0 oy
511 göst.
Aile kategorisinde (2,379 puan) tarafından
Kızlar.burda çok yorumlar yapıldı eski postlarimi bilmeyip bana yürüyen çok oldu anadır o telefon alınmaz diye bilip bilmeden yetişemedim artık eşim anneme sürpriz yapmış internetten almış telefon u4100 e .. aldım ben dedi sasirodm annemde çok sevindim dedi böylelikle bu mevzu da kapandı internetten almadan telefoncu dan alsaydık demiştin ona 

10 Cevaplar

+2 oy
(3,764 puan) tarafından
Valla bilemiyorum bende anneyim eğer çocuğum çocuğuma bak dese bi karşılık beklemem ona birşeyler kitlemeye çalışmam ufak tefek şeyleri kabul ederim ama borcu harcı varsa geçim zorsa hiç almam bile ben imkanım varsa doldurur ona götürürüm ailemden böyle gördüm çünkü bence olması gereken de bu. Seni linçlemişler ama mesela iş eşin annesine dönse herkes haklısın neden alıyor torunu tabi baksın şöyle böyle derdi. Buraya ne mutluluğunu ne derdini açmıcaksın bacım dert başkasının olunca herkes bol keseden atıyor
(2,379 puan) tarafından
Öyle cnm öyle diğer yorumlarınızda okuduysan anneme yaptıklarımı ve bana karşı davranışını normal insan anlar neden ofladigimi burdakiler ahkem kesmeye bayılır yok bakmak zorunda degl yok şöyle yok böyle ne alakası var dert anlatiyoruz rahatsz oluyoruz ne var bunda  wlla herşeyi kitlemeye çalışıyor ben plan yapmışım kart çok geliyor diye eylülden sonra kızıma oda Alcam balkona dolap yaptrcam kendime alacaklarm kızıma alacaklarim pijama.su bu var
(3,764 puan) tarafından
Evet herşey masraf ve her masraf gerçekten çok pahalı. Ben anne olarak söylüyorum ki ben torunuma bakmak zorundayım gerçekten imkanım varsa bakarım neden yabancı insanların eline bırakıyım. Mesela anne baba yaşlanınca evlat bakmak zorunda değil mi ? Aynı şey bence. Annenin babanın hakkı ödenmez ama evlat olarak bizim hiç bişeye hakkımız yok mu ? Bu dinen de mantiken de çok doğru gelmiyor bana o yüzden sana hak veriyorum. Eşinin senden habersiz böyle bişey yapmasını da doğru bulmuyorum.
-Reklam-
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Hayırlı olsun canım güle güle kullansın.
(2,379 puan) tarafından
Saol cnm
0 oy
(4,888 puan) tarafından
Eşin senden daha düşünceliymiş..
(2,379 puan) tarafından
Düşüncesiz Lille alakaso yok bunun durum bambaşka
(4,888 puan) tarafından
Birçok postunu okudum.
(2,379 puan) tarafından
Ozmn farklı çerçeveden bakıyorsunuz eşim almış saolsun sevindim diyor annem bize herşeyi aldırmaya calismasindan bıktım maddi manevi yıllardır destek atıyorum bikmam normal deglmi her çöpü bana aldırdı binada gönlüm yok dogald.eglmi önümde bir şuur alinacaks atılacak var arabamiz bozuluyor tamir edilecek ya daha neler neler ,
0 oy
(7,224 puan) tarafından
Kız senin bu annenle ile sorunların ne zaman bitecek:) ikinizde çatlak kadinlarsiniz :) hayat kısa boşver iyi yapmışsın güle güle kullansin
(2,379 puan) tarafından
Oooo benim salaklgim saflığın iş bilmemezligim neler neler
(48,906 puan) tarafından
yok bizim hakaret yok ufak sebepten küseriz hatta bekarken disari cikarken diyoduk kusecekmiyiz anahtar alalim ikimizde diye ☺️(bir kere almamisti annem yolda kusmustuk )
(2,515 puan) tarafından
