0 oy
599 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Geçen telefonunda gördüm ve sildim ona söylemeden dün gece baktım yine indirmiş. Hayır yani ne bu ısrar anlamıyorum. Daha ne izliyor fslan bakmadım bugün bakıcam da sizinkiler izler mı uygulama var mı telefonlarında

51 Cevaplar

0 oy
(1,925 puan) tarafından
Ayy ergen uygulaması bende eşimdi hiç girmedim
-Reklam-
0 oy
(784 puan) tarafından
Bir video indirmek için yüklemiş hemen silmiş. Hatta o videoyu instada görmüş te beğenmiş diye. Genede bi ton laf ettim. İndirmez dahada
0 oy
tarafından
Tiktok uygulamasi da yok izlemezde yuklemezde 

Izletmezdee yukletmezdee 

Instagram facebook twitter tiktok kwai blmem ne hoc bisey kullanmiyoruz ikimizde 

Sadece wp yotube bukdr
0 oy
(736 puan) tarafından
Afedersin ama tık tok o...pularin yeri bence aklı başında olan ne bayan ne de erkeğin kullanmaması gerek bir program çok şükür ne eşin ne de ben kullanmıyoruz. Geçen instgram da vardı saçma sapan insanlar var onu da kapattım eşimle tek whtsap kullanıyoruz. Sosyla hesaplar evdeki huzuru bozuyor 
0 oy
tarafından
Tiktok yüzünden boşanma aşamasına geldik. Babamlardaydım Eve geri geldim zaten oğlum da var küçük 4 aylık yeminler ettti özürler diledi bende oğlum hatırına affettim. Gel gelelim ki kocam yine Tiktok indirmiş gece gündüz içinde..... Tiktoğunu değil evliliğine, dinine imanına bile değişmeyen kocam var... 
0 oy
(634 puan) tarafından
Uygulaması  yok da youtpdan  izler bende ne izledigine bkarim
0 oy
(2,512 puan) tarafından
Yok ya çoluk çocuk işi oralar ergen miyiz biz :) 
0 oy
(13,853 puan) tarafından
İkimizinde wp dışında yok 
0 oy
(147 puan) tarafından
Esimde yüklü bende indirmiştim sildirdi bana  geçen vsp bise paylaştım tiktok tandi başkası bana atti bende paylaştım gecenin 1 tartisti benimle neden paylaşıyorsun herkes simdi diyo oda tiktoka bakiyo falan saçmaladı iste
0 oy
(710 puan) tarafından
İzler benimkiama sayfası yok kayıt olmadı yani kesfete düşenlere bakıyor  benimkine genelde siyasi olaylar gündem haberler geliyor bende sürekli gözümün altindan bakıyorum sıkıntı görmedim simdidlik bazen kucağına uzanıp bende bakıyorum kadın kız çıkıyor kimisinde bende korkuyordum da sakınan göze çöp batar misali sakinmamaya çalışıyom ben :)
0 oy
(1,890 puan) tarafından
Benim de onun da telefonunda tiktok uygulaması yok canım

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 678 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selinnix (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 680 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.