0 oy
920 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Yedi yirmi dort elinden telefon dusmez nerde olursa farketmez.telefonda her bku yiyor dugune geldik oynayanlara bakmak.icin kaldirmis.beyefendimiz.ailesi de.yaninda.o yanimda bakcek bende karisiyim.dye oturcam.yaninda bana cok.abes geliyor.ya beni eve birak.ya sen biraz disari.cik.dedim dye sinirleniyor.kaynanam da aynisini esine soyledi o cikti gitti bizimki triplerde baktirmadim diye.annesine bacisina.sikayet ediyor kiymetlendi beyimiz..siz de oturup izliyor musunz esinizle oynayanlari

31 Cevaplar

+3 oy
(119,338 puan) tarafından
Eee dugunde otururken herkez oynayana bakar aksi bisi yapan varmi ?
(12,856 puan) tarafından
Çapkın ondan her yer de çapkındır
(4,426 puan) tarafından
Ben kuru pasta kuru yemiş yiyip hunharca kola içiyorum bana ne kim ne giyip de oynamış
(7,036 puan) tarafından
Vala düğünde oynayda gelip sizin kocanız bize baksın diye oynamıyor madem rahatsız olacaksınız hiç gitmeyin düğünlere
(119,338 puan) tarafından
Ahahaha allah seni cadna yaa
(4,426 puan) tarafından
Hsjsjsksjshs "D
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Eee bir düğüne gittiysek eğer,biz oynamıyorsak oynayanları izliyoruz tabii.dugun bu sonuçta telefonla oynamaya gitmiyorum ki :) 
(2,202 puan) tarafından
Başkasının karısını kızını evladını da yakıştıramazsin . Ne münasebet ya .
(875 puan) tarafından
O pavyon dediğin yere gitmişsin demekki yakışıyormuşsun oraya ne kadar terbiyesizce ya inşallah akrabalardan biri görürler de bir daha sizi insan yerine koyuyorsun çağırmazlar
(2,202 puan) tarafından
Uyarıları ben verdim  . Anca bukadar yobaz on yargılı olunur. Düğüne gelen insanlara çamur atacağına kocana bak. Insallah çağırmazlar bunları bidaha Bi topluma . Densizlikte nirvana yapmış laflara bak
tarafından
Ayy düşünsene bir düğüne gidiyorsun,hiçbir şeyden habersiz oynuyorsun.ve sırf oynuyorsun diye elin densizi gelip kons yakıştırması yapıyor.evlerden ırak
tarafından
Açık olanlar o.rospu mu oluyor ??¿???? S.alak s.alak konuşmayın ya, adamın asabini bozmayın, kocan o boklari yemesin o zaman.
 Zihniyet kötü bi kere, hem senin hem kocanın, şimdi der böyleleri,onlar da açık giymesin diye,
Unutma ufacık çocuklara tcvz ediliyor onlar götünü başını mi açtılar da adamlar onlara baktı ??
O boku yemek isteyen her şekilde yer, tıpkı sizde olduğu gibi.
Millete çamur atmayın herkes kendine baksın
+1 oy
(3,017 puan) tarafından
Eğer bir düğüne gidersek yada artık birileri düğün yapabilirse :)) biz genelde eşimle sahnede oynayanlardan oluyoruz.Ara verdiysek sigara içmeye çıkıyoruz çok yorulduysak birlikte oturup enerjisi tükenmeyen diğer akrabaları izliyoruz.Ben cevaplarınızı da okudum.Zihniyet bozuksa eğer düğünde oynayan insanlarla yada onların giyimleri veya oynama şekilleri ile alakalı bir sorun yok bu insanın kendiyle alakalı.Bulundugunuz çevreye (düğüne gittiysenin bir nebze hukukunuz vardır diye dusunuyorum) ayak uydurup  kimseyide öyle sapkin bakışlar ile rahatsız etmemelisiniz zaten naminiz akraba içinde yürür gider kısa bir süre sonra.. Bu arada siz kendi bakış açınızdan değiştirmelisiniz verdiginiz bazi cevaplar icin soyluyorum siz çevreyi bu kadar suclarsaniz hatayı aslında eşinizde olduğunu görmemezlikten gelirseniz inanın bu davranışı dahada artacaktır hayat bu herzaman bizden daha guzelleri daha gencleri olacaktir onlari yaftalamaya calismakda dogru birsey degil esiniz boyle davranmasaydi umrunuzda olmayacakti kiskanclik diger insanlara da hem de alakasiz olanlara bile bakis acinizi ne kadar degistiriyor goruyor musunuz cok kotu bir duygu.

