0 oy
1,014 göst.
Aile kategorisinde (101 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Geçen hafta sonu ailecek yazlığa gttik  üç aydır getirmemisdi . Bir akşam durduk ertesi gün eğlendik derken resim cekilemdik akşamı annesi babası geldi yanımıza zaten ondan sonra oğlumu zor gördüm emmeede felan kadına elimi verdim kolumu aldı resmen aldı çocuğu git kocanla denize gir dedi hadi gidim dedim bişi olursa seslenirler çocuğum rahatsız oluyor ben hissediyorum ama bekliyorum bana ihtiyaçları varmı diye yok banamisin demiyor şişme havuza bindirdi geziyor suda yaklaşıyorum çocuğu benden kaçırıyor dudakları suda mosmor olmuş titriyor sudanda çıkarmıyor illa oynucak ben gttikce uzaklaşıyor eside resim çekiyor geldim yanlarına benide çekiyor zannediyorum kadrajdayim eşim annesi babası oğlum var ama ben yokum varsada silmiş. Ve sahilde herkese oğlumu mayasuz gösteriyorlar orasını. Bu iki gün sürdü çocuğu zorla uyutmalar karpuzu sevmediği halde yedirmeye çalışmalar evde işlerim bitiyor emzirmeye diye oğlumu alicam kadin ayağına yatırmış ayaklarını ayağının arasına sokmus kollarını sımsıkı tutmuş sınırlı uyutuyor istiyorki sütten kesilsin istediği zaman alabilesin çocuğumu vermiyor çocuğu git kocanın yanına sarıl uyuyun ben acıkınca yatırırım yanına yok bensiz uyumaz uyumadı da hep ağladı nys ben eşimin telefonun da oğlumm diye albüm yapmış ben yokum olduğum resimleri kirpmis normalde de atarım vardı hele albumumjuz silmiş 2018den beri olani oğlumun albumunde pipisi var yani neden oğlunun pipisini öyle çeker de millete gösterir atarsın bana biraz tuhaf geldi erkek evlatları olanlar saklarmis onunda vardı babası bana atmisdi sünnet olduğu zmnlaro ne alakaysa kız gbi yetistirirmisim küfür de edicekmis pipisini de gisterocekmis yani ben içine girmeden böyle şeyleri hoş bulmuyordum halada öyle o yüzden sildim  müstehcen resmi  biraz karışık olduya kusura bakmayın varmı aranızda dışlanmış ilgisiz bir eş ve oğlunun pipisinnjn resmini hergun çeken 

31 Cevaplar

+6 oy
(175 puan) tarafından
Küfürde edecek pipisini de mi gösterecek bacım beni yanlış anlama ama şuan sizin evde geleceğin katili, şiddet eğilimli psikopati yetişiyor sakin bana bunları söylediğim için kızma çocuğu bu şekilde yetiştirmeye devam ederlerse ileride olacakları söylüyorum ben bir an önce müdahale et duruma 
(2,438 puan) tarafından
Göster amcaya pipini diye diye ahlaksız insanlar yetişti zaten. Allah akıl fikir versin. Başkada birşey demiyorum.
(101 puan) tarafından
Yok canım niye kızım asıl diyenlere kizmam lazım ama öyle bir beyinki almıyor gerçekten ya düğünde ilk defa gördüğüm kişiye gülüyor gtmek istiyor ama onlara istemiyor zorla alıyor tutuyorlar eşimle konuscam zaten uyarsın annesini
-Reklam-
+2 oy
(13,648 puan) tarafından
çocuğu benden kaçırıyor dudakları suda mosmor olmuş titriyor 

Çocugun dudakları morarmış titriyor..

