0 oy
1,021 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen hafta sonu ailecek yazlığa gttik  üç aydır getirmemisdi . Bir akşam durduk ertesi gün eğlendik derken resim cekilemdik akşamı annesi babası geldi yanımıza zaten ondan sonra oğlumu zor gördüm emmeede felan kadına elimi verdim kolumu aldı resmen aldı çocuğu git kocanla denize gir dedi hadi gidim dedim bişi olursa seslenirler çocuğum rahatsız oluyor ben hissediyorum ama bekliyorum bana ihtiyaçları varmı diye yok banamisin demiyor şişme havuza bindirdi geziyor suda yaklaşıyorum çocuğu benden kaçırıyor dudakları suda mosmor olmuş titriyor sudanda çıkarmıyor illa oynucak ben gttikce uzaklaşıyor eside resim çekiyor geldim yanlarına benide çekiyor zannediyorum kadrajdayim eşim annesi babası oğlum var ama ben yokum varsada silmiş. Ve sahilde herkese oğlumu mayasuz gösteriyorlar orasını. Bu iki gün sürdü çocuğu zorla uyutmalar karpuzu sevmediği halde yedirmeye çalışmalar evde işlerim bitiyor emzirmeye diye oğlumu alicam kadin ayağına yatırmış ayaklarını ayağının arasına sokmus kollarını sımsıkı tutmuş sınırlı uyutuyor istiyorki sütten kesilsin istediği zaman alabilesin çocuğumu vermiyor çocuğu git kocanın yanına sarıl uyuyun ben acıkınca yatırırım yanına yok bensiz uyumaz uyumadı da hep ağladı nys ben eşimin telefonun da oğlumm diye albüm yapmış ben yokum olduğum resimleri kirpmis normalde de atarım vardı hele albumumjuz silmiş 2018den beri olani oğlumun albumunde pipisi var yani neden oğlunun pipisini öyle çeker de millete gösterir atarsın bana biraz tuhaf geldi erkek evlatları olanlar saklarmis onunda vardı babası bana atmisdi sünnet olduğu zmnlaro ne alakaysa kız gbi yetistirirmisim küfür de edicekmis pipisini de gisterocekmis yani ben içine girmeden böyle şeyleri hoş bulmuyordum halada öyle o yüzden sildim  müstehcen resmi  biraz karışık olduya kusura bakmayın varmı aranızda dışlanmış ilgisiz bir eş ve oğlunun pipisinnjn resmini hergun çeken 

31 Cevaplar

0 oy
(1,939 puan) tarafından
Niye çocuğu ona bırakıyorsunuz ki? Alınırsa kırılırsa kırılsın alın çocuğunuzu. Dudakları morarmış diyorsunuz niye bir şey demediniz?
(101 puan) tarafından
Çok bakmak istiyor babaannesi ileride onu sevmiyecegini düşünüyor vermediğim zamanlar. Çocuk büyütmüş ben çok biliyor musum o yüzden bisyi yok diyor vermediki
-Reklam-
0 oy
(1,140 puan) tarafından
Yani neden bunlara sustun ki ? Çocuğun dudakları morarmış üşüyor diyorsun hala tutup ta çocuk üşümüş deyip alıp goturmuyorsun.nasil göz yumabiliyorsun.böyle ausarsan ilerde daha neler yaparlar.ben normalde içe kapanık bir tipim cevap veremezdim.sonra çocuğuma zarar olan şeyleri yapmaya başladılar bağırdım bile en sonunda.

Susma o çocuk senin çocuğun.kim olursa olsun koruman gerek
(101 puan) tarafından
Biliyorum çok aptalik ettim ediyorum da bu akşam dugunden dönüşte uğradık yazlıktan gelmişler gtmedik bu sefer kendilerince plan yapıp hafta da gidicez diyorlar sonra eşimle kavga ediyoruz benim adıma da karar verdikleri için anası çok bilmiş çocuk bişi diyor aa nu konuşuyor çok konuşkan olucak demelere başlıyor kendini tatmin ediyor mutfağa gidiyor yemek veriyor tok dememe rağmen napmam lazım daha bilmiyorum ki
0 oy
(1,352 puan) tarafından
Kız bide gelmiş bunu burda soruyor musun ben orda kaynana değil kim olursa olsun yırtarım ya okurken çıldırdım resmen 
(101 puan) tarafından
İnan bazen benimde yapasim geliyor kavgs ediyoruz kendini yırtıyor
0 oy
(27,352 puan) tarafından

