0 oy
597 göst.
Aile kategorisinde (262 puan) tarafından
Geçen telefonunda gördüm ve sildim ona söylemeden dün gece baktım yine indirmiş. Hayır yani ne bu ısrar anlamıyorum. Daha ne izliyor fslan bakmadım bugün bakıcam da sizinkiler izler mı uygulama var mı telefonlarında

51 Cevaplar

+1 oy
tarafından
İzlemez yani hiç görmedim tiktok kerhane gibi açık saçık bir sürü kadın var 
-Reklam-
0 oy
(626 puan) tarafından
6benimki izler bana çok saçma gelir ben dalga geçerim onla izlediği şeylere bak vs. diye
0 oy
(7,269 puan) tarafından
Bi ara yüklemis sildirdim işi olamaz 
(1,224 puan) tarafından
Bende yüklemiş gördüm sildirdim şimdi işi olmaz onunda
0 oy
tarafından
İzler ama ben gitmim diye siler
(262 puan) tarafından
Ben gitmiyim derken canım
0 oy
(845 puan) tarafından
Tiktok uygulamasıni bende eşimde hiç indirmedik ama Instagram ve Facebook'ta keşfete giriyor video izlemek için eşin senin inadına indirmiş olabilir kiskandigini göstermişsin tepkin için olabilir yanii
0 oy
(3,393 puan) tarafından

İzlemez çok şükür

Facebook ta takılıyor kendisi izlediği videolarda kamyon videoları :D kamyon hastası kendisi  birde şu 3lü facia diye birileri varya onu izler 

0 oy
tarafından
Ben önceden gözdağı verdim kız:D bak sen ne yaparsan ben daha beterini yaparım haberin olsun, yaparım bilirsin dedim :D ama çok şükür kız hicbiseyini görmedim, gerçekten ağır abi biri,zaten bu yönü çok etkiledi beni, telefoncuydum ben ,bilirim her şeyi yani telefonla ve internetle ilgili her şeyi 
tarafından
Google gizli sekme geçmişi varmı acaba. Teelfoncuysan sormak istdm canm.
0 oy
(1,750 puan) tarafından
İzlemez ben bi kaç kere indirdim kızdı ne*****k saçma şey indiriyon diye hiç de indirmemiş çok baktım telefonuna
0 oy
(9 puan) tarafından
Izlerdi sildim yukleme dedim tamam dedi asla sozumden cikmaz 
0 oy
tarafından

ikimizin de tiktoku yok.

Ben instagramdaki videoları izlerken bile söylenir ne gereksiz videolar izliyorsun diye ;)

0 oy
(1,386 puan) tarafından
Eşimin telinde de vardı sildim. Düzgün kullanan insanlara lafım yok ama çoğu kişi vücudunu sergilemek için kullanıyor o yüzden izlemesini istemem eşimin.
0 oy
tarafından
Ben asla kulandirtmama kendimde kulanmam kimsenin kullanmasını da tavsiye etmem
0 oy
(4,651 puan) tarafından
Hayır izlemez.instagramda keşfette dolanır takip ettiği sayfalar falan var içerikleri siyaset ekonomi araba vs.vs.
0 oy
tarafından
Telefonuna yuklu bile değil bir Instagram ve face si var bildirimlerini bile ben görüldü yaparım bezen telefonla çok ilgilenmez 
0 oy
tarafından
Sukur o kadar bos biri degil
0 oy
(7,036 puan) tarafından
Restorant için var telefonunda izler beraberce izleriz arada kesfetinde hep arabalar dini şeyler yada restorant aşçı videoları vardır.
0 oy
(12,740 puan) tarafından
Hayır. Bendende sıldırmiştı.  Instagram YouTube anca. 
0 oy
tarafından
Bende vardı eşime de yükledim ... Kuzu ne tarz şeyler izlersen kesfetine o çıkıyor eşimi biliyirum huyunu biliyirum 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bir ara indirdi sildim daha da indirmedi ,ama istediğimiz kadar dikkat edelim içinde olan erkek her pisliği yapmanın yolunu bulur 
0 oy
(3,095 puan) tarafından
Bizde tiktok yok zaten eşim sosyal medya kullanmıyor

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 669 göst.
15 Ekim 2021 Diğer kategorisinde Selinnix (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 674 göst.
29 Nisan 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 227 göst.