Sorun sende değil annen birazcık sana karşı ılımlı olsa büyüktür kendince doğruyu göstermek ister bunu güzel dille söylese belki de sorun kalmayacak sen belki o bir ister sen 10 yapmak gelir ama hem beğenmeyip hemd sürekli bişi istemesi seni sinir ediyo
Belki oda annesiyle ilişkisi öyleydi bilemeyiz ki
Bu saatten sonra değişmez böyle kabul et
Yada de benim hakkımda.yorum yapman benim hoşuma gitmiyo ilişkimizi zarar veriyo sevgi bağını zedeliyor belki biraz durur
(2,379 puan) tarafından
Aynen cnm yemin ederim psikojik rahatsız begenmemesini gerektirecek bı durumum yok isyerndekiler bana fikir sorar beğenir aldıklarımi ben AA desem kaba konuşma der herkeste bilir kibar olduğumu yani takıntılı etkilenir hemen onun kızı şunu yapmış fln filan ee anne bizde yaptık noldu sürekli istiyor surdan borcumu odesen şuraya sen ver Ivana ativer ne borcu bitiyor ne isteği çok para yedirdim anneme çok artık og geliyor telefon da aldım yıllar önce kontrolde aldım babam a yüklensin banane iki maaş giriyor evlerine ona göre harcadın annem yuzudnen birikim yapamıyorum aldık artık telefonumda hala yavrum ne gerek vardı sizin de size göre yok çok sevindim dio kocama  kartı vb vereym demiş ama eşim kabul etmemiş eşimde diyorki blöf yapıyor annen diyor ..ya annemin duracağı yok sabahına karışma derim öğlene başka kon ubulur elestirr öğün pantolon giyidm o ne öyle her tarafın belli diyo begenilnicek kızların kıyafetini beğeniyor anneme bak yapma tahrik etme aklımı geride bırakma dedgm halde devam eder
(2,515 puan) tarafından
Bir an önce çocukların hayırlısıyla buyuse de biraz olsn mesafe girse aranıza sana da çok iyi gelecek anlaşılan bir yandan çalışıp yoruluyorsun bir yandan annenin stresini yaşıyorsun
Kayınvaliden nasıl cnm olmadı biraz onla mi goturseniz çocuk bakımını
0 oy
(692 puan) tarafından
Ben seni anlıyorum canım insan ana baba oldumu evladinida düşünmeli mesela benim babamda senin annenin aynısı cebinde dolu para ama gel gelelim telefon ister kontör ister onu ister bunu ister olsa amenna veririm ama yok olmayınca isteyince insanın zoruna gidiyor 
(2,379 puan) tarafından
Öyle cnm böyle acımasız merhametsiz olduğu aklıma geliyor eşimi çok fena eleştirmenleri beni öyle yerin dibine sokmaları suçum yokken bela okumaları yani beni kullandığını hissedyrm nasılsa ezgnn yüzü yumuşak hakarette ediyorum agzinada edyrm dedgimide.yaptiriyorum düşüncesinde ya ona kızıyorum başka bı anne düşünür ihtiyaçları çok kaç yaşına geldim sürekli para talep etmeyim zaten bana bakiyolar.yeteri kadar baktılar demiyor paso gözü parada çok hırslı boş eviyo parayı nerden bedava alsam cebimde 50 TL olsa versem bayıla bayıla alır bu hallerine kziiyorum bozuk param olsa.alir olsun kızım harçlık yap demez 50 ye bile minnet ediyor parası oolmasa laf.ypmam bir şuur degisecegimiz edeceğimiz var ben artık anneme para aktarmak istemiyorum bunun neresi tuhaf bankada benm.sayemde birikim yaptı
(692 puan) tarafından
Çok haklısın canım ama sen herşey yaptın ya Allah görüyor burda yazılanları takma  onlar bilip bilmeden yorum yaparlar umursama Allah annenede  hidayet versin bakacak torununa tabiki ama bunun karşılığı olmaması lazım herşey yapiyosun daha napasin ki  evlatlık görevini yapmışsın daha kullanılmak çok kötü birşey ben bunu biliyorum sana da hak veriyorum
(2,379 puan) tarafından
