0 oy
521 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Çoğunuz benim sıkıntılarımı biliyorsunuz.  Kaç gündür rahatsızım ve annemde yiyip eve geçiyoruz. Kafamı kaldıramıyorum.  Nedense yemekteyken de kaynanam arıyor eşimi.  Neden bilmiyorum.  Ama tahmin ce babamdan çekindi. Balkona çıktı konuşmak için.  Bende birşeymi oldu diye bakmaya çıktım ÇAKTİRMAYİN. MERAKIM DAN CIKTIM ☺️. eşime Büşra niye yemek yapmıyor kaç akşamdir ordasiniz dedi eşimde Büşra iyi değil rahatsız.  Baldız saolsun yapıyor dedi. Şimdi olaya gelelim.   KAYNANAM. YARİN GEL BENİ AL BEN HEM BÜŞRAYİ BAKAYİM HEM YEMEKLERİ YAPAYIM Bİ KAÇ GÜN KALIRIM DEDİ AMACI BANA YERLEŞMEK.   EŞİMDE. GEREK YOK KİZİ KOMALİK YAPMAYAMİ NİYETİNİZ VAR DEDİ KAYNANAM SURATINA KAPATTI. EŞİMİN.  ☺️☺️☺️.      ARTIK YAPTIKLARI HERŞEYE GÜLÜP GEÇİYORUM UMURSAMIYORUM 

AMA MERAK EDİYORUM. 3 GUN ÖNCE BEDDUA EDEN BİR İNSAN BUGÜN NİYE BENİ BAKMAK İSTESİN 

11 Cevaplar

0 oy
(2,523 puan) tarafından
Ne garipler ya  ama eşin fazla mı çıkışmış sanki sonuçta annesi. Ve sana mı beddua etti ettiyse ne için etti 
tarafından
Canım ben canımın her istedini yiyemiyorum yasak diye kaynanam da sürekli Büşra sunu yapsın canım istedi bunu yapsın canım istedi diyor. Riskli gebelik geçiriyorum eşimde Büşra yapamaz dedi diye onun Allah belasını versin oğlumla arama girdi dedi
(2,523 puan) tarafından
Ne kadar ayıp ya  millet oğlum gelinim geçinsin mutlu olsun diyor  bunlar da nasıl ara bozsam diye düşünüyolar
tarafından
Hemde nasıl bugün bosaniyoruz desek kadın kurban keser
(2,523 puan) tarafından
Allah o fırsatı vermesin onlara inşallah
tarafından
Amin inşallah canım Allah razı olsun ❤️
-Reklam-
0 oy
(3,457 puan) tarafından

Ay kiskanmis kayınvaliden sizi esin ne güzel kapak yapmış oylee:woot:

tarafından
Başka türlü anlamiyor cnm saolsun
0 oy
(402 puan) tarafından
Sadece kıskançlığından
tarafından
Bende öyle düşünüyorum
0 oy
(4,152 puan) tarafından
Nie olacak  seni ve 9gluna annenenlere gitmesini onlemek icin tabi bence
tarafından
Aynn cnm
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Ohhh eşin ne güzel konuşmuş valla keşke benim eşimde anası beni evden kovarken konusssydı :))
tarafından
Benim eşimde sonradan neyin ne olduğunu öğrenenler den rabbim eşine de neyin ne olduğunu bildirsin seni savun sun inşallah
(3,419 puan) tarafından
Eşim herşeyi gördü canm ama yinede laf etmez ailesine o günde hiçbir şey demedi her gün başina kakıyorum ama
tarafından
Başına kalkma cnm sen usteledikce ters teper
0 oy
(2,938 puan) tarafından
Rabbım benim eşime de nasip etsin böylesini 
tarafından
Amin inşallah canım.
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Kaynanan neden senden nefret ediyr ?

