0 oy
617 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
tarafından yeniden gösterildi
Benim fobim kedi.. Çok kötü durumdayım çok korkuyorum çekilmez hale geldim artık benm kadar kediden korkan yoktur diye düşünüyorum :-)) eşimle dışarıya bile çıkamaz hale geldim Bi restoranta yemeğe bile gidemiyoruz eşim kedileri kovalamaktan yemeğini haram zıkkım hale getiriyorm bu durumdan bıktım artık yıllardır böyle aklımı oynatacak derecede korkuyorum yanından bile geçemem sokakta çok tedirgin yürüyorum her an kedi çıkacakmış gibi.. Mesela balkonda bir kedi olsun  inanın kendimi aşağıya atarım o derece,tir tir titriyorum kedi görünce merdivenlerden düşmüşlüğüm bile vardır inanın nasıl aşıcam bunu ben aşamıyorum :( kimse benimle bir yere gitmek istemiyor kendim için olmasa bile çevremdekiler eşim için istiyorum. sizinde varmı fobileriniz veya bnm kadar kediden korkanınız?? 

36 Cevaplar

0 oy
(3,532 puan) tarafından

Kopekkk asri korkuyorum bi kaç defa kovaladii:ermm:

-Reklam-
0 oy
(64 puan) tarafından
Ben kopekten korkuyorum gorunce deliriyom bana bsy yapmasa bile kaciyom
(2,972 puan) tarafından
Köpek ten o kadar korkmam da genede köpekte tehlikeli tabi
0 oy
(1,151 puan) tarafından
****** korkum yok ama gece bi wcye gtsem tum odalarn isigni yakarm bazen esime bile uyandrrm gece cok korkarm karanliktan 
(2,972 puan) tarafından
Seninkide iyiymiş Vala :))
0 oy
(557 puan) tarafından
Asansorden cok korkuorum 11 yaslarindayken asansonrde kalmistim birazda yukseklik fobim var 
(2,972 puan) tarafından
Evet cnm asansör skntı gerçekten
0 oy
(659 puan) tarafından
Gece ayakarımın acık yatamam yatakgın altından bırı cıkıp ayaklafımdam cekecek dıye korkarım yorganı ayaklarının altından gecırıp yatarım
(2,972 puan) tarafından
:)) insanın aklına gelmiyor değil gerçekten bu düşünce
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Benim fobim bütün hayvanlar. Asla dokunamam hele kedi köpek yanından geçemem. Birde deprem fobim var malesef :(
(2,972 puan) tarafından
Ayy evet deprem Allahım sen koru bütün doğal afetlerden
0 oy
tarafından
Bende senin dediğin gibi çok korkardım ama ben aştım mesela bir ekmek parçası al eline ve en yakın kedinin yanına gir ekmeyi yere köy o zaten gelip alacaktır o ekmeği yerken sende kafası sev ama bunu yanlız yapma en güvendiğin insanı al yanına öyle yap mesela ondan sonra seveceksin emin ol ben yanında bile geçemezdim surwkli gözüm sokaklardaydi kedi çıkarsa ne yaparım diye falan ama şimdi aştım onu

Benim fobime gelirsen de ben insan görünümlü şeytanlardan nefret ederim rabbim onları bizden uzak tutsun 
(2,972 puan) tarafından
Yazını okurken gözümde canlandı hayali bile mahvediyor beni.. İnsan görünümlü şeytan çook amin inşllh
tarafından
Bence denemelisin canım al eşini yanına yavaş yavaş alisirsin böyle kaçarsan hayatin mahvolur çocuğunu okula götürmem gerekiyor yada hastaneye o zaman ne yapacaksın ki bence tamamen kendine zarar veriyorsun küçük yavru kediden başka bence
(2,972 puan) tarafından
Haklısın cnm :(
0 oy
tarafından
Ne kedi ne kopek nede yilan ne fare hepsini tutmuslugum var 

Ben kaynandan korkarim bi kaynana gorunce kendimi atmak istiyorum :)
(2,972 puan) tarafından
O bendede var cnmm :))) benm için intihar sebebi kaynana :)))
(1,151 puan) tarafından
Sesli güldüm yaa
tarafından
Gelecek oldugunda elim ayagim titrio ya :):):):)
tarafından
Hahahah ya kaynana ayrı bi fobi xkndkjc
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Bende gece  aynalara bakamam wc gidersem elimi  yıkarken başımı  eğerim aynayı görmiyim die yatak odasında yüklüğün kapısını açarım ayna bana doğru olunca  uyuyamam  makyaj masamın aynası bile kapıya dönük aşırı ayna takıntım var gündüzleri sıkıntı yok ama gece olunca  asla bakamam korkuyorum :ermm:

(2,972 puan) tarafından
Evet cnm yaa aynaya bakarken sanki arkamızda birini görecekmişiz gibi oluyo..:-))çok film izliyoruz Vala sonra evde dolaşamaz hale geliyoruz :))
(1,065 puan) tarafından
Olabilir  ya yüzümü yıkıyorum ya sanki başımı kaldırınca yüzüm gözüm eçiş bücüş  görcem gibi tırsıyom :)))
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Görümce kızı öyle tedavi görür psikolog vs atlattı sende hı düşün
0 oy
(2,410 puan) tarafından
dar alan korkum var ayakta duramadigim hicbir yere girmem küçükken  beni bu yuvarlak kaydırak varya üstü kapalı içine giriyosun ondan ittiler ortasında kaldım :)) arkadan gelenler ayakla vurunca aşağı düştüm ondan beridberidir girmem dar alana asansör dahil :))
(2,972 puan) tarafından
Hmm seninki de değişik cnm, küçükken başımıza gelenler bilinç altımıza yerleşiyor
0 oy
(15,672 puan) tarafından

Benim bütün böcek örümcek çeşitleri diyebilirim görünce hatta düşününce bile kaşıntı tutar :sick:

(2,972 puan) tarafından
Düşünme aman cnm aklına getirme aman. Allah yardımcımız olsun
0 oy
(12,264 puan) tarafından
Ben köpekten  çok korkardım  ama  yendim  köpek korkumu
(2,972 puan) tarafından
İyi bari cnm yenebildisen ne mutlu sana tebrikler
0 oy
tarafından
Böceklerden tiksinirimmmmmm
(2,972 puan) tarafından
Iyy evet cnm haklısın
0 oy
(119,287 puan) tarafından
Ayni durumdayiz benim vicdansiz kaynana 5 ay onve eve kedi aldi ayni evde deliriyom kediyi girdukce ciglik atiyom kaynana zevk aliyo ben bagirdikca cok sukur rabbime hamd olsun bu ay sonunda kendi evime cikiyom kurtuluyom 
(2,972 puan) tarafından
Ayy cnmm yaa kıyamam.. İyi bari kurtuluyorsun
(119,287 puan) tarafından
Suan tam odamin kapisinim onunde miyavliyo disari cikamiyom hamile kadina eziyet baska bisey degil ben kopeklerden hic korkmam esimde sana pitbull aliyim diyo seytan aldir pitbull sal kaynananin ustune diyo kedi korkusu hic biseye benzemiyo cok zor erken dogum yaptircak bana cok korkuyom bebegime bisi olcak diye insan kafayi yiyo yaa gorunce inan elim ayagim boşalıyo
(2,972 puan) tarafından
Aynen aynen cnm çok iyi anlıyorum eşine söylesene erken doğum yapıcam falan diye korkut
0 oy
(2,548 puan) tarafından

Tribofobi :'(...

0 oy
(659 puan) tarafından
Örümcek fobim var ayni seninn gibiyim bende çıldırıyorum evin icinde bir yerden cikacak diye odum kopuyor kucukiken duvara yaslanmistim ve kocaman bir orumcek sirtimdan iceri dusmustu o gunden beri korkarim 
0 oy
(370 puan) tarafından

Valla canım yalnız değilsin özellikle geceleri  mahvediyor beni bende çok korkarım:ermm:

0 oy
tarafından
Benim fobim kurt kopek olan kurt degil :D adini bile soylerken huylaniyorum asiri korkuyorum
(2,972 puan) tarafından
Ooo o derece yani
0 oy
(650 puan) tarafından
Korkularını yenmek için YouTube da Recep özer var, acces bars eğitimcisi terapisti onun videolarını izlemeye çalış. Sana çok yardımcı olacaktır. Birde senin alt beyinin korktuğu için çağırıyor. Bilinç altında bitirmen lazım. İnşallah bitirirsin
(2,972 puan) tarafından
İnşallah cnm yaa :/ sağul

İlgili sorular

0 oy
55 cevap 519 göst.
20 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Limonlukek (3,097 puan) tarafından soruldu
+1 oy
34 cevap 315 göst.
10 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 169 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu