+3 oy
1,016 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

image

Yapmışım kendıme kahveee yarın izmir yolcusuyuz sukurrr, valızler hazırlandıı, azıcık sohbet edelım, ben mesela en cok ‘baska hesap acıp yazıyorum kendı hesabımdan yazamadım’ dıyenlere sinir oluyorum, bu ıkıyuzluluk degıl mı? Kendı hesabından dort dortluk hayat yasıyor gıbı gozukup ınsanlara akıl verıp kendı sorunun olunca nıye baska hesaptan yazıyorsun? 

62 Cevaplar

+1 oy
(1,575 puan) tarafından

Ayy keşke ben de izmir yolcusu olabilsem:D dediğin kişiler ve küçük dağları da ben yarattım kocami da ben yarattim çünkü bana çay getiriyo diye koca övücüler. Hiç mi size çay çorba veren olmadı, çay getirmek niye sana ait bi görevmiş de kocan yapınca şaşırıyosunuz diyesim geliyo shakjaks

tarafından
Bunun bir level üstü kocam beni gezmeye götürdü:)
(1,575 puan) tarafından
Ayyy gerçekten bu da var sjskjjsjsjskk
tarafından
Senede bır oluyoruz anca ızmırrr yolcusu :D valızlerı gorsen amerıka yolcusu gıbıyım ama göç edıyorum sankı :D
Koca meselesıne gelırsek burda bır kesım var aldatmayıp dovmuyorsa basına koyyy kocayı dıyolar :D
(1,575 puan) tarafından
Kendilerine saygıları yok.. zorr
-Reklam-
+1 oy
tarafından
Goygoyun az dönmesine. Daha cok makara istiyoruz:D
tarafından
Makara kukara bıttı burda be :D eskıdendı oooo
0 oy
(10,657 puan) tarafından
Tam postunu okurken post açman pekkiii
tarafından
Bitim kanlandı benım bu gece :D
0 oy
tarafından
Syaset yapana.yasak olmasına rağmen siyaset paylaşıp kaos yaratıyorlar 
tarafından
Peki her turlu seyı konusup baskası konusunca yeter ya mahrem denen sey var demelerı :D
tarafından
Ben sadece okuyup geçiyorum hiçbirine yorum yapmıyorum.ilgimi çeken varsa yazarım yada artı verip geçerim..dedikodu yapmak gibisi olmasın falan olayına griyor dediğin şey :)
0 oy
tarafından

Ahahaha ya başlığa tıklayınca kahve fotosu çıkması 10 numara hareket başlıkla içerik uyumu müko:D

tarafından
Okurken kahvemı de yudumladıgımı belırttım :D
0 oy
(14,166 puan) tarafından
Anlatıyor anlatıyor bizde şöyle haksızsin diyoruz sonra başka post açıp ama böyle böyle bir durumda var o yüzden ben öyle dedim bilmem ne off boş yapıyorlar sıkılıyorum :D
tarafından
Bıde sey var ıkı cılt kıtap yazıyor okuyosun cevap yazıyosun sana cevap vermeye bıle tenezzul etmıyo :D
(1,575 puan) tarafından
Cevap vermeme bu site de en çok basına gelenlerin biri benimdir ya:D yapacağım yorumu biri yaptiysa benzerini bile yapmam. Şurda 15 dk vakit geçiriyorum zaman ayırıp cevap yazıyorum ki destan yazdıklarım da olmustur. Cevap yok..
0 oy
(7,453 puan) tarafından
Fütursuzca konuşan boş boğazlara 
tarafından
Onlar bır burda yok kiiii heryerdeee var
(7,453 puan) tarafından
Haklısın canım
0 oy
(1,380 puan) tarafından
Post açıp geri silmeleri. Gelen bildirimleri göremiyorum 
tarafından
Ama kapanmasına ragmen hala bıldırım gelıyo bana :D bır bana kapanıyo post galıba
0 oy
tarafından
Senin bi postuna denk geldim konuyu bilmeyenler diğer postuma  baksin demişsin bende girdim postlarjna  baktim☺️☺️☺️ çıktım bunu gördüm yazmadan gecemedim☺️☺️
tarafından
O postumu hortlattılarrrr aslında o dündüü, tesekkur ederımmm ama gormezden gelmedıgın ıcınnn
tarafından
Rica ederim ne demek
0 oy
(1,745 puan) tarafından
Ya mesela güzel güzel yorum yapıyorum bazen destek olmak amaçlı hiç cevap verilmiyor ona kendimi şey gibi ortada kalmış hissediyorum . Bir de kendını bilmez bı kaç ucuz insan var geleni geçeni kırıp ıncıtıypr onlara 
tarafından
Ohooo ben kac kere okudum okudum yorum yazdım karıyen cevap yok eee neden actın bu postuuu o zaman
(1,745 puan) tarafından
Ay bigün biri benim yorumuma bişey yazmış bende güzel güzel cevapladım çok uzun olmamasına rağmen bana şey yazmış cevap olarak uzundu okuyamadım:)))))))))))
(14,436 puan) tarafından
Ayyy haspam okuyamamış mış ☺️
Ben kimlerden bahsettiğini biliyorum da neyse kelebek çoğu yorumunda aynı dusuncedeyiz ☺️
0 oy
tarafından
Çok mantikli dedin birde hemen ağzını bozanlar Ha birde avukatlar
tarafından
Evet bırıne laf soyleyınce bır bakıyorsun bes kısı oluyolar sukur basıma gelmedı de :D
0 oy
(14,045 puan) tarafından

