan.Canm granıt yapısmaz tencere tava plastik tahta ve bıcaklar konulmaz harıcı tavak bardak kalıyo zaten :)

(1,334 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim sagolasin
0 oy
tarafından
bulasik mak. tuzu cnm makinanin ic kisminina  altinda tuz haznesi var  onu koymazsan hic yikamaz. parlatici .. ve deterjan.bimdekileri kullaniyorum gayet guzeller
(7,317 puan) tarafından
Koyayım bende izmn cnm teşekkür ederim
(1,334 puan) tarafından
Kiz Allah razı olsun bende nereye koycam diye çalışmadı makine ondan mi acaba ya
tarafından
olabilir bazen tuzsuz calismayanlar oluyor
(1,334 puan) tarafından
Ondanda değilmiş gelip bakicaklar ama sağol dun tuzun nereye koyuldugunu ogrendim sayende :)
tarafından
rica ederim cnm insallah duzelir makinan
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Parlatıcı ve tablet olmazsa olmaz bazıları çamaşır suyu falan koyuyor sakın koyma
(1,334 puan) tarafından
Teşekkür ederim cok sağol
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bulasik tableti parlatıcı bide tuz alman gerekiyor makineni bilmiyorum ama bitince ekranda ışık yaniyor benim makinede bittigini ordan aliyorum koyuyorum sonra
(1,334 puan) tarafından
Teşekkür ederim canim makinemi suan ben bile bilmiyorum calistiramadim :)))
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Finish Quantum max veya ultimate kullan başka hiçbişeye gerek yok canım. İçinde hepsi var
0 oy
(909 puan) tarafından
Bulaşık tableti yada sıvı olandan al.

Tuz al

3 ayda bir makina temizleyici kullan.

Ben parlatıcı kullanmıyorum çünkü zararlı onun yerine sirke kullanıyorum arada beyaz olandan. Hayırlı olsun güle güle kullan canım 
(1,703 puan) tarafından
Bende makineyi yeni aldım. Kurulum servisinden gelen kişi sirke falan kullanma dedi
(909 puan) tarafından
Tercih meselesi canım parlatıcı en son bulaşık durulanırken makina alıyor oda bulaşık üzerinde kalıyor. Yemek ye su iç derken vucuda giriyor.
(1,703 puan) tarafından
Doğrudur tabi sadece bana söyleneni söyledim ☺️
(909 puan) tarafından
Evet canım doğru diyorsun bazı makina kurulumuna gelenler uyarıda bulunuyor. Dediğim gibi tercih meselesi. :)

İlgili sorular

0 oy
33 cevap 692 göst.
26 Mart 2021 Diğer kategorisinde Balbebem (1,284 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 476 göst.
13 Nisan 2022 Diğer kategorisinde Miss.namaless (1,464 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 367 göst.
24 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Kbensglsm (788 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 804 göst.