Sen nerdesin?
(101 puan) tarafından
Vermiyor suyun içinde bir sinirle suya sokucak kadar bilinçsiz bir kadınmış güvenmem bundan sonra
+1 oy
(175 puan) tarafından
Yemin ederim uyku tutmadı şu posttan sonra bak uzun uzun yazacağım belki bir faydam dokunursa bir anneyi bilinçlendiririm bir anne bilinçlenirse cocuguda bilinçlenir ileride çocuğunun eşi de bundan nasiplenir bubir zincirlemedir önce bu nokta da anlaşalım. Eski postlarina bir göz attım eşin yeri gelmiş sana vurmuş el kaldırmış yeri gelmiş evden kovmis vs vs şimdi diyeceksin ki bunlar ne alaka çok alaka senin eşinin böyle olması bu şekilde yetiştirilmesinden kaynaklı bak ne diyorsun eşimin pipisini de çekmişler onunla ovunmusler vs vs bunlar çok asagilikca şeyler yeryüzünde kabulü olmaması gereken bugün küçücük masum gözüken ama aslında beraberinde koca bir acıyı da getiren davranış şekilleri anlıyor musun beni? Sana örneklerle anlatayım çocuğun büyüdü sevdi bir kız evlendi ama o kadar kötü yetistirildi ki oğlun o kıza eziyet ediyor evden kovuyor vs bir anne olarak üzülmez misin bir düşün bunları bak hayat bu ne olacağı hiç belli olmaz senin çocuğun burdan birinin güzeller güzeli prenses gibi büyümüş kızını sevip onunla hayatını birleştirebilir şimdi düşün o kıza yazık değil mi sırf babaannesi dedesi minik bir ******** yetiştirdikleri için kaç kişi acı içinde kalacak. Sen annesin karşı çık bağır çağır tepki goster bak bizlerin oğulları kızlari ne kadar efendi ahlaklı yetişiyor senin oğlun yarın ağzında küfür eksik olmayan köşe başlarında dikilen bir kekoya evriliyor gün be gün yapma bunu çocuğuna yazık etme çocuğunu 
(12,897 puan) tarafından
Ne ladar doğru dedin bizim prenses gobo yetiştirdiğimiz kızımızı bu tür çocuklar karşılarına çıkma ihtimali var
(1,056 puan) tarafından
Ağzına sağlık canım
(101 puan) tarafından
Yemin ederim okurken ağladım ne ilgisiz bilinçsiz bir anneymisim yazık kendime kendimden ve oglumdan özür diliyorum Allah biliyor ya hep iyi niyetimden ben sevsinler sonuçta bu çocuk büyüyecek tanıyacak kim nedir kimdir onlar diye aralarına girmiyorum ama onlar her görüşmede olay yaratıyorlar ayrılsam da suratlarini gorucem tanıdığım var boşandılar çocuk altı ayda bir annede bir babada kaliyor ben asla öyle olmasını istemem gerekirse kötü bir şey olmadığı muhtehce ayrılmam da araya zaman koyup gösteririm yazık gerçekten 10,ayima yazık
(175 puan) tarafından
Sen ilgisiz anne değilsin bilinçlisin de ayrıca bak ortada yanlış birşeyler oldugunu farkedip buraya yazmışsın akıl istemissin bu senin kaliteli bir insan bilinçli bir anne olduğunu gösterir ama senden tek ricam çocuğa küfür öğretmelerine izin verme ileride toplum içine çıkacak bu çocuk büyüyüp yazık günah hep dislarlar kimse arkadaşlık etmek istemez çocuğun ile o zaman çok üzülürsün bir anne olarak için yanar neden benim çocuğumu istemiyorlar dersin
(101 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım. Eşim çok ediyor etme diyorum anlamaz diyor hayır Ufak tefek konuşuyor bisyler korkuyorum öğrenir hafızasına edinir bn esimede mi digim anasına mi digim bilemedim dışarı her çıkışımız da konum atıyor habersiz çocuğu çekip atıyor bu akşam almış kucağına zorla resim çekiyor eşimde bana kızıyor yarın konuscam ama dilini bilmiyorum
+1 oy
tarafından
Neden bunlara müsade ediyorsun. Sende de var tuhaflık. 
(101 puan) tarafından
Evet var bir gerixekalik korkuyorum da benim daha ruhum çocuk çocuk büyütmeye çalışıyorjm
+1 oy
(7,177 puan) tarafından
Keşke bu kadar göz yumup çocuğuna işkence cektirmeseydin
(101 puan) tarafından
Keşke ,:⁠-⁠(:⁠-⁠(:⁠-⁠(
0 oy
(5,283 puan) tarafından
Tövbe estağfurullah bu ne böyle 
(101 puan) tarafından
Dimi...
0 oy
(812 puan) tarafından

