0 oy
189 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (368 puan) tarafından
Diyetteyim ilk hafta 3 kg verdım özlex tea kullanıyorum bilen vardır belki  ama bu hafta hıc kg veremedim. Durdu kılom canım sureklı bsıyler yemek istiyor sureklı aklımda yemek var cok mutsuzum kılomla kesinlikle zayıflamalıyım toplam 10 kg fazlam var  

*kilo verimim duraksamaya gectı nasıl geri kilo vermeye baslarım 

*tatlı krizin tutuyor yemiyorum ama ızdırap gıbı zaman gecmıyor  nasıl bastırabılıri.

Hatta motive olması acısından diyet yapmak isteyen varsa birlikte de yapabiliriz. 

14 Cevaplar

0 oy
(7,926 puan) tarafından
Fit tatlılar var bu şekersiz yulaf ezmesiyle pekmezle bilmem neyle yapılıyor internette görüyorum onlardan yap :D
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende diyetteyim hurma ye bastirmak için benim kilom durdu gitmiyo alirim diyede korkuyom bayadir durum bu acı çehre diye bisey aldım dün bakalim ne olucak 
(368 puan) tarafından
Acı çehre ishal yapıyordu ama sanki
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Geçmez o sen bozarsin diyeti diyimde:))☺️☺️
0 oy
(1,224 puan) tarafından
Bi diyetisyen sey diyodu hani mesela atiyorum canin bir dilim baklava istedi ama kendini kısıtladın yemedin yemedin yemedin daha sonra dayanamayip 4 dilim yedin. Ama canın isteyince o bir dilimi yiyip geri diyete devam edebiliyomussun diyetin bozulmuyomus 
0 oy
(1,246 puan) tarafından
Çubuk tarçın at suyun içine normal su yanında onu da iç tatlı isteğini kesiyo. Bir de bu kdar mutsuzken hayatta veremezsin kilo kendine moral vermelisin çok gzel kilo veriyorum vs diye arada byle duraklama zamanları olabilir bikaç güne vermeye devam edersin olmadı şok niyetine bi detoks suyu vs yap
0 oy
(3,823 puan) tarafından
Ben şuan diyetteyim diyetisyenle beraber yapıyorum her hafta bana Özel menü yapıyor böyle çaylarla hiç denemedim.

1 hafta olmadı daha ama 2 kiloya yakın gitti zaten ilk baş ödemeleri atıyorsun 

Benim hedefim 20. Kilo vermek bakalım 
0 oy
(156 puan) tarafından

Sağlıklı tatlılar yapip yiyebilirsin .Kahve yanına bir iki kare cikolata koyabilirsin .Kendini çokca baskılarsan daha fazla duramayıp tatlıya saldırabilirsin bende oyle oluyor yani :D

0 oy
(12,589 puan) tarafından
Yapalım gülüm benim 6ci gün ama emziriyorum bebeğim 3 aylık sadece diyet yapıyorum toplam 8 kılo fazlam var
0 oy
(581 puan) tarafından
Bende şuan 84 kiloyum Bi 20 kilo vermem lazım. Birbirimizi motive edelim. Benimde aşırı tatlı krizlerim oluyor. Yemek hiç yemem ama tatlı anamı ağlatıyor 
(368 puan) tarafından
Suan uyguladgn bir diyet var mı canım.
(581 puan) tarafından
Dün gece 3 kup tatlı gömdüm canım:( :( ama kararlıyım yarından itibaren başlıyorum. Kocaman sarkmış bir sezeryan göbeğim var :(
0 oy
(291 puan) tarafından
Yoğurdun içine şeftali doğruyo ablam küçük küçük onu yiyo ben yiyemem ama yiyebilirsen dene :D, 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Bende diyetteyim 
0 oy
(3,053 puan) tarafından
Bende o çayı kullandım kız 29 kilo verdim al sana motive olsun ben 3 ay kullandım 15 kilo felan verdim sonra kendi irademle devam ettim 88 den 58 e kadar düştüm 1 senede şuan 4 kilo kadar aldım 1 aydır diyet yapmıyorum yarın basliycam bende tatlı ihtiyacı olarak hurma yiyebilirsin tarçınlı su veyatta muzu kakoya bulayıp ye hiç biri kesmezse eti liaflif barlardan al bu şekilde birde duraksama oluyor artık ödem gitti vücut yağdan vermeye basliycak ondan bendede oldu 1 ay hiç veremedim kilo düşün 
(3,053 puan) tarafından
Suyunu bol iç duraksama olduysa bı detox yap derim veyatta yeme düzenini değiştir mesela sabah maydonoz limon nane elma ile bı karışım yap blendrdan geç iç onu kahvaltı niyetine akşam normal devam et mutlaka yeme düzenini değiştir veyatta detox yap
(368 puan) tarafından
Sen suan diyette mısın peki canım
(3,053 puan) tarafından
Evet 2 gündür dikkat ediyorum canım
(368 puan) tarafından
Gunluk kilo veriyon mu
(3,053 puan) tarafından
İlk gün 1.600 verdim odemdi odemim gitti için henüz tartilmadim cuma günü tartilicam
0 oy
tarafından
Diyette kilo ilk veriliyor sonra duruyor ama daha sonra tekrar veriliyor tarçın ile tatlı isteğini kes tarçınlı su mesela meyvene toz tarçın serp 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 37 göst.
19 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Susus (27 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 155 göst.
11 Nisan 2023 Aile kategorisinde Sever (1,763 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 105 göst.
5 Mart 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 205 göst.