Siz bu düğüne  aile olarak katılmissiniz birbirinizi temsil ediyorsunuz, cok onur kirici bir davranis Allah yardımcınız olsun böylesi ile uğraşmak zor .
tarafından
Ben bu bacimi artılarım
(3,017 puan) tarafından
Hamilelik zor duygusal açlığın ve ilgi beklentisinin yüksek olduğu bir donem ben duygularınızı cok iyi anlıyorum  ama eşiniz konuşulabilir biriyse bu durumu konuşun bence hem sizin ihtiyaçlarınıza kulak vermesi gerektiginin ve bir eş bir baba olarak ailenizi temsil ettiğini unutmadan hareket etmesi gerektiğini hatırlatın bu davranışlar toplum içinde (düğün cenaze yemek vs ) yerinizde etkileyececeginden de bahsetmelisiniz (bu tiplerin çoğu el iyisidir çünkü) kendine ceki duzen vermeli.
tarafından
Konusulacak biri degil onunla konusana kadar caliyi dolan daha iyi camura tas atmamali
(3,017 puan) tarafından
İşte bu durum çok kötü konuşabilir olsaydınız bir nebze atlatilabilirdi o zaman,eğer hep böyleyse insan içine çıktığı zaman bu tip tutum sergiliyorlarsa çok üzücü zaman geçtikçe de siz de daha çok yara bırakır boyle bir adam gonul almayida bilmez gonul almayi bilmeyenden de yar olur mu tartisilir.Siz kendinizi üzmemeye bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almaya bakın dünyanın merkezine eşinizi değil kendinizi koyun öncelikleriniz çocuklarınız ve siz olsun gerisine hayatın getirdiklerine göre siz karar verirsiniz.
tarafından
Bu dediklerinzle yasiyorum uzun zamandir onu es dye gormuyorum insan bile degil
0 oy
(1,995 puan) tarafından
Ben bile izlemem ya düğünlerde pek sevmiyorum zaten eşinin izlemesi tabii ki de doğru değil oynayan erkekleri sen izlesen nasıl hisseder
tarafından
O hissetmez kiskanmaz ben hamileyim.ya.gozunde kucucugum suan
0 oy
(13,019 puan) tarafından
Bı dansa kalkariz zaten eşim sohbet etmekten izleyemez ki genelde dışarıda dururlar k.babayla sigara içerler öyle geçiyor 
tarafından
Yok ya benmki pur dikkat izliyor icine.girecek desem.yeri
0 oy
tarafından
Salona zor giriyo kapılarda Gezer bizimki 
tarafından
Ne guzel edep yahu
tarafından
Bende oyleyim hic sevmede mecbur kaliyorum oynamam zati oda gezer dışarda oyle takı takar doneriz
tarafından
Biz es olrak.cok.da uyumlu olmadigimz icin.herseyi bana ters o oturup saatlerce izleyebilir utanmaz.goz goze gelir birbirlerine is atar edep olmayinca olmuyor ne yapsam boş yapacak bi seyler engel olmaya calisirkan arada heder olurum.cogu zaman hesabini tek basina verecek ne de olsa
tarafından
Canim hesabı tek vericekte seninde onurunu zedeliyo olmaz  böyle al karşına konus izlemek baska kaş göz etmek ne yaaa
tarafından
Konusulacak givi bilincli bi insan degil.maalesef bagirir hirgur cikarir utanmaz ben.cok.kiskaniyorum onu hastayim ben olayi oyle gosterir
0 oy
(6,356 puan) tarafından
Evet izliyoruz ne var bunda 
tarafından
İyi seyirler :)
0 oy
tarafından
Halay ceken kadini izlmyi sevmz dışarda kapıda durur en son kizmzla gitgmzde mecburen durdu ben çekrkn kizmaza bakti yanmdaki kizn elbise si nasıldı güzl demi dedim halayda 100 kişilik ben sendn başkasını görmedim halayada diyo :) 
tarafından
Oooooooo :)
0 oy
(293 puan) tarafından
Bakamaz çünkü öyle düğünlere gitmiyoruz. :))) 
tarafından
Super en iyisi
(293 puan) tarafından
Kaldıramam öyle şeyi gerçekten. O yüzden en iyisi gitmemek hediyesini sonradan veririm.
tarafından
Heryeri ortada.kizlarin zaten bizim de kucagimzda bi cocuk karnimzda.bi.cocuk yaninda perisanjz
(293 puan) tarafından
Aynen. Hersey meydanda.
0 oy
(163 puan) tarafından
Dugune gidiyorsn sonucta oynamiyorsan oynayani izleyecn napsin istiyorsn evde telefonla oynuyor die dugunde de mi oynasin 
tarafından
Yani telefona baksin daha iyi onun bunun gtne memesine bakmasindansa
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Düğüne gidince napılır bacım ya oynarsın ya oturur oynayanı izlersin kocana güvenin yoksa orası ayrı mesele. 
