0 oy
663 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yavv saat kac olmus esimin kuzeni ariyor abi hasi gelmiyon mu oyun oynamaya erken niye ciktin diye su berkarlarin halden anlamamasi yok mu beni deli ediyor zaten dengesiz bebenin teki hic sevmiyorum iyiyce kıl oluyorum hergun    mesaj atiyor abi hadi oyuna gel abi hadi diye biraz insanda dusunce olur ya adam evlimi  barklmi saat kac olmus hic hhic dusunce yok 

8 Cevaplar

0 oy
(18 puan) tarafından
Eşinin haberi yokken onu telefonundan engelle gitsin eşin öğrendiğinde benim haberim yok dersin:)
tarafından
Kiz oyuna giriyor dc mi ne halt varsa oradan konusyorlar oyun olmadigi zaman ariyor oyunada hergun giriyor esim .d der abi niye engelldn diye engeli acar bi ise yaramaz .d cocugun annesine kadar soyledim yenge oglunu uyar geceleri arayipta oyuna cagrmasn dedm ama yok cocuk cok dengesz bogasm geliyor
(18 puan) tarafından
Ayyy böyle cahil insanlarla uğraşmak zor ya Allah yardımcın olsun inşallah
-Reklam-
0 oy
(501 puan) tarafından
Sürekli yapıyorsa ikaz et bence 
tarafından
Cocuk biraz dengesiz onunla muhatp olmuyorum annesine babasina soyledim uyardilar ama nafile
0 oy
(12 puan) tarafından
Insanlarda düşünce yok canım aynı sorun bizde de var allah hayır etsin sonumuzu
tarafından
Amin canim benimm
0 oy
(162 puan) tarafından
Benimkide arada gider oyun oynamaya eve geldigindede mutlaka ararlar eve girince gtmez ama gelmeden ararsalar gider bekleki gelsin insan cok üzülüyor 
tarafından
Yok canm bnm esimle  oyle bi sorunum yok cunku anlatsk belirli saatlerle oynuyo aksatmiyor o saati
0 oy
(95 puan) tarafından
Sadece kuzen de değil kocanda da düşünce yok gitmeyen adam gitmez her çağırdığında gidiyosa eşin de gitmek iştir belliki canım 
tarafından
Yok kiz gitmedi zatende ben cocuga gicik oldum esimin oyun saatleri var aksam 9 dan 12 ye kadar oyle anlastk esimle
(95 puan) tarafından
Kız benimki hiç gidemez dün çalışıyordu aradı cumartesi günü hamama gidelim diye konuştuk arkadaşlarla ne diyon dedi
Düşünmem gerek dedim hâlâ da karar vermedim valla al eline senden korksun biraz
0 oy
tarafından
Benimde en sinir olduğum şeylerden bi tanesi esimin de bi kuzeni var önceden gece 2 3 saat kaç olursa olsun arardı bide çağırırdı eşim yüz vermiyordu Allahtan bide her pislik var bunda da
tarafından
Vallha ya iyiyce gicik etti cocuk beni
0 oy
(7,193 puan) tarafından
Kocan görmeden sil mesajları :) 
tarafından
Ahahah :D belirli saatleri var onun disinda oynamiyor zaten ama bn cocuga sinirlendm
(7,193 puan) tarafından
Bende de var öyle bir bela da ben çok şükür allem edip kallem edip engel oluyorm darısı senin başına canım :)

İlgili bir soru bulunamadı

379,893 soru

11,372,386 cevap

34,855 kullanıcı

...