Öyle cnm eğer kziginliklarim olmasa ki olduğu halde annem bı laf desin nekadar kizarsam kızıyım onu yerine getirmeyimce içim rahat etmiyor yatsın kalksın sukretsin ben gibi evladı var hipnoz edilmiş gibiyim canım mesela annemi gezdirmek çekmiyor ezgi şuraya mi gotursen bizi der atlarım hemen canım şunu çekti lokantadan söylesek mi der atlarım bahçeyi donatirim daha napym kizidigm halde dedgini yaparım ama artık birikim ve kendi evime biseyler almak çocuklarıma güzel yatak arabamız değişmesi lazm ben eksi hesaptan cikamyrm 8 ay oldu baslayali hala devm 13yikdirda çalışıyorum daha napym ..başka zaman bana bukadar kötü fvranip lohusaligimin kötü geçmesine sebep olmasa ve psiklji baskı şiddet tahrik etme psikojmi bozmaya kadar gitti bu laf olmasa burda anlatmam bile telefon istedi düşüncesiz diye alırım 400 500 lafı olmaz feda olsun ama kırgınlığım çok aldık artık ins hayırlı bı şekilde kullanır esiminde ilgilenip aldığında sevindim annemin sevindgiinede sevindim
(692 puan) tarafından
Sen iyi birisin canım Allah senden razı olsun inşallah  annende umarım kıymetini anlar guzelim
(2,379 puan) tarafından
İns cnm bikere anneme kıymetini anla.dedydim aldınyaptin die tapacakmym.sna demişti bana yaa daha neler neler saol cnm Allh razı olsun
0 oy
(2,536 puan) tarafından
Bakıcıya 2 çocuğa 4000 verecektin annen bakıyor burda telefon bahsini bu kadar abartman  saçmaydı zaten annen demeden senin düşünüp alman gerekirdi zaten eşin daha düşünceliymiş kesinlikle.
(2,379 puan) tarafından
Ne alakası var be ben mecbrmuuum anneme telefon almaya yıllardır maddi manevi verdim kendimden zorunlu bı şekilde telefon almak istemiyorum sanki çok kötü durumdalar durumlarında iyi annem sürekli yontma peşinde cebimde.50 TL olsa alma peşinde dusncellikle.ne alakası var alttan alta sürekli söyleme sinir bozuucu düşüncesiz kadın babam emekli ama çalışıyor  beni anlamayanlara yorum yapmicak bence saçma değil daha öncesinde anneme maddi manevi yagdirdim resmen siz ilk defa bişey alıyorum falan mı saniyorsunuz telefonun ucuz olduğu zamanlarda 500 TL parayken yine ben aldım
(2,536 puan) tarafından
Madem annenin karakteri bu kadar kötü o zaman çocuklarını da böyle birine baktırtma kısa ve net. Nokta .
(2,379 puan) tarafından
Yo kisave net değil kalıplaşmış cümle ha tmm haklsnz sokağa atayım ozmn alla alla boş yorum yapmayın ltfen çekilin kenara
0 oy
(48,906 puan) tarafından
gule gule kullansın canim 
(2,379 puan) tarafından
Aynen öyle yapcaz eskiyi konuşmak bana şunu yaptı demek rahatlatıyor ama gerçek hayatta da üzüyor sanki yıpratıyor çocuklarım ortada değil ona surketcen ve anneme eskisi gibi sıcak deglm böyle bı sevecenligim kalmıyor yavrum sana şunu yaptım seversin ye kendine bak diyor ama yok bana artık iyi gelmiyor bide takik bı bak nasl kurumuş diyor çocukları bırakmaya gttim yani nye takıyorsun kurutan sensin beni 45 kiloda deglmii sadece doğumdan itibaren 65den 57 e düştüm ..wlla bugün öyle yoruldum ki ise gitmeyi dört gözle bekledim bana diyorki bana getir çocuklar anne iiki çocuk hazırlanması hazirlamm zor oluyor gel diyorum burda çocuklarla oynarlar diyo çok zorlanyrm evden 2bucuk oulyor zor cikiyorum elim kolum dolu kolum duruyor artık yarın gel getirmem fln çocukları dedim öldüm yemin ederm
(48,906 puan) tarafından