bence sen pipi konusunu geç hayatında değiştirmen gereken başka konular var burda

Senin kaynanan mı fotoğrafları kırpıyor valla anlattıklarına bakılırsa ben yakın aile dostu sandım o da kocani seviyor seni dişlayıp kocanla aile olma çabasında falan dicektim gece gece aklıma herşey geldi. 

Bunları yapan kayınvalidense gereği düşünüldü 

İki laf söyleyip herkese yerini bildirme vaktin gelmiş bence olay hiç pipi meselesi değil o en son karisacağina karışmış müsade etmişsin 

Mesafeli ol Allah yardımcın olsun ne insanlar var....

(101 puan) tarafından
Gerektiği kadar mesafe koyuyorum hele aydan aya görmeye çalışıyorum çocuk unutsun onları diye yok çocuk isde bir oyuncağa bir çikolataha bakiyor
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Atmam tabiki bu istismara girer. Allah ıslah etsin. Bunu yapan kayın validen mi?  Uzak tut her kimse çocugunu. 
(101 puan) tarafından
Elimden gelse göstermem de eşim isde bı kaşık suda bogasim geliyo o öyle büyüdü diyor oğlunu da öyle büyütüyor
0 oy
(909 puan) tarafından
Ne münasebet oğlumun resmini ve özel bölgesini çekicek. O hak onlarda yok. Eğer susmaya devam edersen o çocuk ileride cinsel istismar görme olasılığı çok yüksek. Şuan kaynanan bana göre istismar ediyor çocuğu. Çocuğu emzireceksin ve vermiyecek alırım elinden çocuğu laf sokar oturturum inan. 
(101 puan) tarafından
Anlasa anlamıyor ki öyle bı bilicnsz insan
0 oy
(770 puan) tarafından
Yaptığı herşey ofsayt biri degilki oldu noluyomus gösterince orasını burasını aman geri kafalılik başka hiç bişey değil bunların yüzünden saçma sapan erkekler yetişiyor işte yakın değilseniz çok şey yapma ama yakinsaniz ve sürekli goruyolarsa bı dur de bu duruma
(101 puan) tarafından
Dicem bu sondu
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Sonra diyorlar niye taciz tecavüz olayları hortladı niye cinayetler arttı. Çünkü hersey aileden ve çocukluktan geliyor der susarım.
(101 puan) tarafından
Doğru diyorsun
0 oy
tarafından
O kaynanani bi silkelemen lazım benim kaynanam da öyleydi oğlum 4 aylık ne zaman oraya gitsek çocuğu emmese bana vermiyordu ağlaya ağlaya kucakta geziyodu ki o zamanlar daha 1 2 aylıktı kaynanam sürekli mama ver takviye olsun daha iyi kilo alsın diyodu bende 1 kere veriyodum günde onun aklına uyup baktım bana sormadan alıp salliyolar bana sormadan daha küçücük çocuğun emzigini baklava serbetine batırıp veriyolar eve geldim bi gün çıldırdım eşime patladım o da aşırı ailesine düşkündür direk savunmaya geçer benim ailemle kıyaslar büyük sağlam kavga ettik şimdi oraya gidince sadece seviyorlar asla uyutmak için vermiyorum emzirmeden uyutmuyorum dedim altını açmasın diye doktor enfeksiyon kapmış