Allah aşkına uzak dur su kadindan 

(101 puan) tarafından
Elimden gelse yüzünü görmem eşim gelmiş ailesinin üst katı bosmus oraya taşınalim delirttilrler beni
0 oy
(473 puan) tarafından
Çocuğu sizden çektiği zaman , gidin kucaklayıp alın cocugunuzu ve hayırdır noluyo falan diye tepki gösterin.Sinir diye bişey kalmamış.Cocugu senden nasıl kaçırır , annesisin alman gerekiyorsa alırsın cocugunu , ayrıca kocanla sarılıp uyumana o mu karar verecek ? Zaten anlattiiginiza göre çocuk da keyif almiyor , baksana zorla yemek yediriyormus.Valla çocuğuma yaptırmam böyle biseyi , kaynana değil karşımda ordu olsa farketmez , tut al çocuğunu verme kim karışabilir ?Ayrıca müstehcen yerlerini de foto falan çektirme , kime gönderiyorlar bunları ? Bu devirde , bu çağda nasıl bir güven bu ya ? Sen annesisin engel olacaksın , sen yapmazsan iyice tepene çıkarlar , coxuggu yatıya da alırlar bunlar.Arana sokma kimseyi.
(101 puan) tarafından
Bı kere almaya kalktım vermedi vermem benim oğlum dedi çıldırdım üstüne yürüdüm sımsıkı tuttu çocuk ortada tepindi eşya gibi ne zaman oturmaya gtsek aynı ortamda olsak hiç sormadan direk alır akşam uğradık selam vermeden direk kucakladı dedim bı oturalım baksın etrafa ondan sonda veririm dinlemedi aldı direk mutfağa getirip yicek verdi zaten kabız tok diyorum bsy olmaz yesin diyo inat ediyor ne desem bazen yanlış anlamayın damarıma çok basıyor dovesim geliyor
(473 puan) tarafından
Eşinizi uyarın çocuk eziyet çekiyor deyin.Oglunu düşünsün biraz.İsterse sizi girtlaklasin vermeyin , kavga çıkacaksa buradan ciksin.Magduru oynayın gerekirse , ne gerekiyorsa yapın.Hic normal değiller.
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Sen bu adamla hala nasıl evlisin  eski postlara baktım kaç kere yüzüğü çıkarmış seni evden kovmuş. Sana eşin değer vermezse kimse vermez 
(101 puan) tarafından
Araya aileler girdi büyük kavgalar edildi rezil olan ben oldum yatak mevzusu ni cümle aleme duyurdular ben affetmedim bosansak da bu çocuk onları illako gorucek sevicek bazen keşke gerçek yüzlerini çocuk olmadan görseydim ne yaparsın bacım geri adım atssn çukur ileri gitsen de çukur ben hepsini Allah'a havale ediyorum torunlarını seviyorlar da benide sevicekler babası dogurmadi bunu
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Bu nasıl bir hayat ya nesilden nesile mi aktarılıyor bu resim olayı aç gözünü böyle cocuk yetistirilmez cocugun dudukalri mosmor oldu demisin aynisini benim kaynanam yapicak çıktığı delige geri sokarim onu almalıydın cocugu pasif kalmandan kaynakli oluyor bunlar ya kocana ne demeki annesini durduramiyormu bu nasil bir aile cok yazik 
(101 puan) tarafından
Bundan sonra dedim dedik olucak son gözlemlemi bu akşam yaptım zaten konuşmama rağmen ne desem tersini yaptı uykusu var diyorum saati geciktirdi boş boş odaları gezdiler konuştuğum zamans yazık mala anlatsam anlardı ama yok çocuğum zorla seviliyor uygun bıf dille anlaticsm olmuyor böyle
(1,918 puan) tarafından
Uygun dille degil bayaga bodozlama anlat.senin kaynanan anlamaz bence uygun dilden falan
(101 puan) tarafından
Nasıl desem yanlış anlamayin çingene gbi bişi ağzı ***** konuşuyor bu aay öylemi olmuş canmmm diye konuşan tarzdan gevşek yani sinir oluyorum biliyor da bı tane vurasim geliyo ağzına anlatamam nasıl konuscam
(1,918 puan) tarafından
Vermiyorum oğlumu sana de esinle konus kesafe koy7n araniza birlikte oturmuyosaniz o kadindan sana zarar var böyle bi hayirli evlat yetistiremessin
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Okurken basıma ateş çıktı çocuklarına sahip çık sınır koy 
(101 puan) tarafından
Uzun zamandır yoktu sorun onlar sorunun başı zaten ne güzel biz oğlumla balkonda havuza giriyoruz cibil cibil yok denize giricek dalicak yüzmeyi ogrenicek yok sünnetini belediye yapsın bedava yapıyor yok oyuncağa para vermeyin biz yazlıklda kumda unutulan oyuncakları topluyorum torunuma bı lira para verip bişi aldiklsdi yok 10 aylık oldu
0 oy
(427 puan) tarafından