sogukluk girince oyle oluyo annende rahatina düşkün belli
(2,379 puan) tarafından
Belli aynen bak bana ne msj atmış maaş kartını vermicenmi die :))) ins eleştiren arkdslar okuyodur anne eksi hesaptayim eksiden harca dedim ki harcayamazda kredi kartı ödedim 200 TL kaldı 2.5da borclandim
(48,906 puan) tarafından
anneninki yuzsuzluk artık
(2,379 puan) tarafından
Kız neler neler daha bugün kreşe gitcektik yarında olabilirdi ama bugün gidecektik görmeye ,neyse annem bugün gece tatile cikicak Antalya ya ,bende bugu ntelefon gleirmiki diye düşünürken kapı çaldı eşim dediki bugün gelir kesin neyse annemler.halledemezler dedim annemin eve uğradık telefonunu aldık telefoncuya gttik hattı eskiymis ben burda denerim calismazsa benim sorunum değil dedi , tmm kabul dedim hat taktı olmadı ordan ekran koruyucu ve altına kılıf aldım  başka telefoncuya gttik hat annemin üstüne deglmis bende annemin kimligide al demstim tutturdulsr babamızin kimliğini getirin diye ben birazcık sinirlendim anneme babam halletse olmazmi geç kaldık dedim o nasıl anladın tüh fln dedi hem içim rahat etmedi artık eşimi yolladım 2.kez git babamın kimlik al .neyse aldı geldi yaptık telefonnda instgramina kadar hallettik ayarladık diyeceğim şu uzattım lafı bugünün sabahında ne dedi tatile gidicem millet in kızı gelini neler yapıyor benim sana yok dudağım uçuğu gitmedi wlla su yaptiklwrima karşılık ( telefon aldı ya eşim) hala memnun değilsen pes dedim naptın bana napiverdin bişey yaptgini mi sanion dio emine nin gleini tatile gidecek die kek yapmış börek yapmış biri evini supurmus aman verirlerse yerim vermezlerse yemem dio neyse telefon işini hallettikten snra abur cubur aldık anneme çıkardım yemin ederm 2cocukla canım ckiyor kocasi evde calsiiyorum die akşama kadar uyuyo ben napym yinede gönül kirmiyorum çocukları kendi evinde bakıyor burda rahat ediyorum die bana zulüm getir götür çocuklarım evini ozluyor
0 oy
tarafından
Güle güle kullansın 
0 oy
(2,515 puan) tarafından
Hayırli olsn
0 oy
tarafından
Hayırlı olsun umarım ananın yeni istekleri cortlamaz bende anandie alacaksin diyenlerden değilim maalesef.madem o anacsende evlatsin her şey karşılıklı 
(2,379 puan) tarafından
Zortladi ben burdakilere bunu anlayamıyorum annem diyorki maaş kartını vermicenmi diyor daha önce verdim ua eksi hesaptaym kendi dolu alacaklarim var yırtık terlikle geziyorum esimin kartta patladı herşey ateş pahası daha da doymuyo bebelerime bakiom harcadın die dusunuyo vermek istemiyorum artık dedim nakit yok eksi hesap var ordan harca dedm artık ya sinir edio beni yemin ederm alacaklarim eksiklerim dolu bitmiyor anlamıyor bide annemin harcadıkları öde yoruluyorum
tarafından
Allah yardımcın olsun canım zor yanı böyle biri ile uğraşmak

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 569 göst.
31 Mart 2021 Aile kategorisinde Erceyl (379 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 284 göst.
5 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Prensesp (7,532 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 270 göst.
8 Mart 2024 Alışveriş-Hediye kategorisinde orbanesara (914 puan) tarafından soruldu
+2 oy
24 cevap 827 göst.
1 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

383,036 soru

11,465,589 cevap

35,065 kullanıcı

...