senden başkası altını degistirmesin senin bakteriye alisiktir dedi dedim özellikle uyardım eşimi olsun kaynanamlara olsun kendi annemi olsun siz gördünüz ona da razı değilim ama olurda bi yere gideriz sakin teyzesi halası amcası dayısı deyip çocuğun orasını açmayın dedim edepsiz alışır bi kere orası özel bolgesi ayıp günah dedim geçende eşimin babanesi kaynanamda kaldı 1 ay ben daha çocuğun pipisini görmedim dedi bende sonra görürsün babane dedim çıktım bi baktım arkamdan kayinbabam kızdı napcan koskoca kadınsın çocuğun pipisini dedi gittim mutfakta kaynanama anlattım eşim geldi pilava katıp yicek dedi herkes saygı duyup şimdi bi kaç gün önce Almanya'dan eşim 2 teyzesi annanesi geldi çocuk uyudu uyandı başına bittiler altını değiştirmek dedim bez alt açma elimde kaldı cikmiyolar ki degistiriyom Allah'tan kaynanamlara aynı bi dada oturuyolar gittim orda değiştirdim ıslak götürme değiştir diyolar bu de 
(101 puan) tarafından
Tek bende yokmuş pipi merakı hayır yani ayıp gerçekten bu çocuk  aklı erince utanmicskmi sonra devam ederse bu daha çocuk aklıyla ona buna çekip atmicskmi eline alıp oynamicakmi geçenlerde bir post vardı burda iki yaşındaki çocuk denizde bir kız çocuğunun bebeğini sevmek için istiyor veriyor çocuğa oda mayosu yok tabi bebeğin agizins şeyini dayıyor git gel yapıyor diyor okurken şaşırdım diyorum inşallah benimkinin böyle sorunlari olmaz valla gına geldi
tarafından
O postu bende okudum evet haklısın hemde çok
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Hayırlı olsun ileride kadın meraklısı sapkın bi erkek daha geliyor .kız çocuk için ayıp mahremiyet neyse erkek çocuk içinde aynısı geçerli . marifet sanıyorlar bu yaptıklarını 
(101 puan) tarafından
Yok değilmiş erkekmis o gostericekmis kız olsa yok ama erkek ya engel olmucskmisim oyke diyorlar
0 oy
(802 puan) tarafından
Oha nasil cocugunu zorla uyumasina izin verdin esin agzini acip birsey demedi mii benim cocugumu kimse alamaz pnun annesine ihtiyaci var !!
(101 puan) tarafından
Annesi olduğumu sadece emdiği zaman akıl ediyorlar kadın diyor hele bı emzikden çıksın bak o zmn gorucem hep burda olucak diyor ysw kadın ne istiyorsun bizden Allah sana iki erkek evladı varmış banada verdi tadını çıkarım herşeye karisyorlar resim atma oraya gitme onunla buluşma onu yeme içme ben yaşamıyorum
(802 puan) tarafından
Sende çok pasif kalmissin kusuea bakma
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Ya anlam veremiyorum nasıl emzireceğin uyutacağın zaman vermez vermem  diyor ya nasıl insanların bu şekilde davranmasına izin veriyorsunuz. senden habersiz kimse.bebeğin çocuğun fotosunu çekemez.heleki özel bölgesi napcakmış acaba?

