0 oy
187 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kuş bize alıştı evde yanlz kalsa sıkılp ölür mü kaynanama braksam bu sefer terk edilme duygusu yaşamaz mı bizi göremezse hayvancağız ölür

Ben hamileyken kuşumu kaynanama vermistim kuş kurudu öldü bana alşmstı bana demislerdi hamileyken kusa bakarsan bebegin kuşa benzer ne saçma cahiller ya

Simdi ben napcam kızlar limonumu evde yanlz mı kalsn kaynana mı vereyim bu arada ben ve kızım gidicez eşim burda olmaya devam calsyo cünkü yani yemini suyunu aksam bakat

10 Cevaplar

0 oy
(10,036 puan) tarafından
Kiz evde nasil kalcak ****** acliktan susuzluktan olur. N3 kadar kalicaksinizki
tarafından
1 ay ama eşim burda aksam gelir eve
(10,036 puan) tarafından
He bisey olmaz o zaman be ne olcak annemin kediside evde gidip yemini suyunu koyiyorum
-Reklam-
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Kaç gün gidiceksiniz ?
0 oy
tarafından
Evde yanlız kalırsa daha çok canı sıkılır bi komşun var mı canım ona bırak
0 oy
(446 puan) tarafından
Birine ver canım evde tek kalmasin acliktan ölür
0 oy
(15,823 puan) tarafından
Bizimki ölmedi valla bebek doğunca kardeşime vermistimm onlardaydi şimdi onların bebekleri olacakk tekrar bize getirdikk valla sen şakrak ☺️☺️☺️Açlıktan susuzluktan olur ölürse 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
K.valide ne bırak canım bu sıcakta hay.van ac susuz havasız perişan olur 
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Yok kuzum. Evde bırakma tek biz denedik onu Hint bulbullerimiz vardı eşim iş için yurt dışına gidiyonbende o deönemde annemlere gidiyorum kızıma yasak rahatsızlığından dolayı evde ****** besliyemiyoruz evde bıraktım kuşları görümcemede anahtar bıraktım 2 günde bi gelip bakıyodu bi gün bi gelmiş eve kusun biri yerde yatıyo meger o gun suyu cok içip suyu bitirmişler susuz kalmışlar görümcem evine aldı ondan sonra toparladılar bi süre daha bakıcak doktor izin verdiği an eve geri getircem 
0 oy
tarafından
Eşin evde kalacaksa evde dursun akşamları ilgilensin versin mamasını suyunu kafesinden çıkartsın bisey olmaz bence öyle 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Eşin varsa evde kalsın. Yemini suyunu halleder bir şey olmaz. Benim kız kardeşim evde kimse yokken kalmalık bir yere gideceklerse kuşuda götürüyor. Ama evde yemini suyunu vercek biri varsa bırakabiliyor. Eşine sık sık yem suyu hatırlat kuzum
tarafından
****** sıkılmaz demi teklikte n
(2,545 puan) tarafından
Yok canım ilk kuş kafesten çıkar uçsrdı pır pır 11 sene yaşadı. İkinci kuşta. Ev kuşu gibi kafesi aç çıkmaz. O da 8 yaşlarında gayet iyi ikiside farklı herhangi bir sorun olmadı. Ama eşine dersin uçuruyorsnız kafesi geldikten sonra açsın uçursun. Ama sık sık hatırlat yemini suyunu bizim kardeşimiz hep hatırlatırdı.
0 oy
(302 puan) tarafından
Akşam eşin ilgilenip ihtiyaçlarını verir oda akşamlarıda olsa birini görmüş olur kimseye verme evde dursun bişey olmaz bizde kuşumuzu bırakıp gitmiştik abim işten gelince eve uğrar kuşa bakar kendi evine giderdi 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 149 göst.
13 Haziran 2023 Diğer kategorisinde Nisan89 (886 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 233 göst.
8 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 59 göst.
21 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Meryem❤️Yıldıray (113 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 84 göst.
18 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Beyzanurxx (476 puan) tarafından soruldu

379,763 soru

11,368,514 cevap

34,850 kullanıcı

...