Cocugunu çekip alamiyor musun o kadar mi pasifsin eşin nerde görmüyor mu anlamiyor mu boşanirsin gerekirse yok mu annen baban senin nedir bu ya kendinizi çocuğunuzu oyuncak ediyorsunuz millete
(101 puan) tarafından
Valla böyle söyleyince kendimi tam anlamıyla ***** ilan ettim çocuğum gitmek istediği kişiye elini uzatıp gidiyor yapmıyorsa gitmek istemiyordur ama anlamıyor gerçekten kıt aldım kaç defa geri çekip aldı eşim de bana kızdı niye alıyorsun diye diyorum çocuk gtmek istemiyor diyor o anlamıyor hiç bişi ver diyor yani ben çoğu zaman kendimi eve kapadım çıkmadım hiç bı yere onlar yüzünden
(427 puan) tarafından
Sana söyle söyleyeyim erkek bebegim var dedesi poposunu ısırmak istedi sevmek amaçlı ben hayir o bölgelerini acmiyoruz dedim koca adami geri çevirdim kocamın yaninda altını filan değiştirirken hep odaya gecerim mesela birileri varsa o yuzden bu anlattıkların bana aşırı ters sende lütfen izin verme o senin bebegin sen doğurdun hayir demelisin gerektiğinde eşinle konuş gerekirse özel olarakta istemiyorum bu şekilde diye
(101 puan) tarafından
Anlamıyor ki genetik olarak kıtlar resmen ama bundan sonra agirlimi koyucam gerçekten kendimi bakıcı onları ebeveyn gbi hissediyorum
0 oy
(163 puan) tarafından
Kayinvalidem ve kayinbabam aklıma geldi daha bugün geldim köyden köyde yaşıyorlar çocuğun altını boş bırakıyorum rahat etsin diye açıp saz çalar gibi çalıyorlar  kaInvalidem de orasını öpüyor eski insanlar ya cahil bilgisizler ilerde de küfür ettircem diyor yapma desem de dinlemicekler yanlarında açmamaya çalışıyorum altını ama kendileri de bazen açıp öyle yapıyorlar 
(175 puan) tarafından
Pipisini mi opuyorlar canım bak bu normal bir davranış değil izin vermesene çocuğu taciz ediyorlar offf Allah'ım kafayı yicem nasıl aileler bunlar el kadar bebek taciz ediliyor istismar ediliyor
(101 puan) tarafından
Hacer inan seni çok iyi anlıyorum anlamıyorlar mala anlat anlat ama bir kulakdan giriyor diğerinden çıkıyor bende defalarca dudağından öpme diyorum bugün öptü yarın telefon açıp adam akıllı konuscam kimse kusura bakmasın çocuğumu izinsiz alamz opemez erkek çocuğu bu ileride babası gbi sapık mi olsun .
(101 puan) tarafından
Evet taciz ediyorlad ama onlar sevme biçimi olarak görüyorlar çocuk daha sübyan bilmiyor ama öğreniyor korumam lazim korumamiz
(163 puan) tarafından
Gerçekten anlat anlat dinlemiyorlar bide bana kızıyorlar çocuk bizim diye bende anasiyim 9 ay siz mi taşıdınız diyorum ama fayda etmez bunlar erkeğe çok düşkün ondan böyleler evet sevme biçimi çok yanlış ama,işte dinlemiyorlar
(101 puan) tarafından
Ne güzel bı ara kavga çıkarıp görüşmedik di şimdi eşimle her kavgamizda dinimizde bitiyorlar çocuk da etkiliyor
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Tek kızdığım benden kaçırıyorlar demen pipisinin resminden daha önemli bu tabi bırakıp denize girersin eşinle ilgilenirsin ama sınırında yemek yada uyku zmanı alırsın alt değiştirileceği zaman alırsın bebeğini sen tavrını koyacaksın olmadı bi tık sesini yükseltip oğlumu alabilirmiyim diyeceksin altına hemen bişey giydirip kızacaksın şu kayınbaba kayınvalideye saygılı olucam diye kendinizden ödün vermeyin evladınızdan ödün vermeyin dudakları morarmış diyorsun o kim ki çokta nenesi yani 
(101 puan) tarafından
Birde onlara anlat kuzum dediklerimi oğluma desem tamam anne dicek yapmıcak yarın telefondan o tür resimleri silmeleri gerektiğini soylicem ve uyaficam dudakdan öpme gbi
(6,441 puan) tarafından
Vallaha dk yok birini arıycam de annemi eşimi falan sil hepsini
(101 puan) tarafından
Eşimde annesinde babasinda ninesinr kadar gtmis valla bundan sonra yok ohle yağma ne üstünü çıplak bırakırım nede orasını burasını öptürum yanak var dudak ne ya

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 542 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,827 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 357 göst.
+1 oy
27 cevap 389 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (348 puan) tarafından soruldu

380,205 soru

11,382,539 cevap

34,881 kullanıcı