Neden bu  buyük sorunlarimiz var?
tarafından
Hangi birini anlatayım ki 1 oğluna yakistirmiyor 2 sağlık sorunlarim var diye oğlumun paralarını yiyorsun diyor 3 en büyük tartışmamız. Abimin evi yüzünden çıktı. Bana abinin evi boş duruyor biz oturalım kira vermeyelim dediler bende izin vermedim ordan taktı bana kafayı.  4 eşim her ay kardeşine para veriyordu kocası çalışmıyor diye ben buna izin vermedim veremez 5 eltim sürekli eşimi arıyor du. Çocuğun bezi bitti çocuğun maması bitti çocuğa ayakkabı alıcam diye eşimden para istiyordu. Bende dayanamadım.  Eltime. O çocugu eşimden kazandiysan zahmet etme ben bakayım dedim eşimi gece görüntülü arıyor du tartisma çıkardım.   Daha neler neler.
(4,101 puan) tarafından
Ufff okurken sinirlendim baginizi kesmeniz iyi olmş
tarafından
Yine ben saygısızlık etmeme ye çalışıyorum cnm eşim yeterince cevap veriyor.
(4,101 puan) tarafından
Esinin cevap vermesi daha iyi cnm sen sadece uzaktan izlee
tarafından
Teşekkür ederim cnm öyle yapıyorum. Çünkü şimdi ben sert cikisirsam. Kötü konuşurum.  Bu sefer ben eşimin gözünde suçlu olurum.  İnsan oğlu. Ne olacak belli olmaz
0 oy
(5,323 puan) tarafından
Enişte bey vurmuş gol olmuş :D
tarafından
Çok güzel gol oldu cnm 90 dan ☺️
(5,323 puan) tarafından
Neler çektiriyorlar sana, cehennem ateşi onları çağırıyor resmen. Yarın birgün onların sağlam kalacağı ne malummus acep anlaşmaları mi varmis engelli olmayacaklarına dair. Pislik insanlar gercekten
tarafından
Rabbim görüyor cnm. 3 sene önce sine kadar bende çok sağlıkliydim. Eşimle beraber sevgiliyken rahatsizlandim bunlar başıma geldi. Ben eşime çok yalvardım ayrılalım diye kabul etmedi. Annemin evine kadar geldi annem de eşimle çok konuştu. Oğlum bak şimdi sevgilisjniz. Evlenince kızım ağır gelir sana yeni emeliyat oldu filan ama eşimin tek kelimesi beni o masaya oturmama sebeb oldu. Benim başıma gelseydi sen beni bırakacak mıydın dedi bende filim koptu.   Tamm dedim
(5,323 puan) tarafından
Güzel kalbinizin ekmeğini yiyin inşallah sizinle ugrasamasinlar ❣️
0 oy
tarafından
Meraktandir canm meraktan yoksa neden baksn ohhh iyi ypmis eşinde ... bide büşra mahkeme vardi ne oldu canm kızla ugrasmaktan soramadm sna a
tarafından
Mahkeme tamamen para cezası na çevrildi. Bana itiraz hakkı sunuldu dilekçe verebilirsiniz dendi ama ben itiraz etmiyecem.  Rabbime havele ediyorum.    Rabbimin terazi si asla şaşmaz. Gebeliğim riskli zaten onların yüzünden kızımı kaybettim. Bide oğluma birşey olursa yaşayamam
0 oy
(262 puan) tarafından

Sorununuz ne bilmiyorum ben ama esin güzel bir dille geri çevirebilirdi aslında gerek yok falan pek olmamış anne burada daha rahat ediyor heralde sonra gelirsin deseydi daha iyiydi. 

Annesine saygısı olmayanın kimseye olmaz malesef
tarafından
Boş kelime bu biz kızımı zi toprağa verdik onlar yüzünden. Ne Hastane ye ne cenazeye geldiler benim kızımın cenaze günü davul zurna eşliğinde düğün yaptılar.     Valla Rabbime şükürler olsun ki eşimin bana benim eşime saygım sonsuz.   Kim olursa olsun. Saygı hak edene
(262 puan) tarafından
Dediğim gibi meselenizi bilmiyorum basınız sağolsun hakeden insana tabiki yapılır. Eğer dediğiniz gibi kızınız onlar yüzünden öldüyse ( bu nasıl oluyor pek anlamadım ) haketmis derim o zaman
0 oy
(61 puan) tarafından

Canım olaylarınızı tam bilmiyorum ama yorumlardan okuduğum kadarıyla sen haklısın. Seni çok iyi anlıyorum çünkü aynılarını annem de yaşadı. Huylu huyundan vazgeçmez kaynananı en iyi sen tanırsın bilirsin. Eşinin seni koruması, yanında olması çok güzel bi şey benim babamın yapmadığı şeyler bunlar:dizzy: Rabbim mutluluğunuzu daim etsin kem gözlerden korusun sizi.<3

İlgili sorular

0 oy
38 cevap 590 göst.
0 oy
3 cevap 676 göst.
4 Haziran 2020 Aile kategorisinde Beyzanur (845 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 68 göst.
17 Kasım 2022 Aile kategorisinde Yeni evli1 (1,629 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı