0 oy
95 göst.
Diğer kategorisinde (57 puan) tarafından
Merhaba kizlar ben Perşembe günü ilaçla 6haftalik düşük yaptım şuan inanılmaz derecede ağrım ve kanamam var normal mi ağrıya şuan dayanamıyorum canım çok yanıyor doktor içerde parca kalmamış dedi ama bu kadar ağrı olması normal mi lütfen yardımcı olurmusunuz canım aşırı yanıyor yada bu ağrı nasıl geçer doktoru aradım ama ulaşamadım 

5 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Agri nerelerde canim ve nasil bi agri
(57 puan) tarafından
Doktor 2 kere vajinal USG ile baktı parça yok dedi kanama alanı var dedi acaba göremedi mı çok tedirgin oldum bende kürtaj oldum geçen sene o akşam ağrım oldu birdaha olmadı kesildi ama düşük çok kötü doktor 4 tane ilaç verdi öyle düşük oldu
(1,224 puan) tarafından
2 kere bakmis olsa illaki gorurdu dicem hani ama belkide gorememis te olabilir hersey olabilir suan ne desek boş dedigm gbi acile gidersen en azindan serum takarlar ilac verirler rahatlarsin agrin gecer
(57 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım o zaman kanama vardı belki öyle olunca göremedi oda olabilir ama dediğin gibi hemen acile gidicem şimdi doktoru da arıcam
(1,224 puan) tarafından
Git canim keisnlikle evde o agriyi cekmekten iyidir gecmis olsun
(57 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim canım
-Reklam-
0 oy
(1,210 puan) tarafından
Bende kimyasal gebelik geçirdim kanamam ağrım çok oldu dayanamiyodum kanama yoluyla atıldı yani  normal demişti doktor 
(57 puan) tarafından
Canım ben geçen sene hem kimyasal hemde kürtaj oldum ikisini de yaşadım ama ikisinde de böyle ağrım olmadı doktor 4 tane ilaç vererek düşürdü ondan mı diye diyorum ama regli ağrısı gibi ağrım var
(1,210 puan) tarafından
Ben bir kez oldum kimyasal gebelik zor geçirdim adet sancısı dan beter sancım vardı normaldi
0 oy
tarafından
Canım bazen içerde kalan parçayı ultrason bile göstermiyor. Yengem son parçayı tam 9 ay bittikdten sonra doğarak çıkarmıştı. 

Papatya çayı doktor izin veriyorsa iç.
tarafından
Geçmiş olsun
(57 puan) tarafından
Sorarım canım doktor 2 kere baktı parça yok dedi ama bu ağrı neden bilmiyorum geçen sene kürtaj oldum ve böyle ağrı yaşamadım şuan keşke kürtaj olsaydım diyorum
tarafından
Ayağına yun corab giy, terliksiz gezme, belini sar, soğuk suya el vurma, 1-2gün duş alma mümkünse.
(57 puan) tarafından
Canım Perşembe gününden beri duş almiyorum doktor kanama olur dedi ama ağrı için bişey söylemedi
0 oy
tarafından
Canım kadın doğum aciline git ağrının siddetlisi normal değildir antibiyotik kullaniyormusun
(57 puan) tarafından
Kullanıyorum canım hem antibiyotik hemde 500mg parol verdi ama bir işe yaramıyor acile gitsem faydası olur mu acaba
tarafından
Olur canım niye olmasın ben düşük yaptığımda acilde yatırdılar beni kadın doğum aciline git ama tamam
(57 puan) tarafından
Özel hastanede düşük yaptım oraya gitsem servise alırlar heralde ayrı şekilde kadın doğum hastanesi yok diye biliyorum burgazda

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 70 göst.
0 oy
4 cevap 78 göst.
0 oy
5 cevap 82 göst.

378,396 soru

11,326,208 cevap

34,778 kullanıcı

...