0 oy
118 göst.
Diğer kategorisinde (1,366 puan) tarafından
Ev het zamanki gibi kalkmış gidiyor hergün topluyorum yapıyorum yne aynı çok sıkıldım artık ya tatile gidenler yine bi değişiklik bizde oda yok hep ii çocuk yemek kendimi hizmetçi gibi hissediyorum nasıl yapıyorsunuz bıktım daha ev iş yapmaktan 

6 Cevaplar

0 oy
(14,428 puan) tarafından

Heh işte o benim,enerjim tatlılığımdan geliyor 

Sanırsın kıçımda motor var :D

(1,366 puan) tarafından
Ne güzel canım ya birqz da bana yolla
(14,428 puan) tarafından
Gel bi sarılayım enerccim sana geçsin hahah
(1,366 puan) tarafından
Sağolasın canım :)))
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Sabah kalkiyorum elimi yüzümü yıkıyorum sonra yüz temizleme köpüğümle yüzümü bir daha yüklüyorum bismillah diyorum bir başlıyorum saat en geç 10 bucuga kadar işim biter oda en geç kizim uyanan kadar ben bitirmiş oluyorum çoğu zaman uyanınca kızımı yıkayıp sonrasında onla oynuyorum günlük rutinim bu sonra trambolinde spor yapıyorum 
(661 puan) tarafından
Ya bı akım varya onu yazdın sandım başta güldüm:))
(7,376 puan) tarafından
Akım neymiş merak ettim kız benim rutinim bu
(1,366 puan) tarafından
Ne güzel canım ama kızım altı da kalkıyor o yüzden pek mümkün değil kalk altını aç yedir derken bunları bile bazen zor geliyor yapmak
(7,376 puan) tarafından
Doğrudur canım eşimi 6 da ise yolluyorum bir daha yatmiyorum ben kızımda 9 da kalkıyor ondan böyle rahatım
(661 puan) tarafından
Türkiye'nin ekonomisi nanay yaz çıkar
0 oy
(229 puan) tarafından

Sabah 7 mesai başlar eşimle kızım uyurken ben hemen ortalığı toplarım bulaşık çamaşır hepsini hallederim 8 de kahvaltı hazır olur kızım la eşim kalkar kızımı doğururum eşim sofrayı topar ben çamaşır asarım sonra süpürge yi açarım hemen kızımın öğlen çorbasını koyarım bize akşamyemeği düşünürüm bulup hemen onuda yaparım sonra kızımla gezmeye giderim annem beni doğururken turbo özelliği yüklemiş galiba :)

(196 puan) tarafından
Ya süpersin maşaAllah sana
(229 puan) tarafından
Sağol canım
0 oy
(12,732 puan) tarafından
Bu soruyu ipeğe sormak lazım  ipeeeeeeeeek bursalıııııııııııı kahveci güzeli
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Hayatı çokta takmayarak
0 oy
(2,194 puan) tarafından

Eşim  tatile gidelim dedi ,o istek bile yok bende kendimi çok yorgun hissediyorum herzaman çocukla göze alamıyorum evde şöyle aralıksız bir uyusam vücudum dinlense diyorum ya tatilde bana göre bir yorgunluk onun yerine eşime dedim bana robot süpürge al ben iyi değilim tatil yerine  kendime robot süpürge aldım :)  sanırım benim yorgunluğum birazda herşeyi çok düşünüyorum ondan oluyor düşünmekten canım sevdiklerimi çok düşünüp çok takıyorum bazı şeyleri ve sonunda hiç birşey yapma isteğim kalmıyor 

İlgili sorular

+1 oy
7 cevap 236 göst.
5 Kasım 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Casperiye (4,268 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 69 göst.
27 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Havin06 (2,146 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 144 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Anonim (316 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 374 göst.
10 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Acemi anne36 (1,334 puan) tarafından soruldu

381,234 soru

11,413,267 cevap

34,957 kullanıcı

...