0 oy
620 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kendimi bugece çok istiyorum ama iki çocuğum var benim için dua edermisiniz 

15 Cevaplar

+1 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
Eşin sana iftira atıyorsa demekki senin bu imtihanın ve eğer sabredersen çok güzel mükafat alacaksın canım iftira atan bu dünyada da ahirette de yzuu gülmez yanar 
tarafından
Bu bir savaş ve kazanan sen olucaksin unutma lütfen şu saçmalıktan da uzaklaş
tarafından
Gerçekten yoruldum 15 yaşında kadın oldum 16 yaşında  anne oldum şuan 21 yaşındayım yaşadıklarım çok ağır geliyor bana 4 sene boyunca hep aldatıldım 1 sene boyunca terk edildim hep şiddet gördüm  artık yaşamak istemiyorum eşim denecek köpek beni tehdit ediyor diyor gelecem seni dogruyacam  senin kolunu kesecek falan
tarafından
Adi serefsz ya birşey yapamaz canım ailen arkanda mi . Bide işte tam bu caresizlikte dua et Rabbime sığın Allah'ım kalbine ferahlık versin .
tarafından
Ailemm arkamda durmuyor eşim kuzenim olduğu için babamada söyledim bir gün cenazem kapına gelirse yalanda ağlama die
tarafından
Allah korusun o bk yolunda ölür inşallah canım sen dua et bak nasıl için ferahliyor rabbim evlatlarını sana seni de evlatlarına bağışlasın
-Reklam-
0 oy
(48,704 puan) tarafından
intihar çözüm.olsaydi herkes kendini öldürurdu agir sinavdan geciyo olabilirsin de evladini dusunmen lazım Allah yardımcın olsun 
tarafından
Sağol ikbalim ama dayanmiyorum eşim bana iftira atıyor zoruma cok gidiyor cesaretimi toplayıp tam kendimi. Camda atacam ama  bakıyorum çocuklarım uyumuş
(7,972 puan) tarafından
Kız saçmalama kafayımi yedin sennn git elini yüzünü yıka bir kendine gel abdest al namaz kıl şeytan sana vesvese veriyor resmen
(48,704 puan) tarafından
al abdestini cek euzubesmeleni kuran oku yada dinle
bakara suresi dinle felak nas dinle seytani uzaklastir yanindan
sana iftira atan biri için ölmek cok sacma degil mi onun o kotu karakterine inat ayakta kal onun.istedigide seni uzmek ezmekse sende dimdik ayakta dur ki o üzülsün
(1,170 puan) tarafından
madem iftira atiyor bunu duzeltmeye isbatlamaya calissana canim intihar edince bak sucluydu zaten kacti olacak yazik degil mi hem cocuklarina hem senin gencligine he bide baktin olmuyor bosan cocuklarinla guzel temiz bir gelecek kur kendine hicbir erkege degmez
0 oy
(7,972 puan) tarafından
İntihar edince nolcak çocukların. Annesiz kalıcak yazık günah değilmi saçma sapan şeyler yapmayın 
tarafından
Bilmiyorum hiç iyi değilim
0 oy
tarafından
Eger anneysen yok oyle intihat etme istedi falan git elini yuzunu yika kendine gel..  cocuklarini buyut , kendi hayatlarini ellerine ver ondan sonra ne istiyorsan yap..
tarafından
Benide bağlayan tek şey cocuklarim
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Neden bu düşüncedesin canım anlat rahatla dök içini belki birimiz sana yardımcı oluruz
tarafından
Ya eşimle boşanma aşamasındayim gerçekten yoruldum bana iftira atıyor diyor sen başka biri ile ilişkiye gitmişim ama yemin ederim öyle bir şey yok Allah'ta sahidim
(12,856 puan) tarafından
Sen gerçeği biliyorsun bırak inanmazsa inanmasın şimdi kendini öldürsen zaten başka biri ile birlikte oldu dayanamayıp intihar etti derse arkandan çocuklarına da bunu derse
Lütfen mantıklı düşün sen biliyorsun doğrusunu bunun için çocuklarını annesiz bırakmaya değecek mi
0 oy
(163 puan) tarafından
La havle vela kuvvete illa billahil alüyyül azim cek oku bol bol niye öyle düşünüyorsun allahın verdiği canı allah'tan başka kimse alamaz onun günahını nasıl cekeceksin 2.si 2 tane yavrun varmış onlar sensiz napcak anne diye seni istemiceklermi kim bakacak onlara
(163 puan) tarafından
O mu istiyor boşanmayı niye boşanıyorsunuz
tarafından
Evet o istiyor zaten bende istiyorum  anlasamiyoruz
(163 puan) tarafından
Tamam istemiyorsa boşan ailen yanında mi onlar ne dıyor
tarafından
O adam şuan askerde  ailem yanımda durmuyr eşim kuzenim olduğu için insalah biran önce bosaniriz boşansamda bu adam beni yasatmaz
(163 puan) tarafından
Ee kuzenin seni.istemıyor iftira atıyor ailen niye sahip çıkmıyor ne yapcakmişınya sen böyle demedimmi ailene ben ne yapcam diye Allah yardımcın olsun canım ne dıyelim
0 oy
(4,974 puan) tarafından
Sakın yapma öyle birşey o iki çocuğunu sefil ve boynu bükük bırakma 
tarafından
Ya inşallah bir an önce  sabah olur sabahtan beri camın kenarindayim kendimi çok atmak istiyorum ama arkama dönünce çocuklarım uyuyor yapamıyorum
tarafından
Saçmalama aslı ya olur mu öyle şey
(4,974 puan) tarafından
Sabret her gecenin bir sabahı var Allah büyük sanada gün doğar elbet pes etme ve değmeyecek insan için çocuklarını yetim bırakma kalk git coxuklarina sarıl ve uyu
(163 puan) tarafından
Allaha sığın dua et intihar çözüm degil
tarafından
Öf yarabim sen aklıma mukayet ol
0 oy
(2,705 puan) tarafından
Kalk abdest al sukur namazı kıl yada bıseyler oku dua et sılkelen
tarafından
Halim yok çok yorgunum  ayağa kalkacak gücüm yok
(2,705 puan) tarafından
Sen bılırsın canm seytan dürtüyor senı
0 oy
(13,047 puan) tarafından
Sana bir şey olunca çocuklar ne olacak 