tarafından
Dugunler bana gore degil esim baska kadinlara imrene imrene bakarken yaninda hicbisey yokmus gibi oturmak bana gore degil.hadi ben de oynasam acilsam.sacilsam belki neyse bende yapiyorum derim ama.benim.sacimin teli gorunmesin isteyen bi insan
0 oy
tarafından
Kalkip gitmek lazim ayıp biz bakiyoz mu ay elim heriflerine
tarafından
Dmi yani biraz arka.cikin yauu :))
0 oy
(924 puan) tarafından
Eskiden oynamanın bile edebi vardı canım şimdiki düğünler pavyondan farkı yok oyun oynamanın da edebi var titretiyorlar kalçayı masada oturuyoruz illlaki dikkat çekiyor ben kadın erkek bir dugunlerde ne erkeğin edepsiz oynayisini nede kadınların dansöz gibi oynamasını sevmiyorum 
tarafından
Ortalik cok bozulmus ya da ben cagin gerisinden geliyoru.onlara kizmiyorum esim cok pervasiz bu konuda yanimda cocugum karim var demez asla.saygisi yok biraz da.o yuzden rahatsiz edici.
0 oy
(406 puan) tarafından
E yani ister istemez izliyor insan düğünde gıcık oluyorsan ozaman gitmeyin sizde
tarafından
Aynenhaklisiniz
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Bacım düğünlerde sohbet muhabbet olmuyor ki mecbur oturan piste bakiyor nere baksın:)
(4,430 puan) tarafından
O başka tabi öyle de bakılmaz yoksa bende bakıyorum ama baktığın yeri goruyon mu desen çoğu zaman hayır:)
tarafından
Kiskanip havalara girene kadar izlesin daha iyi tabi hic cekemem kiymete binmesini :)
(4,430 puan) tarafından
Aman boşver bacım okuzde trene bakıyor ama bişi olduğu yok baksın varsın bı daha nerde gorcek sıkma canını yandan cimdikleyicer abartınca :)
tarafından
Gozunu baglayamaycamiza gore haklisin.bakma.demem bile.onun icin kavga sebebi cok kaba saygisiz yani aman neyse hicbseye degmez zaten de
(4,430 puan) tarafından
Degmeyecekse kendini bari strese sokma bacım kemal Sunal'ın filminde bı hacı vardı onun hesap Allah'ın bahsettiği nefesi boşa harcamayalim
0 oy
(1,230 puan) tarafından
İzliyoruz napalim havayami bakalım  :)
tarafından
Kimin eli.kimin.cebinde
(1,230 puan) tarafından
Ne alaka insanlar düğünde çıkıp oynuyor acaba siz biraz dar görüşlü olabilirmisiniz yada aşırı kıskanç ?
tarafından
Yo ne dar gorusluyum ne asiri kiskanc baktigi bi resim bile.etkilerken oynayan ciplak.kadinlara pur dikkat bakmasi rahatsiz ediyor tabiki beni
(1,230 puan) tarafından
Bakmak var bakmak var tabi
0 oy
tarafından
El el opelek TOS TOS  topalak 
tarafından
Bende dyrum
tarafından
Hdbdbdbddb
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ee gözünü neden bağlamadın ki çok ilginç bence şiddetle kınıyorum düğünde oynayanlara bakmasını kocanın. Benimki mesela hep yukarıya yada aşağıya bakar düğüne onun için gidiyoruz da biz
tarafından
Pavyona gidin canim direkt
(2,610 puan) tarafından
Oda olur bak
(2,610 puan) tarafından
Bende sana tavsiye vereyim at gözlüklerini çıkar ve biraz özgüvenli ol kendine güvensizsin ki rahatsız olmuşsun
0 oy
tarafından
İzleriz  ama . Herhangi pis bakışını  veyahut  ta 

Beni sinir edicek davranisini gorursem 

Surat asarımm oda anlar zatenn ama geneldee . Oynayanlara ters yonde oturur oynayanlar arkasinda kalir yani 
tarafından
Ay yok bile bile izleyebilecegi.yere.oturuyor gozunu dikiyor baska bi zaman olsa telefon dusmez elinden borsa kovalar
0 oy
(12,646 puan) tarafından
Başliği cevaplim baksın canım göz bu
(12,646 puan) tarafından
Gecen otobüste idık kızın birı oturdu onumuze dedım aşkım kızın saçları kaynak (benim alanım) baktı ilk ya napyosun bende bakıyorum ***** gibi dedı. Yanı insanın kendıne kalmiş bı şey bakacak olan her turlu bakar

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 317 göst.
0 oy
9 cevap 159 göst.
30 Ekim 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 498 göst.
0 oy
11 cevap 222 göst.
10 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Isteoylesine (170 puan) tarafından soruldu

380,042 soru