0 oy
87 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (496 puan) tarafından
5 gün önce her sabahki gibi kalktık. Öğlene kadar her şey yolundaydı. Sonra oğlum(10 aylık) bı anda ağlama krizine girdi ve dakikalarca belkide saatlerce ağladı. Sonra ağlarken ateşi çıktı 39 dereceye hemen acile koştuk. Bı antibiyotik yazıp gönderdiler. Sabaha kadar ateşi hiç düşmedi. Ertesi sabah sağlık ocağına gittim ama oğlum sürekli uyku modunda sağlık ocağındaki doktor bu çocuk baygın şoka girebilir hemen çocuk doktoruna götür dedi. Sansliymisiz ki o güne randevu vardı hemen götürdük. Tüm testleri yapıldı hepsi çıktı fakat bize yatış verdiler. Damar yolu açılırken çok ağladı o ağladı ben ağladım. Çok canı yandı yavrumun o gece yine sabaha kadar ateşi 39 un altına inmedi ve sürekli kustu. Hep dua ettim onun acısını ağrısını bana ver Allahim o daha çok küçük diye. Sonraki gün biraz daha iyiydi en azından gözlerini acabiliyordu. Doktor taburcu etti ateşi düşmezse yine getir dedi eve geldik. O gece yine sabaha kadar ateşi düşmedi dün sabah. Baktım ateşi yok. Bekledim çıkarsa hemen götürmek için. Oyuncaklarıyla falan oynuyordu keyfi yerindeydi. Dün hiç ateşi çıkmadı gece de çıkmadı ve bugün de iyiydi. Çok şükür rabbime. Allah'ım bütün çocuklara şifa güç kuvvet ve sağlık versin. Bı anne olarak özellikle kocasindan başka kimsesi olmayan bı anne olarak hayat gerçekten çok zor. Konu evlatsa her şey ikiye katlanıyor belki basit bir soğuk alginligiydi ama o kadar acemiyim ki onu bı daha oyun oynarken hiç goremiycem sandım çok korktum. Önce sağlık gercektn Allah'ım şifa ebkleyen herkese şifa versin inşallah 

5 Cevaplar

0 oy
(2,261 puan) tarafından
Amin çok geçmiş olsun Allah bağışlasın cümlemizin evlatlarını acılarını göstermesin 
(496 puan) tarafından
Amin tüm yavrularımızi korusun rabbim
-Reklam-
0 oy
(12,901 puan) tarafından
Allah kimsenin çocuğunu hasta etmesin benim bebişde isal bi hafta oldu geçmedı pazartesi tekrar götüreceğiz 
(496 puan) tarafından
Bolca su verinki sususz kalmadın vucudu çok geçmiş olsun galiba salgın var
(12,901 puan) tarafından
3aylık sadece anne sutu alıyor bol bol emziriyorum bi çay kaşığı su veriyorum günde. Yeterlimi ki
(496 puan) tarafından
Anne sütünden suyu alıyor diye biliyorum ben çok az emzirdim pek bilgim yok ama havalar çok sıcak içi yanmasın
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Geçmiş olsun kuzum
(496 puan) tarafından
Çok sagol
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Aminnn evet çocuklar hasta olmasın hepsine sağlık versin Rabbim♥️
(496 puan) tarafından
Aminn
0 oy
(15,807 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun. Allah'ım hep güzel günlerini göstersin inşallah sağlıkla büyüsün tüm bebisler
(496 puan) tarafından
Amin inşallah

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 100 göst.
21 Aralık 2023 Aile kategorisinde rozerin_gk (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 148 göst.
2 Haziran 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ilaydarabioz (190 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 111 göst.
7 Eylül 2021 Aile kategorisinde Sahraatay3 (188 puan) tarafından soruldu

384,843 soru

11,511,344 cevap

35,172 kullanıcı

...