Ve kömür boyu annem bizi bırakıp gitti diye dusunecekeler 
tarafından
İşte sırf oar için saatlerce düşünüyorum yoksa hiç düşünmeden kendimi öldurumdum
0 oy
(4,390 puan) tarafından
Allah şeytanın şerrinden korusun. Unutmayın! intihar hem bu dünyadan, hemde öbür dünyadan olmak demektir. Rabbim bizlere hidayet ihsan eylesin.
0 oy
(362 puan) tarafından
Yaşamdan ziyade hayatından fazlalıkları çıkarsan mesela kangren olmuş uzvu kes ve önüne bak belkie benim imtihanım senden daha zor peygamber efendimiz gibi 5evlat verdin mi Kendi elinle toprağa sevdiğini kaybettin mi yada oturduğun yerden atılıp sığıntı görüldüğün yerde taslandin mi akrabaların zulüm ettimi fakirlikten 3gun su ile oruç tuttun mu hastalık ölüm vakti geldiğinde ateşler içinde can verirken ey azrail ümmetimin de ölüm acisini bana yükle onlar buna dayanamaz diyen peygamber efendimize bu sözlerinle ümmet olabilir misin hadi bunları da geç sen annesin korumak zorunda olduğun canların var sen bu ölüm işini ölüme kendini en yakın hisseden kanser yada yatağa bağlı can acısı çekenlere sor bakalım onlar evlatlarından ayrılma düşüncesi ile ağlarken Allah'ım beni yaşat evlatlarimi bana beni onlara bağışla derken senin evlatlarını dünyada cehenneme atmaya hakkın varmı bu dünyada evlatlarimizi cennete hazırlamak görevimiz ona dinini öğretmek sen olmasan sagda solda büyüde tecavüze ugrasa madde bağımlılığı yaşasa daha birsuru şey gelebilir onların başına az önce kiyametle ilgili rüya gördüm haddim değil ama kabirlerde insanlar ne azaplar çekiyor Allah kendinizi oldurmeyiniz ben kuluma kaldıracağı dan fazla yük yüklemem diyor kendi canına koyan nasıl intihar ettiyse öyle azap görür kalk 2rekaf namaz şükür namazı kıl sadece sana evlat can sağlık yemek verdiği için  
0 oy
tarafından
Annesin sen kendine gel canım 
0 oy
tarafından
Derdin sıkıntın ne bilmiyorum ama Allah'ım içine iyiliklerle güzelliklerle doldursun abdestini al dua et biraz İnan için rahat eder
0 oy
(2,014 puan) tarafından
Değermi öyle bi karaktersiz için çocuklarını annesiz bırakmaya. 
0 oy
tarafından
Çok saçma insanlarsiniz yemin ederim yaa böyle postlardan nefret ediyorum hemen ufacık birşeyde yok boşanacam Yok intihar edecem git öldür kendini iyi *** yiyecek sin sanki one boktur  iftira atsın ne olmuş Allah biliyor ya aklınız varsa kimseyi götünuzeee takmayın bittiiiiii.

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 257 göst.
2 Mart 2022 Aile kategorisinde Defneee.. (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 186 göst.
7 Kasım 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 129 göst.
21 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 654 göst.