Kuzu eğer müdahale etmezsen ilerde mahrem nedir utanma nedir bilmeyen bir erkek yetiştirmiş olacaksın pardon sen değil onlar.sonra da senin oğlun işte dicekler.iş işten geçmeden önlemini al.
(101 puan) tarafından
Çok kızıyorum kavga ediyorum uyarıyorum anlamıyorlar sorun da orda biri anlasa diğerine anlatamaya çalışsa hayır annesiyim onlar evin dış mandalı bu çocuk hasta oldu nerdeydilef bu çocuk düştü haberleri varmı anca küfür terbiyesiz şeyler ogretmeede
0 oy
(6,247 puan) tarafından
tecavüzcüler, eşini döven küfür eden pislikler,  kadını hizmetçi gibi gören erkekler hep kaynanan gibi kadınlar yüzünden yetişiyor.
(101 puan) tarafından
Örnek eşim.
0 oy
(162 puan) tarafından
Sen bunlara niye susuyorsun ben anlamadım o kadının telefonundan sadece müstehcen değil bütün resimlerini silerdim oğlum benim sonuçta ben yoksam oda yok ne demek dışlamak ne demek herkese orasını göstermek sahilde de bir güzel rezil ederdim oğlunu güzel yetiştirmekten sen sorumlusun öncelikle o yüzden ağızlarının payını ver yani asla da tek onlara bırakma 
(101 puan) tarafından
Sustum sustum bugün patladım patladigimla kaldım inan hakliyken hakkiz çok oldum vefirmisin alabilir miyim hep böyle yok hayır yani tam tersi olması gereken yerde olana bak valla öyle bı şansım olsa komple format aticam bilgisayara
0 oy
tarafından
Bunlara nasıl bu kadar sessiz kalabildin canım gunumuzde çocuk tacizleri tecavüzleri bu kadar artmisken orayı karıştırirdim ben çocuk ayıbı bilecekki özel bolgesini bilecekki tacizi tecavüzü anlayabilecek ve babamın ogluna bile güvenmem kimse oğlumun orasıni zorda kalmadıkça göremez bu çocuğun ve kişisel gelişimini hem psikolojik gelişimini etkiliyor lütfen birdaha izin verme 
(101 puan) tarafından
Anlamıyorlar bacım koskoca 50 ,60 yasinda insanlar iki evlat yetiştirmisler çok biliyorlar bana akkam kesiyorlar benim çocuğum ustune
tarafından
Tepkini koymazsam bu böyle devam eder canım eşin arkamda değil galiba ondan ses cikaraniyosun ilk eşine çıkarmakla başla
(101 puan) tarafından
Konuştum o da aynı
0 oy
tarafından
Sende ıs yok onca seye nasıl susuyosun ne demek mor olmus dudaklar hala suda benden kacırıyor bılmem ne kartal gıbı cokerım tepesine alırım hayırdır ne demek emekten kesmek ıstıyor falan hoooooşt yanı hoşt ona mı kalmıs kocamla basbasa takılacagım yük görsem yapmazdım cocugumla eglenmeye geldım ben de al elınden kıme ne ya
(101 puan) tarafından
Bilmesini gerekiyor diye düşündüm ama yok bilmiyor üstüne yanlış öğretiyorlsr bundan sonra ben ne dersem o eşimde çahil aklı hep başka yerledde
tarafından
ılk yaptıgın da tepkını koyman gerekirdi bilip bılmeyen ınsan daha bebek dogmadan bellı eder kndını aıle tapusu ortadadır keske erken davransaymıssn en azndan bundan snra agırlıgını koy
0 oy
tarafından
Bacım tepkini gostersene çocuğum titriyo suda mosmor olmuş dudakları kaçırıyor benden diyosun sendede hata var çocuğun söz konusu olunca hiç biseyden cekinmiceksin susmucaksin dışını gostericeksin benim evladım mosmor olucak dudakları titricek usucek onlar yüzünden ortalığı ayağa kaldırırım vermezse oğlumu bu kim olursa olsun bunu yapan ister eşim ister kaynanam isterse kendi annem hiç bişey oğlundan önemli değil kirilirlarsa kirilsinlar uzulurlerse uzulsunler benim oğlum eziyet cekicek böyle ben susucam çok sessiz kaliyosun 
(101 puan) tarafından
İlkti zaten akillandim birdeha inşallah olmaz da olurda bilinçli davranicam gerçekten kendimi slak ilan ediyorum

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 537 göst.
5 Mayıs 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,815 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 354 göst.
+1 oy
27 cevap 363 göst.
18 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Yasmin65 (276 puan) tarafından soruldu

378,371 soru

11,325,709 cevap

34,778 kullanıcı