Afiyet olsun canım bizimde izin bitiyor artik:Dyarin nasipse anneme ertesi günde ev mod artık aynen bencede gereksiz yani yazcaksan neden başka hesapla yazıyorsun ilginc

(14,045 puan) tarafından
Aynen öyleyim şu an☺️bir yandan bitmesin diyorum bir yandan da ev kendi duzenin işte napalim her güzel şeyin sonu var:-Dsiz izindemisiniz hala kiz
tarafından
Kız bızım ızın bıtelı 1.5 ay oluyor oncekı ızın degıldı esım tekamıl egıtımındeydı ben oyle ızmıre gıttım, ızın suan baslıyorrr
(14,045 puan) tarafından
He anladım.canim☺️şimdi baş başa git havuza artık ☺️♥️
tarafından
Hayırrrr beraber havuza bu tarılde gıdıyoruz :D otel planı bu tatılde :D
(14,045 puan) tarafından
Kız Allah ben karıştırdım mi yaa ben sizi gittiniz sandım☺️ozaman konusu olduğunda:-D
0 oy
tarafından
Afiyet olsun canım.

Cinsel içerikli postlari sevmiyorum ve bunu sevmiyorum diyen insanların o postlarda yorum rekoru kırmasını da sevmiyorum :))

Bugün hesap silip yarın gelmelerini 
tarafından
Sagol kuzum
Pekı her cınsel postta muhabbet cevırıp baska bır cınsel post gorunce mahrem yaaa yeter edeppp dıyenler :D
tarafından
Igrencler.  Sonra hamile kadın iç çamaşırını atiyo bebeğin suyu mu diye linç ediyorlar cinsel postlardan daha önemli bisey bence.tuvalet eğitimine post acıyorum tek cevap gelmiyor,kadın pozisyon anlatıyor 30 yorum :))) anlatmak istediğim bu aslında
tarafından
Tabı hemen yazarlar, surda kocamı o sekılde etkıledım bu sekılde baktırdım yazanları taktık verenlerı gordum ben ya
0 oy
(2,430 puan) tarafından
Ortaya bi şey atıp aydınlığa kavusmadan post kapatanaa
tarafından
Ben cogu postu uydurma olarak goruyorum burda zaten
0 oy
(7,035 puan) tarafından
Postlarin uyariyla kapatılmasına sinir oluyorum 
tarafından
O yasaklandı aslında ama yıne çat dıye basıyolar uyarıyı
(7,035 puan) tarafından
Arlanmiyorlar işte admin hanım hangi birine yetisecegini şaşırmıştır şimdi boş boş uyarı veriyorlar
0 oy
tarafından
Her şeye uyarı verenlere aşırı sinir oluyorum 
tarafından
Yasak aslında dımı
tarafından
Evet ama dinleyen kim
0 oy
tarafından
Bir postta linclenince onunla ilgili başka bir post açanlara:)yok işte bana şöyle dedi bana böyle dedi. üstelik insanlar eski postu bilmeden hak veriyorlar:) 
tarafından
Bır de sey var kavga yzayınca ozelden bırbırlerıne yazıp sonra onu post olarak acanlar :D
tarafından
Ayy sanki lise çıkışında kavgaya gidiyrolar :)
0 oy
tarafından
Posta yorum yapıyorum ondan sonra dengesizin biri benim yorumama zıt yorum yapıyor sonra da saçmalıyor ark bu benim düşüncem sen kendi dusuncende bogul sinir oluyorum :D
tarafından
Aaaa yok oyle senın benım dusuncem :D herkes aynısını dusunucek saygı bekleme :D
tarafından
Valla kadın anlatmış derdini dedim hata üstüne hata aldirsaydin diye anneligime laf ediyor dengesiz ya :D post sahibi dese içim uanmaz
tarafından
Yanı ben artık o cocuk muhabbetıne sessız kalıyorum vok linc yedım cunku :D dogurup sonra burdan bıle kıyafet bez ıstedıkten sonra olsun bereketıyle gelır dıyolar :D
tarafından
Mantık mantık mantık. Arkadaş tamam esin kötü dovuyor sövüyor veya dünya iyisi paran yok ne diye iki uç yaparsın demi yaptın diyelim omur boyu o çocuğu niye parasizliga mahkum edersin benim dusuncem
0 oy
tarafından
En sevmediğim laftan anlamayan bakış açısı sınırlı algıları kapalı sürü psikolojisi kim ne yazıyosa peşine aynısını yazan tipler
tarafından
Ececım burası komple boyle :D
0 oy
tarafından
İnsanları dertlerinden vuranlarin ağzına el terliği yapistirasim var
(7,473 puan) tarafından
Tuvalet terligi daha iyi bence ;)
tarafından
Wc yazmıştım jsj
(7,473 puan) tarafından
Hahaha :)))
tarafından
Benım bu wc terlıgı deyınce kahverengı plastık terlık gelıyo aklıma mıdem kalkıyo :D

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 621 göst.
0 oy
11 cevap 545 göst.
15 Haziran 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 186 göst.
10 Mayıs 2022 Aile kategorisinde KEBELEK (1,745 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 289 göst.

396,406 soru